express_pow_leb.jpgDziś, 31 lipca br. w 64 numerze „Expressu Powiatu Lęborskiego” ukazała się całostronicowa wkładka o piłkarskiej Pogoni Lębork. W wyniku nawiązanej współpracy dedykowana wyłącznie Pogoni strona będzie ukazywać się co miesiąc. W lokalnym dwutygodniku wydawanym w wielu miejscach na Pomorzu klubową wkładkę miała do tej pory tylko Arka Gdynia i Gryf Wejherowo. Pogoń Lębork jest trzecim klubem w tym towarzystwie.

- Express Powiatu Lęborskiego to bezpłatny dwutygodnik, który interesuje się życiem mieszkańców powiatu lęborskiego. W gazecie, a także na stronie gle24.pl regularnie publikujemy świeże i ważne informacje o wydarzeniach w regionie, nie unikamy także tematów kontrowersyjnych i interwencyjnych - przypomina Piotr Ruszewski, redaktor naczelny Expressów. - Nietrudno zauważyć, że wielu z lęborczan jest wiernymi kibicami Pogoni Lębork i żyje sprawami klubu. Właśnie dlatego nawiązaliśmy współpracę z władzami Pogoni, a w gazecie pojawiła się specjalna strona klubowa. Stronę Pogoni Lębork znajdziecie w Expressie Powiatu Lęborskiego raz w miesiącu a jej lektura powinna być wręcz "obowiązkowa" dla prawdziwych kibiców lęborskich piłkarzy. Zapraszamy do czytania!
- Klubowa wkładka w gazecie kolportowanej na terenie powiatu lęborskiego w nakładzie aż 10 tys. egzemplarzy gwarantuje dotarcie do wielu sympatyków piłki nożnej w Lęborku i okolicach - mówi Janusz Pomorski, redaktor naczelny serwisu www.pogon.lebork.pl który z ramienia Klubu współpracuje z Expressem. - To szansa na pozyskanie nowych sympatyków, sponsorów, a także możliwość prezentacji firm które już sponsorują Pogoń. Podjęta współpraca medialna to także potwierdzenie naszego profesjonalizmu w kontaktach z lokalną prasą, serwisami internetowymi czy telewizją.

„Exspress Powiatu Lęborskiego” kolportowany jest w sklepach, punktach usługowych, urzędach, w komunikacji miejskiej na terenie całego powiatu. Można go także czytać po zalogowaniu w wersji elektronicznej w serwisie www.gle24.pl
{jgxtimg src:=[images/stories/wkladka_pogon_31_07_2014.jpg] width:=[520] style:=[float:centr;margin-right:1px] title:=[Strona Pogoni Lębork w "Expressie" ukazywać się będzie raz w miesiącu]}