Sponsor techniczny

KiK

Bramkarz Damian Frankiewicz zgłoszony do rozgrywek IV ligi
01.05.2018.
frankiewicz_damian_2018_800px.jpgDamian Frankiewicz, 22-letni bramkarz drużyny rezerw Pogoni Lębork został zgłoszony do rozgrywek IV ligi. Obecność Frankiewicza w kadrze Pogoni jest skutkiem miesięcznego wyjazdu zagranicznego w celach zawodowych Michała Katzora. Pod jego nieobecność w meczu z Orkanem w bramce stanął Paweł Krasiński i będzie to robił także w kolejnych spotkaniach.
Bramkarzem rezerwowym został Frankiewicz, który przygodę z piłką nożną rozpoczął dość późno w A-klasowej LKS Łebunia. Spędził tam 2 sezony by przenieść się do B-klasowej Bazy 44 Siemirowice. Z drużyną rezerw Pogoni występujących w A-klasie Frankiewicz (ksywa boiskowa "Kaczka") trenuje od jesieni a do rozgrywek został zgłoszony w tym roku stając się ważną postacią w drużynie (wystąpił we wszystkich spotkaniach). Witamy w pierwszej drużynie i życzymy powodzenia.
Czytaj całość…

Pierwsza bramka Jakuba Bacha w 1 lidze [WIDEO]
30.04.2018.
bach_jakub_gol_chrobry.jpgTo musiało w końcu nastąpić! Jakub Bach w tym sezonie występuje w czołowej drużynie 1 ligi Chrobrym Głogów. 21-letni pomocnik został wypożyczony do Głogowa z Arki Gdynia na rok czasu i regularnie grywa w zespole trenera Grzegorza Nicińskiego. Wychowanek Pogoni Lębork 27 kwietnia 2018 zdobył swoją pierwszą bramkę na tym poziomie rozgrywek. Zrobił to w 46 minucie meczu Odra Opole – Chrobry 1:1.

Jakub Bach jest wychowankiem Pogoni Lębork. Wyszedł spod ręki trenera Rafała Bartoszka. W 2011 roku przeszedł do Arki Gdynia, gdzie przez kolejne juniorskie drużyny zadebiutował w trzecioligowych rezerwach. W sezonie 2015/16 w 19 meczach III ligi zdobył 5 bramek. Ostatni sezon spędził już na pierwszym dla siebie wypożyczeniu. W tym okresie był podstawowym graczem drugoligowej Olimpii Zambrów (33/1).

Młodzieżowy lider wraca do Lęborka
30.04.2018.
d1malecki_pogon_gryftczew_28_10_2017_120_px_01.jpg5:1 na wyjeździe wygrali nasi juniorzy młodsi z KS Damnica. Dzięki wysokiej wygranej zespół trenera Rafała Bartoszka powrócił na fotel lidera. Dwie bramki dla Pogoni zdobył Oskar Wrześniewski a po jednym golu dołożyli Jakub Waczkowski, Mateusz Koniuszy i Kacper Brzózka.
Bez punktów z Kwidzyna powróciła drużyna rocznika 2005/2006.
Turniej w Żelistrzewie rozegrała w niedzielę najmłodsza rozgrywkowa drużyna Pogoni rocznika 2009.

Komplet wyników i relacji 28-29 kwietnia 2018:

Zobacz  RELACJĘ Junior B SKO KS Damnica - Pogoń Farm Frites Lębork 1:5
Zobacz  RELACJĘ Junior D1 PLJ Rodło Kwidzyn - Pogoń/Trójka Lębork 1:0
Zobacz  RELACJĘ Junior F1 Turniej w Żelistrzewie

Konferencja prasowa po meczu Pogoń - Orkan [WIDEO]
29.04.2018.
Po spotkaniu Pogoń- Orkan Rumia odbyła się tradycyjnie konferencja prasowa. Wziął w niej udział trener Pogoni Grzegorz Lewandowski oraz po raz pierwszy nasz bramkarz Paweł Krasiński. Orkana na spotkaniu w mediami reprezentował II trener Kacper Szyczewski i zawodnik Piotr Kolera.

Walka do końca przynosi efekty. Pogoń-Orkan 3:2 [RELACJA & FOTO]
28.04.2018.
pogon_orkan_28_04_2018_120px.jpgGdy w 24 minucie po drugim trafieniu najskuteczniejszego zawodnika Orkana Rumia Kacpra Kiełba goście prowadzili na lęborskim stadionie 0:2 nawet najwierniejsi kibice wątpili, że ten mecz można wygrać. A jednak... Trafione zmiany w składzie w przerwie, zaangażowanie i wola walki do końca przyniosły sukces i 3 punkty. Bohaterem spotkania, podobnie jak pół roku wcześniej w Rumi został Piotr Łapigrowski. To po jego bramce w ostatniej minucie meczu Pogoń zgarnęła komplet punktów.

