Sponsor techniczny

KiK

Pogoń pokazała moc w Przodkowie [RELACJA & WIDEO]
28.10.2019.
pogon_jantar_12_10_2019_120px.jpgZespoły z Kaszub przypadły Pogoni do gustu. Po zwycięstwie z Cartusią i Kaszubią w 13. kolejce IV ligi Pogoń na wyjeździe pokonała czołowy zespół ligi GKS Przodkowo. To było bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Pogonistów.
Pierwsza bramka padła w 30 minucie. Piłkę w okolice pola karnego gospodarzy podciągnął Aleksandar Atanacković i precyzyjnym długim podaniem przerzucił ją na druga stronę boiska. Tam opanował ją Łukasz Kwaśnik i z trudnej pozycji uderzył z woleja do siatki. W drugiej połowie po faulu na Michale Klińskim na 0:2 strzela z rzutu karnego Przemysław Kostuch. Gospodarze odpowiadają w 85 minucie, pięknym uderzeniem w okienko Marcina Karniluka. 3 punkty jadą do Lęborka!

Transmisja wideo z meczu GKS Przodkowo - Pogoń Lębork
25.10.2019.
Kibice będą zadowoleni. Z sobotniego meczu 13. kolejki IV ligi GKS Przodkowo - Pogoń Lębork Pomorski Związek Piłki Nożnej przeprowadzi transmisję wideo. Początek transmisji o godz. 10.30.

W 1/8 Pucharu Polski zagramy z Gromem Nowy Staw
25.10.2019.
pp_nowe_logo.jpgPoznaliśmy rywala Pogoni w 1/8 rozgrywek finału Pucharu Polski. Los przydzielił nam drużynę rezerw Gromu Nowy Staw, a właściwie pierwszy zespół trzecioligowego Gromu ukrywającego się pod nazwą Grom II.
Mecze 1/8 PP rozegrane zostaną 15 kwietnia 2020 roku.

Komplet par 1/8 wojewódzkiego Pucharu Polski:
Czytaj całość…

Na Przodkowo!
23.10.2019.
przodkowo_pogon_net.jpgCzy trzynasta kolejka IV ligi okaże się dla nas szczęśliwa? O tym przekonamy się już w sobotę, gdy Pogoń o godz. 11 rozegra wyjazdowy mecz 13. kolejki z GKS-em Przodkowo.
Po zwycięstwie z Jantarem Ustka, a przede wszystkim świetnym spotkaniu z Kaszubią Kościerzyna można liczyć, że i w Przodkowie nasza drużyna powalczy o jeden lub trzy punkty. GKS Przodkowo to na pewno bardzo wymagający rywal. Wierzymy jednak w drużynę Pogoni i czekamy na dobre wieści z Kaszub!

Juniorski weekend 19-20 października
21.10.2019.
a_plj_bytovia_pogon_18_09_2016_120px.jpgKoniec rundy jesiennej coraz bliżej. Juniorzy młodsi w osłabionym składzie podjęli w sobotę w Lęborku Lipniczankę Lipnica. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.
Mecz na szczycie zagrali w niedzielę piłkarze Jakuba Nowakowskiego – grupa C1. Pogoniści wysoko pokonali Bytovię Bytów 6:1. Cztery bramki zdobył Oliwier Dawidowicz

Komplet wyników i relacji 19-20 października 2019:

Zobacz  RELACJĘ Junior B Pogoń Lębork - Lipniczanka Lipnica 2:2
Zobacz  RELACJĘ Junior C1 Pogoń Lębork - Bytovia Bytów 6:1

Remis z "Magikami" [RELACJA]
21.10.2019.
pogonii_start_lebien_17_04_2019_120px.jpgZacięte spotkanie obejrzeli widzowie niedzielnego meczu rezerw Pogoni z „Magikami” z Niezabyszewa.
Mimo porażki 0:2 po pierwszej połowie, Pogoniści podnieśli się i doprowadzili do remisu. Dwie bramki dla lęborczan strzelił Adrian Stencel.

