W niedzielę drużyna Pogoni rocznika 2015 wzięła udział w Główczycach w świetnie zorganizowanym V edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci "Żelki Cup 2023".

- Spotkania graliśmy po 8 minut w systemie 3+1 w poprzek hali. Bilans spotkań to 5 wygranych, 3 remisy i 3 porażki – relacjonuje turniej trener drużyny Maciej Frącek. - Kolejny raz brawa za organizacje turnieju dla kolegów i koleżanki z Żelek. Zupa pomidorowa, kawa, herbata i ciasto na poczęstunek, mało który organizator tak wita gości bez wpisowego. Chapeau bas! Klasyfikacja końcowa nie była prowadzona. Każda drużyna dostała puchar, a każdy z zawodników medal no i obowiązkową paczkę żelek.

Młodzi Pogoniści w Główczycach rywalizowali z następującymi drużynami: Jantar Ustka, Sława Sławno, U2 Bytów, Młode Orły Łeba, Salos Słupsk , UKS GAP Bruskowo Wielkie, Grasz Dwumiasto, KS Damnica, KS Potęgowo i LUKS "Żelki" Żelkowo.

Drużyna Pogoni rocznika 2015 i młodsi w turnieju zagrała w składzie: Kuba Polański, Oskar Kowalczyk, Szymon Wolski, Fabian Krefft, Kuba Czapiewski, Nikodem Filcek i Mikołaj Kostka.