Sponsor techniczny

KiK

Derby powiatu na remis
23.04.2006.
Remisem 1-1 (1-0) zakończył się mecz Pogoni i Startu Łeba. Bramkę dla Pogoni w pierwszej połowie strzelił Radosław Piotrowski.
Czytaj całość…

Młodzi gromią
22.04.2006.
Imponującą wygraną 18-0 zakończył się mecz juniorów młodszych (B) Pogoni Lębork z ZS Damnica. Starsi koledzy z juniorów A pokonali damniczan w stosunku 2-1.

• Junior A
Pogoń Lębork - ZS Damnica 2-1

• Junior B
Pogoń Lębork - ZS Damnica 18-0

Przed derbami powiatu
20.04.2006.
Od meczu ze Startem Łeba w rundzie jesiennej piłkarze Pogoni Lębork zaczęli szereg doskonałych wyników. W rundzie rewanżowej, po słabym początku Lęborczan czeka w niedzielę niełatwe zadanie.

Kara za Pobłocie
19.04.2006.
Walkower 3-0 przyznany dla drużyny Błękitnych Główczyce, 500 zł kary dla Pogoni za zachowanie kibiców i 200 zł dla gospodarza spotkania to pokłosie sobotniego meczu Błękitni-Pogoń i kary nałożone przez OZPN.

Brda lepsza
19.04.2006.
Wynikiem 0:3 (0:2) zakończył się mecz Pogoni z liderem Słupskiej Klasy Okręgowej - Brdą Przechlewo.
Trzy bramki dla drużyny gości strzelił Piotr Kwietniewski. Relacja z meczu wkrótce.

Kto popłynie pierwszy?
18.04.2006.
Z Brdą Przechlewo – liderem rozgrywek swoje drugie spotkanie na własnym stadionie rozegrają zawodnicy Pogoni Lębork. Mecz, który miał otworzyć ligowe rozgrywki już w zimie elektryzował lęborskich fanów. Niestety, skromny dorobek punktowy Pogoni i rosnący dystans w tabeli spowodował, że pojedynek ten stracił na swoim znaczeniu, choć wygrana daje jeszcze nadzieje na wysoka lokatę pod koniec sezonu.

Porażka w Pobłociu.
15.04.2006.
Wynikiem 1:0 dla Błękitnych Główczyce zakończył się mecz z Pogonią, przerwany w 60 minucie przez sędziego z powodu przebiegającego przez murawę kibica.

Świąteczne granie
13.04.2006.
Nie w Główczycach, ale w Pobłociu przyjdzie Pogoni rozegrać drugi w tej rundzie mecz wyjazdowy z Błękitnymi. Mecz został przeniesiony do innej miejscowości z powodu opłakanego stanu boiska drużyny Błękitnych.

Mloda Pogoń lepsza!
12.04.2006.
Zwycięstwami juniorów starszych i młodszych rudnę wiosenną rozpoczęła nadzieja lęborskiego futbolu.

• Junior A
Polonez Bobrowniki – Pogoń Lębork 0:6

• Junior B
Polonez Bobrowniki – Pogoń Lębork 1:11

Remis jak porażka
10.04.2006.
Po wyjazdowym zwycięstwie w Bruskowie, wreszcie przyszedł czas na inauguracje rundy wiosennej w Lęborku. Aspirująca do awansu drużyna Pogoni niespodziewanie, aczkolwiek zasłużenie, tylko zremisowała 1-1 (0-1) z dużo niżej notowanym Koralem Dębnica. Przyjezdni uzyskali prowadzenie w 15 minucie, a remis gospodarzom uratował na sześć minut przed końcem niezawodny Piotr Kwapiński. Tym samym, wzrosła strata do lidera Brdy Przechlewo (2-1 z Unią w Korzybiu) i wynosi już 6 punktów.

Pora na Koral
05.04.2006.
W niedzielę, tj. 9 kwietnia o godz. 12 Pogoń rozegra drugi w sumie, a pierwszy u siebie, mecz rundy rewanżowej. Przeciwnikiem lęborskiej jedenastki będzie Koral Dębnica.

««  start « poprz. 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 3235 - 3245 z 3294