70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Niedziela na Kusocińskiego. Pogoń - Orkan!
17.08.2018.
pogon_orkan_rumia.jpgPiłkarski sezon rozkręca się coraz bardziej. W niedzielę 19 sierpnia o godz. 18.30 na Stadionie Miejskim w Lęborku Pogoń podejmie Orkana Rumia. Szykuje się ciekawe spotkanie a wszyscy czekają na pierwsze w sezonie zwycięstwo naszej drużyny!
Ostatnie spotkania z Orkanem Pogoń wspomina bardzo dobrze. W ubiegłym sezonie w Rumi Pogoń wygrała 1:0 by w rewanżu w Lęborku, po dramatycznym spotkaniu wygrać 3:2. W wiosennym spotkaniu bramki dla lęborczan strzelali Miszkiewicz, Kłos i w 5 minucie doliczonego czasu gry Łapigrowski.
Czytaj całość…
 
Pogoń II Lębork rusza w A-klasowy bój
16.08.2018.
pogon_ii_kadra_zbiorowo_potegowo_28_07_2018_900px.jpgSpotkaniem z Zenitem Redkowice, w niedzielę 19 sierpnia o godz. 12 ligowe rozgrywki rozpoczynają rezerwy Pogoni. Dla zespołu prowadzonego przez trenera Wiesława Kreffta z pomocą Rafała Jaźwca będzie to bardzo ciekawy sezon. Kadra drużyny składa się z doświadczonych zawodników i utalentowanej młodzieży roczników 1999-2002. W zespole występować będą także zawodnicy z I zespołu, głównie młodzi gracze. Rezerwy Pogoni trenują 3 razy w tygodni, a taka liczba zajęć z pewnością pozytywnie wyróżnia zespół na tle A-klasowych rywali.

- Okres przygotowawczy rozpoczęliśmy 23 lipca i przez cały ten okres frekwencja była wysoka. W treningach uczestniczyło zawsze ok. 20 zawodników, rozegraliśmy też wiele sparingów – podsumowuje ostatnie tygodnie trener Krefft. – Szczególną opieką objęliśmy młodych, perspektywicznych zawodników. Zdaję sobie sprawę, że dla 16, 17-latków przeskok do seniorskiej piłki może być trudny. Wierzę, że starsi zawodnicy wniosą doświadczenie i będą wsparciem dla młodych a i sami pokażą zaangażowanie na A-klasowych boiskach. Atmosfera jest bardzo dobra i wszystko przebiega tak jak sobie zaplanowaliśmy.
Czytaj całość…
 
Nie dali rady Lechii Gdańsk [RELACJA]
15.08.2018.
lechia_pogon_19_08_2018_lechia_pl_egy.jpgTo była nieudana wizyta w Gdańsku. Drużyna Pogoni w 3. kolejce 4 „no10.pl” ligi uległa na wyjeździe rezerwom ekstraklasowej Lechii Gdańsk 5:0. Mecz rozegrany został na naturalnym boisku za trybuną historycznego obiektu przy ulicy Traugutta 29.
 Tytuł zawodnika meczu należy się dla Egy Maulana Vikri. Młody zawodnik z Azji okrzyknięty w swoim kraju „Messim z Indonezji” pokazał wiele dobrych zagrań, no i strzelił 2 bramki.

 
Pogoń Lębork na trasie Kibicowskiej Wyprawy [ZDJĘCIA]
14.08.2018.
kibicowska_wyprawa_14_08_2018_800px_01.jpg14 sierpnia 2018r. przez Lębork przejeżdżał pozytywny kibic Odry Opole Robert Ćwikliński. Kibic-rowerzysta w naszym mieście gościł już w roku 2015. W tym roku Robert w ramach kolejnej edycji Kibicowskiej Wyprawy przez 2 miesiące przejedzie po Polsce 5000 kilometrów. Gdy wjeżdżał do Lęborka licznik przekroczył już 4 tys. km. Celem rowerowej wyprawy szlakiem klubów sportowych jest zbiórka środków na remont Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie. Cel ambitny – 100 tys. zł. W tym celu rowerzysta Odry zbiera klubowe koszulki i inne pamiątki, które następnie zostaną zlicytowane.
Od kibiców i klubu Pogoń Robert otrzymał najnowszą edycję oficjalnej koszulki meczowej Pogoni i koszulkę jubileuszową na 70-lat oraz proporczyk. O terminie licytacji tych przedmiotów poinformujemy. Ponad godzinny pobyt w Lęborku samotnik Kibicowskiej Wyprawy spędził na odpoczynku i ciepłym posiłku. Następnie skierował się na zachód.
Akcje można także wspomóc wpłacając darowizny na platformie www.siepomaga.pl/kibicowskawyprawa6
Czytaj całość…
 
Trudny wyjazd na Traugutta 29
13.08.2018.
pogon_lechia_g.pngWcześnie, bo o godzinie 11 w środę 15 sierpnia mecz 3. kolejki IV „no10.pl” ligi rozpocznie na historycznym obiekcie przy ulicy Traugutta 29 w Gdańsku drużyna Pogoni. Zawodników trenera Macieja Cieślika czeka nie lada wyzwanie, mecz z rezerwami gdańskiej Lechii.
Biało-zieloni w tym sezonie dołączyli do IV ligi i jak widać po pierwszych meczach regularnie wzmacniają młody zespół rezerw graczami z I składu. To będzie z pewnością trudny mecz, ale też okazja do zmierzenia się zawodowcami. Piłka to taki sport…, nie kończmy i nasłuchujmy wieści ze stolicy województwa. Powodzenia Pogoń!
Czytaj całość…
 
Mecz z Orkanem Rumia w niedzielę
12.08.2018.
pogon_orkan_rumia.jpgZmiana w terminarzu IV „no10.pl” ligi. Mecz 4. kolejki pomiędzy Pogonią Lębork a Orkanem Rumia rozegrany zostanie nie w sobotę (18.08), ale w niedzielę 19 sierpnia o godz. 18.30 na Stadionie Miejskim w Lęborku. Zapraszamy!
 
