Rekordowe 20.840 odwiedzin i 150.040 odsłon zanotowała witryna www.pogon.lebork.pl w miesiącu wrześniu. Znaczny wzrost ruchu na stronie to efekt wielu nowych działań podejmowanych przez redakcyjny zespół w ostatnich miesiącach. Pod tym względem nasz klub funkcjonuje bardzo profesjonalnie. Liczymy, że uda się tą popularność i pozytywny przekaz przekuć na zainteresowanie sponsorów czy chociażby kibiców i frekwencję na meczach. Dziś pokażemy i podsumujemy te działania, nowe funkcjonalności, które pewnie nie wszyscy zauważyli. Największe zmiany na plus zaszły w dziale…
klubowej telewizji internetowej PogońGolTV. Skróty wideo z meczów, wideo felietony, w tym w lżejszej formie pod nazwą Extra cieszą się dużą popularnością, kilkukrotnie nawet wyższą niż materiały filmowe w lokalnych portalach internetowych. Zresztą nasze materiały wideo są obecne na wielu portalach informacyjnych, sportowych, a także na stronie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Nowością jest Kalendarz Pogonisty czyli zakładka z kalendarzem wszystkich wydarzeń sportowych związanych z Pogonią i to nie tylko z piłką nożną, ale też tenisem stołowym czy koszykówką.

Uporządkowane zostały także galerie zdjęć, można je zobaczyć tutaj . Na ostatnich meczach zdjęcia dla nas wykonuje już 2 fotoreporterów, także ze spotkań wyjazdowych. Uaktualniono okładki programów meczowych PogońGol! oraz bardzo ważną zakładkę dotycząca oferty sponsorskiej sekcji piłki nożnej Pogoni. W tym sezonie z meczów wyjazdowych z Przodkowa i Kolbud przeprowadzono relacje on-line, a informacje o wyniku meczu seniorów publikowane są na stronie już minutę po ostatnim gwizdku.

Pogoń Lębork obecna jest także na Facebooku , Twiterze , Youtube i Google +

Tradycyjnie przed sezonem zostały uaktualnione kadry drużyn juniorów i seniorów, a prawie wszystkim drużynom wykonano nowe grupowe zdjęcia. Szczególnie pod tym względem strona Pogoni wyróżnia się na tle innych. Sport młodzieżowy ma tu swoje stałe miejsce, co jest rzadkością wśród innych klubowych witryn. W każdą niedzielę wieczorem prezentujemy podsumowanie i komplet wyników naszych juniorów, a przed meczami zamieszczamy terminy spotkań.

Szczególnie dopieszczone zostały zakładki KADRA dot. juniorów starszych Pogoni Lębork oraz drużyny seniorów . W przypadku kadry seniorów po raz pierwszy zamieściliśmy sformatowane pod jeden wzór indywidualne zdjęcia zawodników. Po kliknięciu na nazwisko piłkarza prezentowane są podstawowe dane o zawodniku, aktualne statystyki występów oraz najważniejsze artykuły i zdjęcia z meczów. Poniżej film z sesji zdjęciowej seniorów.