Aktualności

Z Aniołami w Bożympolu

Przed drużyną Pogoni kolejne sportowe wyzwanie. W niedzielę 26 marca o godz. 13 na stadionie przy ulicy Sportowej w Bożympolu Wielkim Pogoń zmierzy się z Aniołami Garczegorze. Emocji z pewnością nie zabraknie!
Czytaj więcej

Szatnia drużyny seniorów Pogoni w nowej odsłonie

Metamorfozę w ubiegły tydzień przeszła na stadionie szatnia drużyny seniorów Pogoni wraz z korytarzem. Zielone ściany i stare wieszaki to już przeszłość….
Czytaj więcej

Trener Bednarczyk po wygranej z Arką

2 mecze, 4 punkty i rokująca dobrze gra na kolejne spotkania z pewnością cieszy szkoleniowca Pogoni Grzegorza Bednarczyka. Po wczorajszym, zwycięskim 1:0 meczu z Arką II Gdynia poprosiliśmy trenera Pogoni o komentarz:
Czytaj więcej

Arka pokonana!

3 punkty zostają w Lęborku! Po ważnym meczu i ciężkim boju z Arką Gdynia Pogoń wygrywa 1:0 i przesuwa się w górę tabeli. Na taką grę kibice biało-niebiesko-czerwonych czekali od dawna.
Czytaj więcej

Pogoń – Arka już w sobotę!

To powinien być niezwykle ciekawe spotkanie. W sobotę 18 marca o godz. 15:00 Pogoń w Lęborku podejmuję Arkę II Gdynia.
Czytaj więcej

Budżet Obywatelski na stadionie. Czas na konkrety

Nowe inwestycje na stadionie z Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2022 coraz bliżej!
Czytaj więcej

Juniorzy starsi przygotowują się do ligowej wiosny

Do piłkarskiej wiosny przygotowuje się drużyna juniorów starszych. Zawodnicy z roczników 2004, 2005 i 2006 grają w Pomorskiej Lidze Juniorów „A”. Do startu rozgrywek pozostało 1,5 tygodnia.
Czytaj więcej

Mecz w Pruszczu Gdańskim odwołany!

Zima w natarciu. Jutrzejszy wyjazdowy mecz seniorów Pogoni z Czarnymi Pruszcz Gdański odwołany!!!
Czytaj więcej

Michał Kowalkowski nowym kapitanem

W meczu Pogoń – Wikęd Luzino po raz pierwszy kapitańską opaskę założył Michał Kowalkowski. Został on wybrany przez kolegów z drużyny po rezygnacji z tej funkcji po 9 latach Wojciecha Musuły. Życzymy powodzenia w tej nowej i odpowiedzialnej funkcji.
Czytaj więcej

Aktywnie drugi tydzień zimowych ferii spędzają zawodnicy drużyn D2 i E2 trenerów Sebastiana Brzozowskiego i Wiesława Kreffta. Obie drużyny uczestniczyły w obozie dochodzeniowym zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 5 w Lęborku. 

- Codziennie mamy ranne bieganie o godzinie 8:00, później śniadanie chwilę czasu na gry i zabawy. O godz. 10:00 mamy dwugodzinny trening na sali, a po nim obiad i zabawy integracyjne. O godz. 14:00 rozpoczynamy drugi trening. Młodsi chłopcy zostają na sali, starsi idą na boisko. Intensywny  dzień kończymy o godzinie 16:00 kiedy chłopcy wracają do domów – relacjonuje plan dnia trener Sebastian Brzozowski. 

Dobra i ciepła pogoda sprawia, że dużo zajęć odbywa się na świeżym powietrzu. 
We wtorek drużyna D2 (rocznik 2011 i 2012) zmierzyła się w sparingu ze starszymi kolegami z UKS Trójka Lębork. Na boisku padł remis 2:2. Z kolei dzisiejszy mecz z nieco młodszą ekipą U2 Bytów zakończył się wynikiem 8:1.

W środę rano cała 25 osobowa grupa wraz z młodszymi kolegami z drużyn F1 i F2 aktywnie bawiła się w Jumping Park Trampolin a w piątek wybrała się do kina.

Więcej aktualności