Grą wewnętrzną cykl zimowych gier sparingowych rozpoczęła drużyna seniorów. W sobotę w południe na boisku ze sztuczną nawierzchnią stawiło się 23 graczy w tym 9 testowanych.

Trener Grzegorz Bednarczyk zarządził, że praktycznie wszyscy piłkarze rozegrali po 90 minut. Nieco mniej zagrał poobijany w meczu Marcin Kajca i bramkarz Tycjan Smolak, który po faulu musiał opuścić bramkę. Z powodzeniem zastąpił go nadspodziewanie dobrze Błażej Siłkowski  

Gra kontrolna przebiegała zgodnie z planem a wszystkie bramki wpadły w drugiej połowie . Wielu zawodników miało nogach 4 treningi tygodniu (3 na boisku plus siłownię). Toczonemu w szybkim tempie spotkaniu przyglądali się najwierniejsi kibice. W drużynie żółtych” zagrał m.in. będący ostatnie pół roku na wypożyczeniu w Bałtyku Gdynia wychowanek Pogoni 19-letni Franciszek Stenka.

Za tydzień w sobotę 28 stycznia Pogoń zagra o godz. 12 za trzecioligowym Bałtykiem Gdynia.

Sparing, 21 stycznia 2023, godz. 12
Pogoń (żółci) – Pogoń (pomarańczowi) 3:1

bramki: 0:1 testowany, 1:1 Dominik Konkel, 2:1 Szymon Pawlik, 3:1 Bartosz Wiśniewski

Pogoń (żółci): testowany – Konkel, testowany, Romanek, Formela, Wojda, testowany, Stenka, testowany, Wiśniewski, Pawlik

Pogoń (pomarańczowi): Smolak – Okrój, Siłkowski, testowany, testowany, Kowalkowski, testowany, Kajca, Klecha, testowany, testowany

Galeria zdjęć ze sparingu wewnętrznego 21.01.2023

Aktualności

Młodzi bramkarze po testach motorycznych

Na piątkowym treningu bramkarskim 27 stycznia br. trener bramkarzy Patryk Cydzik przeprowadził testy motoryczne wraz z oceną zdrowia swoich podopiecznych. Sprawdzone zostały moc, siła, wytrzymałość, zwrotność oraz gibkość.
Czytaj więcej

Młoda Pogoń na piłkarskich półkoloniach

Zimowy obóz dochodzeniowy w drugim tygodniu ferii zaliczyła najmłodsza drużyna rozgrywkowa Pogoni F1 i F2 (roczniki 2014-2016).
Czytaj więcej

Drużyny D2 i E2 na zimowym obozie

Aktywnie drugi tydzień zimowych ferii spędzają zawodnicy drużyn D2 i E2 trenerów Sebastiana Brzozowskiego i Wiesława Kreffta. Obie drużyny uczestniczyły w obozie dochodzeniowym zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 5 w Lęborku.
Czytaj więcej

Sparingowo z Bałtykiem Gdynia

Z trzecioligowym Bałtykiem Gdynia zmierzyła się drużyna seniorów Pogoni w drugiej grze kontrolnej zimy. Na boisku swoje umiejętności zaprezentowało aż 8 testowanych graczy. Na boisku padł wynik 1:3.
Czytaj więcej

W sobotę sparing z trzecioligowcem

W sobotę w południe sparing z Bałtykiem Gdynia. Gra kontrolna z trzecioligowcem odbędzie się 28 stycznia o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnia Stadionu Miejskiego w Lęborku.
Czytaj więcej

Artur Okrój kierownikiem drużyny seniorów

W przerwie pomiędzy rozgrywkami doszło do zmiany na stanowisku kierownika drużyny seniorów Pogoni. Patryka Cydzika łączącego do tej pory funkcję kierownika drużyny z trenowaniem bramkarzy zastąpi Artur Okrój.
Czytaj więcej

Mateusz Kozerkiewicz kończy grę w Pogoni

Z drużyną Pogoni oficjalnie pożegnał się Mateusz „Koza” Kozerkiewicz. Zawodnik od dłuższego czasu boryka się z kontuzją kolana.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 i młodsi z sukcesami na IMPEROLL KASZUB CUP

W sobotę 21 stycznia młoda drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi z sukcesami uczestniczyła w Sierakowicach w turnieju IMPEROLL KASZUB CUP organizowanym przez FC Gowidlino. Zespoły Pogoni zajęły 2 i 6. miejsce na 12 drużyn a najlepszym bramkarzem zawodów okrzyknięto Piotra Dołębskiego!
Czytaj więcej

Gra wewnętrzna na początek gier sparingowych

Grą wewnętrzną cykl zimowych gier sparingowych rozpoczęła drużyna seniorów. W sobotę w południe na boisku ze sztuczną nawierzchnią stawiło się 23 graczy w tym 9 testowanych.
Czytaj więcej