70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Puchar Burmistrza został w Lęborku! Turniej 2005 [ZDJĘCIA]
27.11.2017.
d1_turniej_2005_bm_lbork_800px_21.jpg10 klubów z Pomorza wzięło udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Lęborka – rocznik 2005 i młodsi. W niedzielę 26 listopada 2017r. w Miejskiej Hali Sportowej byliśmy świadkami futbolowego święta. Mocna obsada i duże zaangażowanie zawodników oraz trenerów przyniosło wiele emocjonujących i wyrównanych pojedynków. Zawody w bardzo dobrych nastrojach zakończyli zwycięzcy turnieju - drużyna Pogoni/UKS Trójki I trenera Andrzeja Małeckiego. II zespół Pogoni/Trójki zajął 12. miejsce. W Lęborku oprócz okazałego pucharu za I miejsce zostały także wyróżnienia indywidualne. Statuetkę dla najlepszego bramkarza odebrał Szymon Nowocień, a strzelca turnieju Piotr Derba (obaj Pogoń/Trójka). Drugie miejsce w turnieju zajął Salos Słupsk, trzecia lokata przypadła Gryfowi I Słupsk. Dobrze zagrały drużyny z powiatu lęborskiego. Chłopcy z Chrobrego Charbrowo zajęli czwarte, a Leśnik Cewice piąte.

Dyplomy, medale i puchary w imieniu burmistrza Lęborka wręczył Dyrektor CSiR Marian Borek, oraz Wiceprezes LKS Pogoń ds. piłki nożnej Marek Piotrowski. Organizatorem całodniowego turnieju było Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku, Lęborski Klub Sportowy Pogoń oraz przede wszystkim Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” Lębork w tym pomysłodawca turnieju Andrzej Małecki i grono rodziców młodych piłkarzy.

Wyniki gier grupowych i finałowych, tabela końcowa, galeria zdjęć:
Czytaj całość…
 
Na półmetku sezonu seniorzy Pogoni trzecią drużyną 4 ligi [TABELA]
26.11.2017.
4_liga_tabela_17_kolejek.png10 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki. 25 strzelonych bramek i 18 straconych. Tak wygląda bilans seniorskiej drużyny Pogoni Lębork na półmetku sezonu 2017/2018 IV ligi „Saltex”.
Pogoń po 17. kolejkach zajmuje 3. miejsce w tabeli za drużynami Raduni i Gromu, a przed Gryfem Słupsk i Stolemem.

Aktualna tabela IV ligi:
Czytaj całość…
 
Wygrana z Sokołem na finisz jesieni [RELACJA & FOTO]
25.11.2017.
pogon_sokol_25_11_2017__120px.jpgTo już prawdziwy koniec rundy jesienniej. W deszczowym spotkaniu zaległej 7. kolejki IV „Saltex” zespół Pogoni zanotował 10. zwycięstwo jesieni. Pogoń pokonała outsidera ligi Sokół Wyczechy, a bramki dla biało-niebiesko-czerwonych strzelali Łukasz Kłos i Wojciech Musuła. Pogoń kończy rundę jesienna na 3. miejscu w tabeli!

W pierwotnym terminie 9 września br. drużyna Sokoła nie przyjechała na mecz tłumacząc się awarią środka transportu. PomZPN zadecydował o powtórce meczu, wyznaczając jego nowy termin na koniec listopada. Jesienna, deszczowa pogoda i determinacja klubu Pogoń do gry w wyznaczonym terminie poskutkowała alternatywnymi rozwiązaniami w przypadku zalania boiska. Pogoń otrzymała zgodę na awaryjną grę na sztucznym boisku w Lęborku. Opcja ta nie została wykorzystana. W dniu meczu z rana nie padało, choć równo z pierwszym gwizdkiem deszcz dał o sobie znać, a opad trwał już do końca meczu.


 
Powtórka z Sokołem. MY będziemy...
23.11.2017.
pogon_wyczechy.pngW sobotę ostatni ligowy mecz w Lęborku w roku 2017. W ramach odrabiania zaległości z 7. kolejki IV ligi „Saltex” 25 listopada br. o godz. 12 Pogoń podejmie outsidera ligi Sokół Wyczechy. Przypominamy o możliwości zakupu przed i w trakcie meczu pamiątek klubowych Pogoni (3 wzory czapek, szaliki i smycze).

Spotkanie z 9 września 2017 roku Pogoń – Sokół nie odbyło się z powodu nie stawiania się na mecz drużyny gości. Kibiców Pogoni, którzy zjawili się wtedy pod bramami stadionu przy Kusocińskiego spotkał srogi zawód. Zespół Sokoła poinformował telefonicznie o nieobecności dopiero w dniu meczu o godz. 15.40 (mecz na g. 17). Sędziowie wyprowadzili nasz zespół na murawę i po odczekaniu 15 minut odgwizdali koniec. Komisja Rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej uznała tłumaczenie Sokoła za wiarygodne i zarządziła powtórkę spotkania. Sprawa pokrycia niemałych kosztów poniesionych przy organizacji meczu przez klub Pogoń (sędziowie, przygotowanie boiska, opieka medyczna, ochrona i inne) w toku. Jak będzie w powtórzonym meczu? Drużyna Pogoni jest gotowa do walki…
Czytaj całość…
 