Ostatnie pożegnanie Wojciecha Urbana
11.08.2018.
wstazka.jpgZ przykrością informujemy o śmierci działacza klubowego i wieloletniego kierownika piłkarskiej drużyny Pogoni Lębork, 72-letniego Wojciecha Urbana.
Ostatnie pożegnanie Ś.P. Wojciecha Urbana odbędzie się w poniedziałek 13 sierpnia 2018r. o godz. 12 w kościele pw. Maksymiliana Kolbego w Lęborku.
 
SKARB KIBICA w Dzienniku Bałtyckim [ANALIZA]
11.08.2018.
db_2018_skarb_kibica_jesien_2018_700px.jpgW sobotnim wydaniu „Dziennika Bałtyckiego” (11.08) ukazał się „Dziennik Kibica III, IV i V ligi piłkarskiej”. Oprócz terminarza rozgrywek i składów drużyn swoje typy na sezon przedstawili trenerzy i prezesi klubów. Co wynika z lektury „Dziennika Kibica” dla fanów pomorskiej IV ligi?

Wśród faworytów rozgrywek najczęściej wymieniany jest Gryf Słupsk, Grom Nowy Staw, GKS Przodkowo i rezerwy Lechii Gdańsk. Rzadziej wśród liczących się drużyn wymieniano rezerwy Bytovii Bytów, Stolem Gniewino i naszą Pogoń. Topowe miejsce dla naszej drużyny przewiduje trener Bytovii II Artur Chajecki, który za faworytów wymienił także GKS Przodkowo i Gryfa Słupsk. Podobnego zdania jest kierownik biura Podokręgu Słupskiego PoMZPN Mieczysław Reichel, który wśród faworytów wymienił drużyny ze swojego terenu działania tj. Gryfa i Pogoń.
Czytaj całość…
 
Konferencja prasowa po meczu Pogoń - Arka II [WIDEO]
10.08.2018.
Po spotkaniu Pogoń - Arka II Gdynia odbyła się konferencja prasowa. Wziął w niej udział trener Pogoni Maciej Cieślik oraz po raz pierwszy nasz młody zawodnik Jakub Michor. Arkę Gdynia na spotkaniu w mediami reprezentował trener Robert Wilczyński i zawodnik Robert Sulewski.

 
Remis z Arką. Mamy pierwszy punkt [RELACJA & FOTO]
10.08.2018.
pogon_arkaii_9_08_2018_120px3.jpgPodziałem punktów zakończył się mecz 2. kolejki 4 „no10.pl” ligi pomiędzy Pogonią Lębork a Arką II Gdynia.
Trener Maciej Cieślik w porównaniu z pierwszym meczem w Kolbudach w wyjściowym składzie dokonał jednej roszady. Za Wiktora Miotka wszedł Jakub Michor.
Rezerwy Arki do Lęborka przyjechały wzmocnione zawodnikami z pierwszego zespołu. Oprócz trzeciego bramkarza Marcina Staniszewskiego, który zagrał pełne 90 minut, wszyscy piłkarze z „jedynki” na boisku spędzili po 45 minut. Wyjątkiem był kontuzjowany w trakcie gry Klimczak. On z boiska zszedł po 33 minutach. Na boisku mogliśmy zobaczyć więc Adama Dancha, Tadeusza Sochę, Christiana Maghoma, Adriana Klimczaka i w drugiej połowie Roberta Sulewskiego.


 
Rusza sezon na Kusocińskiego. Na pierwszy ogień Arka Gdynia!
07.08.2018.
pogon_arka_120px.pngW czwartek 9 sierpnia o godz. 18 przy Kusocińskiego 56 rusza piłkarski sezon w IV lidze. Wtedy to Pogoń podejmie rezerwy ekstraklasowej Arki Gdynia. W pamięci mamy spotkanie z wiosny, gdzie po świetnym i zaciętym spotkaniu nasz zespół pokonał gdynian 1:0 po golu Piotra Kozdry na początku spotkania.

Arka II Gdynia poprzedni sezon w IV lidze zakończyła na 6. miejscu, a drużyna ma na celu być miejscem w którym młodzi zawodnicy będą mogli zdobywać doświadczenia w seniorskim futbolu. W obecnych rozgrywkach trzon drużyny stanowią zawodnicy z rocznika 2000 w tym zawodnik, który przez 2 lata reprezentował barwy naszej Pogoni – Jakub Pek. Jakuba do Lęborka sprowadził kilka sezonów temu do młodzieżowej drużyny trener Włodzimierz Pasieka. Zawodnik odszedł z Pogoni wraz z trenerem 2 sezony temu. W Arce II mogą występować także zawodnicy z pierwszej drużyny oraz z kadry juniorów starszych i młodszych.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 3527

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy