Sponsor techniczny

KiK

Przed meczem Pogoń-Czarni Bruskowo
20.10.2006.
Sezon 2006/07 nie jest zbyt szczęśliwy dla drużyny z Bruskowa. 9 punktów w ligowej tabeli 2 wygrane, 3 remisy i 6 porażek to bilans z którym Czarni przyjeżdżają do Lęborka. Wydaje się że drużyna Pogoni jest faworytem w tej konfrontacji. Czy podobnie jak w poprzednich meczach na przedzie będzie szalał duet Kołodziejski-Kijek? By się o tym przekonać zapraszamy 22 października o godz. 12 na Stadion Miejski w Lęborku.

Start - Pogoń
18.10.2006.
Gdyby pojedynki derbowe odbywały się co tydzień, to lęborska Pogoń z pewnością zajmowałaby wyższą lokatę w ligowej tabeli. Miesiąc temu odprawiła z kwitkiem Leśnika w Cewicach (4:1), a w ostatnią niedzielę, po najlepszych 45 minutach w tym sezonie, zasłużenie i efektownie pokonała w Pobłociu Start Łeba 5:0, po golu samobójczym i trafieniach Kołodziejskiego (2) i Kijka (2). Tak wiec nie ma wątpliwości, która ekipa jest obecnie najlepsza w powiecie lęborskim.

Pogoń zdecydowanie lepsza!
15.10.2006.
200019 Początkowe minuty meczu zapowiadały wyrównaną walkę w tym spotkaniu. Jednak końcówka pierwszej i cała druga połowa to wyraźna przewaga Pogoni, która zaczęła się od samobójczej bramki Startu. Piłkarzom z Łeby szczęście nie dopisało kilkakrotnie, zmarnowali nawet rzut karny. Trzy punkty pojechały do Lęborka...

Start Łeba 0 : 5 Pogoń Lębork
Ł. Kołodziejski (2), T. Kijek (2)
Czytaj całość…

Debiut przełożony
14.10.2006.
Nie udało się juniorom starszym rozegrać pierwszego meczu przed własną publicznością w tym sezonie. Przyczyną tego było niestawienie się zespołu Karola Pęplino na dzisiejsze spotkanie, nie informując wcześniej o tym ani gospodarzy spotkania, ani odpowiednich osób z władz Podokręgu Słupskiego. W tym wypadku swojego meczu nie rozegrali również juniorzy młodsi. Jako jedyni o punkty powalczyli więc zawodnicy Ratusza i Trójki. Ze zwycięstwa cieszyli się tylko ci pierwsi, pokonując Olimp Bolszewo 1:0. Z kolei ekipa młodzików nie sprostała rywalom z Gryfa ’95 I Słupsk.

JUNIORZY C | JUNIORZY D

Czas na derby
13.10.2006.
W dwóch ostatnich meczach drużyna lęborskiej Pogoni musiała uznać wyższość rywali. W 11 kolejce rozgrywek dojdzie do derbowej rywalizacji powiatu lęborskiego. W niedziele o godz. 15, na obiekcie w Pobłociu, występujący w roli gospodarza Start Łeba podejmie naszą drużynę.

Juniorzy starsi w końcu u siebie
13.10.2006.
Mimo iż mamy już połowę października, czyli półtora miesiąca od inauguracji sezonu 2006/07 juniorskiej okręgówki, dopiero jutro po raz pierwszy zagrają przed własną publicznością juniorzy starsi. Ich rywalem, podobnie zresztą jak juniorów młodszych, będzie Karol Pęplino. Z kolei trampkarze starsi jadą odbić sobie porażkę z ubiegłej niedzieli do Bolszewa, gdzie zmierzą się z tamtejszym Olimpem. Najsmakowitszy kąsek czeka jednak lęborskich kibiców w Słupsku, gdzie w ramach rozgrywek okręgówki młodzików dojdzie do prawdziwego szlagieru – pierwszy zespół Gryfa ’95 podejmować będzie Pogoń/Trójkę.

Puchar już bez nas
11.10.2006.
W związku z problemami kadrowymi (kontuzje, nauka) zespół LKS Pogoń Lębork nie przstąpił w dniu dzisiejszym do zawodów IV rundy piłkarskiego Pucharu Polski z KS Damnica w Damnicy.
O powyższym fakcie poinformowany został z wyprzedzeniem Podokręg Słupski Pomorskiego ZPN.

Lider bez rewelacji, Pogoń bez skuteczności
11.10.2006.
Porażką 1-3 zakończył się niedzielny mecz pomiędzy Pogonią a liderem - Polonezem Bobrowniki. Sam przebieg meczu nie pokazał jednak wyższości gości.

Pogoń - Polonez 1-3
08.10.2006.
cbr001815Nie udało się piłkarzom Pogoni zdobyc punktów w pojedynku z liderem tabeli Polonezem Bobrowniki w 10 kolejce Słupskiej Klasy Okręgowej. Pogoń przegrała 1-3, a honorową bramkę dla lęborczan na początku II połowy zdobył Łukasz Łapigrowski.

Pogoń Lębork 1 : 3 Polonez Bobrowniki
Ł. Łapigrowski

W weekend na stadion
06.10.2006.
Przed nami kolejna mocna porcja wrażeń związana z rozgrywkami juniorskimi. Juniorzy starsi i młodsi wyjeżdżają do Pobłocia na mecze z tamtejszą Jantarią/Orkanem, z kolei trampkarze i młodzicy starsi swoich rywali podejmować będą u siebie.