Klubowe czapki, szaliki i smycze na meczu z Sokołem
23.11.2017.
szalik_ukos.jpgNa ostatnim meczu w tym sezonie z Sokołem Wyczechy (25.11. godz. 12) przy wejściu na stadion będzie można się zaopatrzyć w klubowe gadżety. W tym tygodniu dotarły szaliki i białe czapki zimowe.
W sprzedaży będą trzy wzory czapek: niebieskie z pomponem i napisem POGOŃ - 35 zł, białe z pomponem i herbem - 35zł i czarne z herbem - 30 zł (rozmiar dziecięcy), szaliki - 30 zł oraz dwa rodzaje smyczy (po 10 zł). Dla członków Klubu 100TPL przygotowane zostały rabaty. Zapraszamy na zakupy!
Czytaj całość…
 
150 wydań programu meczowego PogońGol!
22.11.2017.
program129_front_net.jpgMecz ze Startem Miastko był okazją do wydana jubileuszowego programu meczowego PogońGol! Przez ponad 10 lat ukazało się 150 wydań tej poczytnej publikacji. Nr 1 został wydany został wydany dokładnie 12 sierpnia 2007 roku przed meczem V ligi Pogoń - Jantar Ustka.
Za zawartość merytoryczną od początku odpowiada Janusz Pomorski, autorem okładek, wyróżniających piłkarską publikacje na tle innych jest niezmiennie Jakub Urbański. Epizody w tej dziedzinie ma też Łukasz Hrycyk. Wszystkie te osoby związane są z serwisem www.pogon.lebork.pl

- Gdy wprowadzaliśmy program meczowy, było to wydawnictwo wyjątkowe w ówczesnej lidze okręgowej, w której grała Pogoń. Od tego czasu odświeżyliśmy wygląd okładki, zdarzały się także wydania specjalne np. z planem lekcji dla młodego Pogonisty. Naszym wyróżnikiem są na pewno bojowe hasła na okładkach. Ligi się zmieniają, z wynikami bywa różnie, ale "PogońGol!" jest zawsze – podsumowuje dekadę z PogońGol! Jakub Urbański.
Czytaj całość…
 
Rocznik 2005 i młodsi zagra w niedzielę o Puchar Burmistrza Lęborka
21.11.2017.
d2_turniej_wejherowo_17_18_01_2015_net_05.jpgGryf Słupsk (2 zespoły), Salos Słupsk, Zina Połchowo, Chrobry Charbrowo, Błękitni Łęczyce, GKP Barca Bolszewo, Latarnik Choczewo, Leśnik Cewice i dwa zespoły Pogoni/Trójki Lębork. Tak wygląda skład Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Lęborka – rocznik 2005 i młodsi jaki w niedzielę 26 listopada 2017 rozegrany zostanie na Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku. Początek gier grupowych o godz. 10, finałowych od godz. 15.
Dla najlepszych czterech zespołów w turnieju przewidziany jest puchar oraz komplet medali. Każdy zespół otrzyma pamiątkowy dyplom, a król strzelców i najlepszy bramkarz turnieju otrzyma pamiątkową statuetkę.
Organizatorem turnieju jest Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku, Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” Lębork oraz Lęborski Klub Sportowy „Pogoń”.

Harmonogram gier:
Czytaj całość…
 
Jest przełamanie! Pogoń - Start 3:1 [RELACJA & FOTO]
18.11.2017.
pogon_startm_18_11_2017_120px.jpgPowoli kończymy piłkarskie rozgrywki IV ligi „Saltex” sezonu 2017/2018. Gdyby nie zaległy mecz za tydzień z Sokołem Wyczechy pojedynek ze Startem Miastko byłbym ostatnim meczem jesieni. W zimnej i wietrznej aurze lepszym zespołem była Pogoń, która bezwzględnie wykorzystała stałe fragmenty gry. Właśnie z takich sytuacji nasza drużyna zdobyła wszystkie bramki za sprawą Piotra Łapigrowskiego i dwukrotnie Michała Szałka. Akuszerem tych wszystkich trafień był Łukasz Kłos. Dla gości gola zdobył Artur Rzepiński.


 
Pogoń na Start. Czas na przełamanie
17.11.2017.
pogon_miastko_net.jpgPo dwóch potknięciach w spotkaniach z Wikędem i Gromem czas na przełamanie. W sobotę 18 listopada o godz. 13 na Stadionie Miejskim przy Kusocińskiego 56 w Lęborku seniorzy Pogoni w ramach 17. kolejki IV ligi „Saltex” podejmą Start Miastko. Dla kibiców piłki nożnej mecz ze Startem będzie przedostatnią okazją w tym roku do obejrzenia w akcji piłkarzy Pogoni. Zapraszamy!
Czytaj całość…
 
Klubowe czapki i smycze na meczu z Startem Miastko
16.11.2017.
czapka_czarna_pogon.jpgNa sobotnim meczu z Startem Miastko (18.11. godz. 13) przy wejściu na stadion będzie można się zaopatrzyć w klubowe gadżety. W sprzedaży będą dwa wzory czapek - niebieskie 35 zł i czarne – 30 zł (rozmiar dziecięcy) oraz dwa rodzaje smyczy (po 10 zł).
Dla członków Klubu 100TPL przygotowane zostały rabaty. Zapraszamy na zakupy!
Czytaj całość…
 
Walne Zebranie Sprawozdawcze Pogoni Lębork 20 grudnia 2017
14.11.2017.
lebork_s.pngZarząd Lęborskiego Klubu Sportowego „Pogoń” na podstawie § 16 statutu klubu, podjął uchwałę o zwołaniu na dzień 20 grudnia 2017 roku Walnego Zebrania Sprawozdawczego Delegatów Klubu. Pierwszy termin rozpoczęcia Walnego ustalono na godz. 17, drugi termin na godz. 17.15.
Miejscem obrad będzie sala konferencyjna Starostwa Powiatowego przy ul. Czołgistów 5 w Lęborku.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 34 - 44 z 3294

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy