Aktualności

W 1/8 Pucharu Polski Pogoń zagra z Gedanią 1922 Gdańsk

Trzecioligowa Gedania 1922 Gdańsk przeciwnikiem Pogoni w 1/8 finału wojewódzkiego Pucharu Polski.
Czytaj więcej

Trenerzy Pogoni Lębork na konferencji szkoleniowej w Gdańsku

Trenerzy Pogoni Lębork uczestniczyli w niedzielę 3 grudnia 2023 roku w zimowej konferencji trenerskiej w Gdańsku.
Czytaj więcej

Podziękowania za nowe stroje treningowe od firmy AQUAFRONT

W piątek 1 grudnia delegacja juniorskich drużyn F1 i F2 Pogoni w składzie Jakub Polański, Oskar Kowalczyk i Szymon Wolski odwiedziła z podziękowaniem sponsora koszulek treningowych firmę Aquafront.
Czytaj więcej

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Pogoni Lębork 12 grudnia

Zarząd Lęborskiego Klubu Sportowego „Pogoń” informuje, że na swoim posiedzeniu w dniu 13.10.2023 r. podjął Uchwałę o zwołaniu na dzień 12 grudnia 2023 r. (wtorek) Walnego Zebrania Sprawozdawczo - Wyborczego Delegatów Lęborskiego Klubu Sportowego „Pogoń”.
Czytaj więcej

Marcin Wiśniewski kończy grę w Pogoni

Wiosną w drużynie seniorów Pogoni Lębork nie zobaczymy Marcina Wiśniewskiego .
Czytaj więcej

Koniec przygody w Pogoni Krystiana Patoka

Z końcem rundy jesiennej sezonu 2023/2024 grę w seniorskiej drużynie Pogoni zakończył Krystian Patok.
Czytaj więcej

Ostatni zimowy trening seniorów

We wtorek 28 listopada na stadionie odbył się ostatni trening drużyny Pogoni w tym roku. Finałem zajęć była gierka gdzie „żółci” rywalizowali z „pomarańczowymi”.
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju "Żelki Cup 2023"

W niedzielę drużyna Pogoni rocznika 2015 wzięła udział w Główczycach w świetnie zorganizowanym V edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci "Żelki Cup 2023".
Czytaj więcej

Pogoń 2014 wygrywa Turniej Galaktyczna Liga!

Na boisku pod balonem w Gdańsku-Zaspie drużyna trenera Jakuba Nowakowskiego rywalizowała w sobotę 25 listopada na zielonym boisku na Turnieju Galaktyczna Liga.
Czytaj więcej

W sobotę 21 stycznia młoda drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi z sukcesami uczestniczyła w Sierakowicach w turnieju IMPEROLL KASZUB CUP organizowanym przez FC Gowidlino. Zespoły Pogoni zajęły 2 i 6. miejsce na 12 drużyn a najlepszym bramkarzem zawodów okrzyknięto Piotra Dołębskiego! 

- W turnieju grało 12 drużyn a nasza liczna ekipa została podzielona na dwa zespoły po 6 zawodników. Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopców, wciąż idziemy do przodu i oto nam w klubie chodzi  – relacjonuje zawody trener Maciej Frącek.

W zespole Pogoń I zagrali Filip Bąk (kpt), Marcel Bemowski, Wojciech Pustelnik, Antoni Miziński, Igor Kapituła i Kuba Mrzygłód.
W składzie Pogoni Lębork II aż połowę zawodników stanowili młodsi chłopcy z rocznika 2015: Kuba Kunkel, Piotr Dołębski, Aleksander Stupnicki (kpt), Jan Dołębski, Szymon Wolski i Nikodem Filcek. 

Pogoń I zagrała w grupie B z której po 1 zwycięstwie i 2 porażkach awansowała do Ligi Europy gdzie zespół rozegrał trzy mecze kończąc rywalizację na 2. miejscu. Najlepszym zawodnikiem drużyny został Igor Kapituła. 

W grupie C  drużyna Pogoń Lębork II rozegrała 3 mecze (2 zwycięstwa i 1 remis) co pozwoliło na awans do grupy najlepszych drużyn w turnieju tzw. Ligi Mistrzów. W niej nasz zespół pokazał się ze świetnej strony zajmując 2. miejsce. Indywidualne wyróżnienie w tej drużynie zdobył Olek Stupnicki. 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

Liga Mistrzów: 

1. Sparta Sycewice 
2. Pogoń Lębork ll 
3 FC Gowidlino
4 Błękitni Wejherowo

Liga Europy:

1. Lew Lębork I
2. Pogoń Lębork l
3. UKS Bruskowo Wielkie
4. Amator Kiełpino

Liga Konfederacji:

1. Stolem Gniewino
2. Lechia Gdańsk
3. Lew Lębork Il
4. GKS Kowale

Z nagród indywidualnych za najlepszego bramkarza turnieju został wybrano zawodnika Pogoni Piotra Dołębskiego. Więcej zdjęć TUTAJ

 

Więcej aktualności