Aktualności

Z Aniołami w Bożympolu

Przed drużyną Pogoni kolejne sportowe wyzwanie. W niedzielę 26 marca o godz. 13 na stadionie przy ulicy Sportowej w Bożympolu Wielkim Pogoń zmierzy się z Aniołami Garczegorze. Emocji z pewnością nie zabraknie!
Czytaj więcej

Szatnia drużyny seniorów Pogoni w nowej odsłonie

Metamorfozę w ubiegły tydzień przeszła na stadionie szatnia drużyny seniorów Pogoni wraz z korytarzem. Zielone ściany i stare wieszaki to już przeszłość….
Czytaj więcej

Trener Bednarczyk po wygranej z Arką

2 mecze, 4 punkty i rokująca dobrze gra na kolejne spotkania z pewnością cieszy szkoleniowca Pogoni Grzegorza Bednarczyka. Po wczorajszym, zwycięskim 1:0 meczu z Arką II Gdynia poprosiliśmy trenera Pogoni o komentarz:
Czytaj więcej

Arka pokonana!

3 punkty zostają w Lęborku! Po ważnym meczu i ciężkim boju z Arką Gdynia Pogoń wygrywa 1:0 i przesuwa się w górę tabeli. Na taką grę kibice biało-niebiesko-czerwonych czekali od dawna.
Czytaj więcej

Pogoń – Arka już w sobotę!

To powinien być niezwykle ciekawe spotkanie. W sobotę 18 marca o godz. 15:00 Pogoń w Lęborku podejmuję Arkę II Gdynia.
Czytaj więcej

Budżet Obywatelski na stadionie. Czas na konkrety

Nowe inwestycje na stadionie z Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2022 coraz bliżej!
Czytaj więcej

Juniorzy starsi przygotowują się do ligowej wiosny

Do piłkarskiej wiosny przygotowuje się drużyna juniorów starszych. Zawodnicy z roczników 2004, 2005 i 2006 grają w Pomorskiej Lidze Juniorów „A”. Do startu rozgrywek pozostało 1,5 tygodnia.
Czytaj więcej

Mecz w Pruszczu Gdańskim odwołany!

Zima w natarciu. Jutrzejszy wyjazdowy mecz seniorów Pogoni z Czarnymi Pruszcz Gdański odwołany!!!
Czytaj więcej

Michał Kowalkowski nowym kapitanem

W meczu Pogoń – Wikęd Luzino po raz pierwszy kapitańską opaskę założył Michał Kowalkowski. Został on wybrany przez kolegów z drużyny po rezygnacji z tej funkcji po 9 latach Wojciecha Musuły. Życzymy powodzenia w tej nowej i odpowiedzialnej funkcji.
Czytaj więcej

W sobotę w południe sparing z Bałtykiem Gdynia. Gra kontrolna z trzecioligowcem odbędzie się 28 stycznia o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnia Stadionu Miejskiego w Lęborku.

Drużyna Pogoni pod okiem trenera Grzegorza Bednarczyka treningi wznowiła 16 stycznia by tydzień później rozegrać wewnętrzną grę kontrolną.

Bałtyk Gdynia zajmuje aktualnie ostatnią, 18. lokatę w III lidze. Drużynę prowadzi znany w Lęborku trener Włodzimierz Pasieka w składzie zespołu znajdziemy tez naszego wychowanka Jakuba Bacha. 

Wyniki sparingów Bałtyku – zima 2023: Bałtyk – Czarni Pruszcz Gd. 3:1, Bałtyk – Pomezania Malbork 1:1, Bałtyk – Concordia Elbląg 2:2.    

Więcej aktualności