Kontuzja Jakuba Nowakowskiego
27.04.2018.
nowakowski_jakub_kwiecien_2018_750_px.jpgOperacja kolana 16 lutego 2018 i szybki powrót do pełnej dyspozycji. Ostatnie miesiące dla 34-letniego obrońcy Jakuba Nowakowskiego były trudne. Gdy wydawało się, że wszystko co najgorsze minęło a zawodnik rozgrywał całe spotkania doszło do kontuzji w drugim, nieoperowanym kolanie. Uszkodzona łękotka wymaga zabiegu operacyjnego i niestety Kuby Nowakowskiego nie zobaczymy już w tym sezonie na boisku. To duża strata dla zespołu Grzegorza Lewandowskiego i formacji obronnej.
Życzymy szybkiego powrotu do pełni sił! Pogoń Jakubie Ciebie potrzebuje!

Pogoń - Orkan. Sobotnia szansa na punkty
27.04.2018.
pogon_orkan_rumia.jpgCzas na 25. kolejkę IV ligi. W sobotę 28 kwietnia o godz. 17 do Lęborka przyjeżdża Orkan Rumia. Po zwycięstwie w Wyczechach i dobrej grze w Pucharze Polski z trzecioligowym GKS-em Przodkowo ekipa trenera Grzegorza Lewandowskiego ma szansę za zdobycie kolejnych ważnych punktów.
Z powodu nie dostarczenia przez klub Orkan Rumia tzw. listy imiennej spotkanie odbędzie się bez udziału zorganizowanej grupy kibiców gości.

Młodzieżowy rozkład jazdy 28-29 kwietnia
26.04.2018.
e2_turniej_lebork_22_04_2018_800px_14.jpg3 drużyny juniorskie rywalizować będą na pomorskich boiskach 28 i 29 kwietnia. br.
Do Damnicy na mecz z KS-em wybierają się juniorzy młodsi trenera R. Bartoszka. Znacznie dalsza wyprawa czeka zawodników z drużyny trenera A. Małeckiego. W sobotę ekipa Pogoni/Trójki w ramach Pomorskiej Ligi Juniorów D1 zagra w dalekim Kwidzynie.
Pierwszy turniej ligowy zagra w tym roku Pogoń 2009. Turniej F1 rozegrany zostanie w niedzielę w Żelistrzewie.

Wykaz spotkań 28-29 kwietnia 2018:

Konferencja prasowa po meczu Pogoń - GKS Przodkowo [WIDEO]
26.04.2018.
Konferencja prasowa po meczu 1/4 finału Pucharu Polski Pogoń Lębork - GKS Przodkowo. Drużynę gości reprezentował trener Marcin Martyniuk oraz zawodnik Paweł Rzepnikowski. Z Pogoni w spotkaniu z mediami udział wziął trener Grzegorz Lewandowski oraz Jakub Nowakowski.

Pucharowa przygoda dobiegła końca [RELACJA & FOTO]
25.04.2018.
pp_popgon_przodkowo_25_04_2018_120px.jpgPogoń po zaciętej walce rozstaje się z pucharami. W środę 25 kwietnia do Lęborka przyjechał trzecioligowy GKS Przodkowo. Dopiero pod koniec doliczonego czasu gry goście przeważyli szalę na swoją stronę. Pozostał mały zawód, bo do serii rzutów było blisko, ale też satysfakcja z podjętej rękawicy i dobrej gry przez 120 minut. trafienie dla Pogoni zdobył już w 5 minucie Mateusz Stankiewicz, dla gości strzelali Budnik i Górski.

Walka o półfinał Pucharu Polski. W środę Pogoń - GKS Przodkowo
24.04.2018.
pogon_przodkowo_niebieskie_tlo.pngTo będzie walka o honor Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej! Pogoń Lębork po odpadnięciu z rozgrywek Gryfa, Aniołów i Startu to ostatni klub reprezentujący podokręg słupski w wojewódzkich rozgrywkach Pucharu Polski  Mecz 1/4 PP z trzecioligowym GKS-em Przodkowo rozegrany zostanie w środę 25 kwietnia 2018 o godz. 17 na Stadionie Miejskim w Lęborku. Zapraszamy!

- Wygląda na to, że do dyspozycji będę miał wszystkich zawodników – mówi dzień przed meczem szkoleniowiec Pogoni Grzegorz Lewandowski. – Po absencji w Wyczechach wraca Musuła, Szymański i Kozdra. Na pewno nie odpuszczamy środy, zależy nam na awansie. Mecze pucharowe to dobry przerywnik w rywalizacji ligowej.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 23 - 33 z 3433