Sponsor techniczny

KiK

Doświadczenie wzięło górę
07.05.2007.
W minioną niedzielę po serii czterech meczy bez porażki zawodnicy lęborskiej Pogoni zeszli z boiska pokonani. W wyjazdowym spotkaniu XXIII kolejki Słupskiej Klasy Okręgowej Pogoń uległa na wyjeździe drużynie Korala Dębnica.

Wyjazd do Dębnicy
05.05.2007.
Nici z „wielkiego powiatowego szlema”. Po pół godzinie gry Pogoń prowadziła z Leśnikiem 3-0 i kibice zastanawiali się, ile razy jeszcze Antonowicz będzie musiał wyjmować piłkę z siatki. Tymczasem po przerwie gospodarze mocno spuścili z tonu, a gol Mosóra dał sygnał do odrabiania strat. Jak się skończyło, wszyscy wiedzą. Po derbowym rozczarowaniu naszą drużynę czeka wyjazdowy mecz w Dębnicy.
Czytaj całość…

Majówka trwa
04.05.2007.
Po środowej kolejce czas na tradycyjne, sobotnie wydanie. Z czterech naszych drużyn o punkty będą walczyły trzy – juniorzy starsi i młodsi wyjeżdżają do Pęplina, młodzicy u siebie podejmują GTS Czarną Dąbrówkę, a trampkarze pauzują.

Pogoń - Leśnik
03.05.2007.
875948375Przy słonecznej pogodzie lęborscy piłkarze zmierzyli się dzisiaj z zawodnikami z Cewic. Licznie zgromadzeni kibice na stadionie w Lęborku byli prawie przekonani o zwycięstwie Pogoni gdy w ostatnich minutach padł rozstrzygający gol. Pogoń zremisowała z Leśnikiem Cewice 3:3.

Leśnik w Lęborku
02.05.2007.
lesnikpogonSłaby początek rundy w wykonaniu Pogoni jest już za nami. Komplet zwycięstw w trzech ostatnich spotkaniach natchnął wiarą w lepszą przyszłość naszej drużyny. Do tego w każdym z nich zawodnicy strzelali po trzy gole. Czy taka regularność w trafianiu do siatki rywali pozwoli sięgnąć po zwycięstwo 3 maja ? Czy trójka okaże się szczęśliwa?

Piłkarska majówka
01.05.2007.

W środę juniorzy, z kolei w czwartek seniorzy – piłkarze Pogoni nie próżnują i walczą o ligowe punkty. Młode Lwy zmierzą się z Jantarią/Orkanem Pobłocie, natomiast pierwsza ekipa rozegra derby z Leśnikiem Cewice. My jednak skupimy się na młodzieżowcach.

Passa trwa!
30.04.2007.
 Trzecie z rzędu zwycięstwo przywiozła do spragnionego zwycięstw Lęborka drużyna Pogoni. W Miastku nasza drużyna pokonała Start 3-1 a na listę strzelców wpisał się Jasiński, Stawikowski i Łapigrowski.

Pogoń na Start
26.04.2007.
Do trzeciego od końca Startu Miastko wybierze się w niedzielę Pogoń, by rozegrać spotkanie w ramach 21 kolejki słupskiej „okręgówki". Dwa zwycięstwa poprawiły nieco nastroje i pozycje w tabeli naszej drużyny, ale nie oznacza to, że zawodnicy mogą spocząć na laurach. Tym bardziej, że najbliższy rywal, będący po jesieni „czerwoną latarnią" ligi z zaledwie dziewięcioma punktami, spisuję się w rundzie rewanżowej całkiem przyzwoicie.

Błękitni - Pogoń 2:3
23.04.2007.
W niedzielne południe Błękitni Główczyce podejmowali na boisku w Pobłociu  Pogoń. Obie drużyny przed tą kolejką miały na swoim koncie po 20 punktów, co zapowiadało  emocjonujący mecz. Goście po 25 minutach uzyskali dwubramkowe prowadzenie, ale Błękitni zdołali doprowadzić do wyrównania. Gola na wagę drugiego wiosennego zwycięstwa zdobył Kijek w 62 minucie.

W końcu w komplecie
20.04.2007.
Nadchodzący weekend będzie pierwszym w tej rundzie, kiedy będziemy emocjonować się rywalizacją wszystkich naszych zespołów juniorskich. Przed własną publicznością zaprezentują się juniorzy starsi i młodsi, z kolei trampkarze i młodzicy o punkty powalczą na wyjeździe.

Wyjazdowo z Błękitnymi
19.04.2007.
Odrobinę optymizmu wlali w serca swoich kibiców zawodnicy lęborskiej Pogoni, którzy w pierwszym wiosennym meczu w Lęborku pokonali wyżej notowaną Iskrę Dretyń. Już w najbliższą niedzielę zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z Błękitnymi Główczyce i powinna to być okazja do podtrzymania dobrych nastrojów.

««  start « poprz. 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 3235 - 3245 z 3491