70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Terminarz spotkań seniorów Pogoni [DOM]
14.01.2020.
terminarz_fb.jpgBardzo szybko poznaliśmy dokładny terminarz meczów domowych drużyny seniorów Pogoni. To dobra wiadomość. Gorsza jest taka, że w Lęborku w rozgrywkach ligowych nasz zespół zobaczymy tylko 7 razy. Spowodowane jest m.in. przełożeniem jesienią na prośbę Gwiazdy meczu z Karsina do Lęborka. Z tego powodu lęborscy kibice będą mieli przerwę w oglądaniu meczów u siebie od 28 marca aż do 25 kwietnia.

Wykaz spotkań seniorów Pogoni – wiosna 2020 (DOM):
Czytaj całość…
 
Zimowy nabór uzupełniających roczników 2003-2006
13.01.2020.
nabor_juniorzy_zima_2020_jpg.jpgKlub Pogoń Lębork ogłasza zimowy nabór uzupełniający do piłkarskich drużyn rocznika 2003-2004 i 2005-2006, wiceliderów rozgrywek junior „B” i „C1”. O kontakt prosimy utalentowanych piłkarsko chłopców lub ich rodziców. Mile widziany staż klubowy.
Klub Pogoń zapewnia wykwalifikowaną kadrę szkoleniową, dobrą bazę sportową i możliwość sportowego rozwoju w klubie o ugruntowanej pozycji i osiągnięciach. Wszystkie treningi odbywają się na Stadionie Miejskim w Lęborku przy ul. Kusocińskiego lub zimą na hali.

Dane kontaktowe do trenerów:
Czytaj całość…
 
Zawodnicy drużyny seniorów o zimowych przygotowaniach
11.01.2020.
pogon_jantar_12_10_2019_120px.jpgPierwsze treningi zespołu seniorów Pogoni były okazją do rozmowy z kilkoma zawodnikami. Zapytaliśmy ich o to co robili w przerwie w rozgrywkach i z jakimi postanowieniami, nadziejami rozpoczynają zimowe przygotowania do rundy rewanżowej.
- Do treningów wracam bojowym nastawieniem. W przerwie pomiędzy rozgrywkami i w święta w ogóle nie grałem w piłkę. Po pierwsze nie miałem jakoś okazji, po drugie musiałem wykurować te wszystkie moje mikrourazy – mówił na pierwszych zajęciach najlepszy strzelec drużyny Przemysław Kostuch. – Jaka będzie wiosna to się okaże. Zależeć to będzie od kadry, od kontuzji. Po zimowych przygotowaniach zawsze w miarę wyglądamy. Trener Walkusz dobrze nas przygotowuje fizycznie, a rywalizacja w IV lidze wymaga fizyczności przede wszystkim. Jestem optymistycznie nastawiony. Mam nadzieję, że nie osłabimy się co do kadry, a jeszcze się wzmocnimy.
Czytaj całość…
 
Brązowy Medal PZPN dla Prezesa Pogoni Mariusza Tkaczyka
10.01.2020.
brazowy_medal_pzpn_mtkaczyk_2020.jpgMiła uroczystość miała miejsce 5 stycznia 2020 roku w Gdańsku podczas noworocznego spotkania Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.
Prezes Zarządu Pogoni Lębork i kierownik jej biura Mariusz Tkaczyk otrzymał z rąk prezesa PoMZPN Radosława Michalskiego Brązowy Medal Polskiego Związku Piłki Nożnej za „wybitne osiągnięcia w rozwoju piłki nożnej”. Podpisany przez Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka i Sekretarza Generalnego Macieja Sawickiego medal to najwyższe odznaczenie wręczane w tym dniu w Gdańsku.
Czytaj całość…
 
Seniorzy Pogoni wznowili treningi [ZDJĘCIA & WIDEO]
07.01.2020.
trening_7_01_2019_700px_05.jpg"Widzę, że Święta się nie udały, bo nikt nie przytył..." Tymi słowami piłkarzy Pogoni na pierwszym styczniowym treningu przywitał trener Waldemar Walkusz. 7 stycznia, punktualnie o godz. 18.30 na sali gimnastycznej przy placu Piastowskim przygotowania do rundy rewanżowej w IV lidze rozpoczęli seniorzy Pogoni.
W pierwszych zajęciach uczestniczyło kilkunastu graczy w tym powracający po kontuzji młodzieżowiec Filip Krefft, wyróżniający się junior z rocznika 2003 Franciszek Stenka oraz młody zawodnik z Białorusi.
Czytaj całość…
 
Pogoń 2009 na podium turnieju Lew Leo Winter Edition Cup 2020
06.01.2020.
d2_leo_winter_cup_4_01_2020_fb.jpgNa zaproszenie Akademii Piłkarskiej Lew Lębork drużyna Pogoni Lębork rocznika 2009 trenerów Wiesława Kreffta i Sebastiana Brzozowskiego uczestniczyła 5 stycznia 2020 roku w turnieju halowym Lew Leo Winter Edition Cup 2020.
To był dobry dzień dla młodej Pogoni na Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku. Nasza juniorska drużyna zajęła z identycznym dorobkiem punktowym 2. miejsce w turnieju ulegając tylko bilansem bramkowym zwycięzcy Liderowi Rychnowy. Statuetkę dla najlepszego bramkarza odebrał bramkarz Pogoni Natan Łukaszuk.
Czytaj całość…
 
