Aktualności

Pogoń F2 gospodarzem turnieju w Lęborku

Drużyna Pogoni rocznika 2016 i młodsi była w sobotę 13 kwietnia w Lęborku gospodarzem ligowego turnieju F2.

Drużyna Pogoni D1 rocznika 2011/2012 odwiedziła w wczoraj Bruskowo by zagrać z sukcesem ligowe spotkanie z miejscowym UKS GAP.

Z trzema punktami do Lęborka z podgdańskich Kolbud powróciła ekipa Pogoni. Zwycięską bramkę zdobył w doliczonym czasie gry Damian Formela!

Akademia Sportu Kolbudy będzie kolejnym przeciwnikiem Pogoni w 24. kolejce IV ligi. Mecz na stadionie przy ulicy Polnej 55 rozegrany zostanie 13 kwietnia o godz. 16:00.

Dobre spotkanie zobaczyli kibice, którzy w wietrzną i zimną środę postanowili odwiedzić stadion przy ulicy Kusocińskiego.

Świetne zawody Pogoni F1 rocznika 2015!

Przy bardzo ładnej pogodzie, choć przy silnym wietrze, przyszło rozegrać w niedzielę 7 kwietnia w Lęborku ligowy turniej drużynie F1 Pogoni rocznika 2015.

Pucharowa Środa. Zapraszamy 10 kwietnia na godz. 17 na mecz 1/8 Pucharu Polski Pogoń Lębork – Gedania Gdańsk. Na mecz obowiązują wejściówki w cenie 10 zł.

Ze zmiennym szczęściem rywalizowała wczoraj w Tuchomiu w pierwszym wiosennym turnieju ligowym drużyna Pogoni E1 rocznika 2014.

Rozgrywki ligowe wznowiła drużyna D1 trenera Sebastiana Brzozowskiego.

- Gospodarze zagrali z nami bardzo mądrze do przerwy grając defensywnie z nastawieniem na kontry. Było to dobre rozwiązanie, bo nie mogliśmy za bardzo rozwinąć skrzydeł, gdzie uważam mamy niezłą ofensywę. W pierwszej połowie generalnie nie stworzyliśmy sobie zbyt wielu sytuacji.
Po przerwie sprawa się skomplikowała, straciliśmy bramkę po stałym fragmencie i muszę powiedzieć, że troszkę się poddenerwowałem. Mecz pociągnęli mi zmiennicy. Mieliśmy dobre zmiany, od momentu straty bramki zaczęliśmy jeszcze mocniej atakować, grać skrzydłami, stwarzaliśmy sytuacje no i fantastyczną bramkę na 1:1 w samo okno zdobył Mateusz Latkiewicz, nasz 19-letni wychowanek. Bramka ta spowodowała, że wstąpiły w nas nowe siły i zaczęliśmy grać jeszcze lepiej, jeszcze szybciej, jeszcze bardziej dynamicznie i to zaprocentowało zwycięstwem 5:1. Zwycięstwo bardzo okazałe ale skromnie do tego podchodzę. Nie myślałem przy stracie bramki, że mecz ten możemy jeszcze wygrać, że może będzie remis bo się męczyliśmy. Zespół dziś mi pokazał, że ma duży potencjał i na rywala, który był dobrze ustawiony wysoko wygraliśmy więc to bardzo szanuję.