Jak wygrywać to z najlepszymi! Pogoń-Kaszubia 2:0! [RELACJA & FOTO]
19.10.2019.
pogon_kaszubia_19_10_2019_120px.jpgJak wygrywać to z najlepszymi! Świetne spotkanie zobaczyli w sobotę widzowie meczu Pogoni Lębork z wiceliderem rozgrywek Kaszubią Kościerzyna. Pogoniści zagrali konsekwentnie z tyłu, skutecznie z przodu i wyrwali wymarzone 3 punkty! Wygrana awansowała w tabeli Pogoń do pierwszej ósemki ligi.
- Wiedziałem, że dziś do Lęborka przyjeżdża jeden z najlepszych zespołów tej ligi. Obawialiśmy się o wynik tego meczu - mówił po spotkaniu trener Pogoni Waldemar Walkusz. - No cóż, udało się. Mądrze zagraliśmy taktycznie, zawodnicy dali trochę więcej z siebie. Było to potrzebne, by nawiązać walkę.

Z wiceliderem z Kaszub
18.10.2019.
pogon_kaszubia_herby.jpgSzykuje się piłkarskie święto przy Kusocińskiego! W sobotę 19 października o godz. 15 w Lęborku Pogoń zagra z wiceliderem ligi Kaszubią Kościerzyna. Przed zawodnikami Waldemara Walkusza wielkie wyzwanie, zespół z Kościerzyny w tym sezonie jeszcze nie przegrał! Wierzymy w nasz zespół i zapraszamy na stadion by zobaczyć piłkarskie starcie na żywo.
Z powodu braku dopełnienia formalności oraz na podstawie informacji przekazanych 15 paździenrika br. do klubu KS Kaszubia Kościerzyna, mecz Pogoń - Kaszubia rozegrany zostanie bez udziału zorganizowanej grupy kibiców gości.

Kaszubia zajmuje obecnie 2. pozycję w tabeli. Na swoim konie ma 8 wygranych i 3 remisy. Najskuteczniejszym zawodnikiem bordowo-białych jest Tomasz Tuttas (7 goli). Trenerem klubu z Kościerzyny jest Paweł Budziwojski.

Jesienne granie. Plan na 19 i 20 października
18.10.2019.
c2_pogon_iskra_120px.jpgMłodsze grupy zakończyły już rundę jesienną, starsze grają dalej. Co czeka nas w najbliższy weekend?
W sobotę w Lęborku dwa mecze Pogoni. O godzinie 11 juniorzy młodsi zmierzą się z Lipniczanką Lipnica, godzina 15 to ważne spotkanie w IV lidze Pogoń – Kaszubia Kościerzyna.
Niedziela to mecz zespołu C1 z Bytovią Bytów i rezerw z „Magikami” z Niezabyszewa. Zapraszamy na stadion!

Wykaz spotkań 19-20 października 2019:

Puchar Polski. 16 drużyn w etapie wojewódzkim
17.10.2019.
pp_nowe_logo.jpgPoznaliśmy 16 drużyn, które wiosną zagrają w etapie wojewódzkim Pucharu Polski. Wśród drużyn w 1/8 finału znalazła się także Pogoń Lębork. Nagroda dla zwycięzcy regionalnego Pucharu Polski wynosi 40 tys. zł (finalista otrzymuje 10 tys. zł). Pogoń regionalny PP zdobyła w 2016 roku w Rumi zwyciężając z Brdą Przechlewo.
Losowanie i mecze 1/8 finału wiosną 2020 roku.

Pucharowa przygoda trwa! Awans w Bytowie [RELACJA]
16.10.2019.
luzino_pogon_15_08_2019_120px.jpgPucharowa przygoda trwa nadal! Zespół Pogoni w V rundzie Pucharu Polski Podokręgu Słupskiego wysoko pokonał na wyjeździe Bytovię II Bytów 7:1! Pogoń kontrolowała całe spotkanie. Pokaz mocy i skuteczności pokazał Przemysław Kostuch zdobywając w 34 minuty aż 4 bramki!
Środowy termin i wczesna godzina rozpoczęcia spotkania utrudniała zebranie optymalnego składu. Ostatecznie trenerowi Walkuszowi udało się do Bytowa zabrać 14 graczy. Wąska kadra jak się okazało nie była problemem.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 34 - 44 z 4006