We wtorek Pogoń wraca do treningów
04.01.2020.
sparing_pogon_przodkowo_26_01_2019_120px.jpgSala sportowa przy Placu Piastowskim to tradycyjne miejsce w którym co roku rozpoczynają się zimowe przygotowania do rundy rewanżowej drużyny seniorów. W roku 2020 będzie tak samo. We wtorek 7 stycznia o godz. 18.30 po ponad miesięcznej przerwie trener Waldemar Walkusz spotka się ze swoją drużyną i przeprowadzi pierwszy, „rozruchowy” trening. Przez 2 tygodnie zespół trenować będzie na sali i siłowni 4 razy w tygodniu.

18 stycznia o godz. 15 rozpocznie się tygodniowe zgrupowanie na terenie Szkoły Podstawowej nr 4. To tradycyjnie czas ciężkich treningów, ale też integracji. Do dyspozycji drużyny będzie sala, siłownia, boisko „Orlik” i pełnowymiarowe sztuczne na stadionie oraz Park Chrobrego w którym na schodach pod Wieżą Ciśnień kolejne generacje Pogonistów wykuwają formę na wiosnę. Regenerację zapewni sauna, sala telewizyjna, no i pyszna kuchnia.
25 stycznia pierwszy zimowy sparing z Wikędem Luzino.
 
Plan sparingów seniorów Pogoni [ZIMA 2020]
27.12.2019.
sparingi_zima_2020.jpgAkcja ZIMA 2020 coraz bliżej. 7 stycznia drużyna seniorów Pogoni rozpocznie przygotowania do rundy rewanżowej. Jej ważnym elementem będzie cykl gier kontrolnych. Wśród przeciwników znalazły się silne drużyny IV ligi z liderem GKS Przodkowo na czele, oraz Stolem Gniewino i Wikęd Luzino.
Ważny sprawdzian drużynę trenera Waldemara Walkusza czeka w Gdyni, gdzie Pogoń 29 lutego zagra z trzecioligowym Bałtykiem. Sparingpartnerów uzupełnia KS Chwaszczyno i walcząca o awans do IV ligi Sparta Sycewice. W dwóch przypadkach nie ma jeszcze przeciwników.
Wszystkie mecze oprócz gry z Bałtykiem rozegrane zostaną sztucznym boisku w Lęborku.

Wykaz gier kontrolnych seniorów Pogoni Lębork [ZIMA 2020]:
Czytaj całość…
 
Wesołych Świąt od Pogoni Lębork!!!
23.12.2019.
Życzymy Wam, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia upłynęły w ciepłej, pełnej życzliwości atmosferze z wieloma pozytywnymi emocjami. Niech wszelkie życzenia, wypowiedziane po ujrzeniu pierwszej gwiazdki miały moc spełnienia.
W nadchodzącym roku 2020 życzymy jak najwięcej radości z sukcesów Pogoni Lębork i wiary w jej zwycięstwa.
Wesołych Świąt od zarządu, trenerów i piłkarzy Pogoni Lębork!

bozenarodzenie_2019_kartka.png
 
Ramowy kalendarz wiosny w IV lidze
21.12.2019.
kalendarium_150px.jpgRamowy kalendarz rundy wiosennej opublikowany. Pomorski Związek Piłki Nożnej przedstawił plan rozgrywek na wiosnę 2020 roku.
IV liga rusza w niedzielę 8 marca, a kończy 20 czerwca. W pierwszej rewanżowej kolejce Pogoń zmierzy się w Lipuszu z Wdą. 9 lub 10 maja derby Pogoń – Gryf Słupsk. 1/8 runda Pucharu Polski rozegrana zostanie 15 kwietnia. W tym dniu Pogoń na wyjeździe zmierzy się z Gromem II Nowy Staw.
Ramowy kalendarz rozgrywek dostępny jest TUTAJ
 
"Potrzebujemy spokoju i atmosfery do pracy" - wywiad z prezesem i trenerem Markiem Piotrowskim
20.12.2019.
piotrowski_marek_2019_duze_korekta_700px.jpgKoniec roku i wybory w Klubie to dobry czas na długą rozmowę z „szeryfem” piłkarskiej sekcji. O tym co wydarzyło się w tym roku w Pogoni, jakie perspektywy ma sport młodzieżowy w Klubie, dlaczego tak ciężko pomorskim drużynom w tym Pogoni grać w III lidze i o wiele innych spraw zapytaliśmy Wiceprezesa Zarządu ds. piłki nożnej Pogoni Marka Piotrowskiego. Zapraszamy do lektury!

Dwa dni temu, 18 grudnia br. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Pogoni Lębork. To czas podsumowań, ale też wyboru władz Klubu na kolejną, 4-letnią kadencję. Decyzja o ponownym kandydowaniu była łatwa?
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 34 - 44 z 4055

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy