Sponsor techniczny

KiK

Remis w deszczu
03.09.2006.
159174rke Szarobura pogoda, padający deszcz nie zachęcał do przyjścia w niedzielne południe na stadion Pogoni. Ci którzy się na to zdecydowali obejrzeli nienajlepszy mecz lęborskiej '11" która co prawdy przerwała fatum porażek "2-1" lecz wynik 2-2 nie był tym którego wszyscy oczekiwali. Bramkę dla Pogoni zdobył już w 3 minucie Marek Kozakiewicz, potem dwa trafienia Główczyc i karny dla Pogoni w 90 minucie który udanie egzekwuje Iwosa. Jest to już 4 bramka z karnego tego zawodnika w tym sezonie.
Pogoń Lębork 2 : 2 Błękitni Główczyce
M. Kozakiewicz (3'), E. Iwosa (90' - k)

Czytaj całość…

Juniorzy walczą o punkty
01.09.2006.
Przed nami kolejna tura spotkań juniorskiej okręgówki. Znów na plac boju pojawią się zawodnicy juniorów młodszych, lecz obok nich rozgrywki rozpoczną także ich młodsi koledzy, juniorzy C, czyli Pogoń Ratusz Lębork.

Błękit kolorem nadzieji
31.08.2006.
blekitni W niedzielę o godz. 12, na murawę stadionu przy Kusocińskiego, wybiegną „jedenastki”  lęborskiej Pogoni i Gminnego Towarzystwa Sportowego „Błękitni Główczyce”, które będą rywalizować o punkty w ramach piątej kolejki SKO. Sympatycy lęborskiej piłki liczą że zła passa tym razem się odwróci, a punkty zostaną w Lęborku.

Pechowe 1-2
31.08.2006.
Trudno o dobre samopoczucie po serii trzech porażek, z identycznym wynikiem 1-2. Przed nami dwie kolejki na własnym stadionie, w dodatku z piątoligowymi outsiderami, z kim jak nie z nimi walczyć o 3 punkty?  O komentarz do ostatnich meczy poprosiliśmy trenera drużyny seniorów Adama Pancerzyńskiego.

Iskra - Pogoń
29.08.2006.
Pełni optymizmu i nadziei czekaliśmy na niedzielny mecz IV kolejki Słupskiej Klasy Okręgowej...

Nie jest dobrze
27.08.2006.
cb061419Po dwóch przegranych meczach u siebie, spotkanie na wyjeździe okazało się równie pechowe. Kiepskie zgranie i błędy  w obronie sprawiły, że znowu straciliśmy punkty. Nie zawiedli Lęborscy kibice, którzy zjawili się w Dretyniu, podnosząc na duchu, gromkimi okrzykami swoich piłkarzy.

Iskra Dretyń 2-1 Pogoń Lębork
Bramki: D. Mazurek (8'), K. Mazurek (53' - k) - P. Konkel (47')

Zwycięstwo na początek
26.08.2006.
Od zdobycia trzech punktów rozpoczęli nowy sezon juniorzy młodsi Pogoni Lębork. W wyjazdowym meczu ograli Czarnych Bruskowo Wlk. 6:1.

Zapowiedź I. kolejki SKO juniorów
25.08.2006.
Dla kibiców, którzy z niecierpliwością wyczekiwali na wznowienie rozgrywek w juniorskim wydaniu, nadszedł kres czekania. Już jutro rozpoczynają grę obydwie grupy słupskiej okręgówki w kategoriach A i B.

Po punkty do Dretynia
24.08.2006.
Po trzech meczach na własnym boisku, w których drużyna Pogoni (13 miejsce) zdobyła zaledwie trzy punkty, przyszła pora na spotkanie wyjazdowe. W najbliższą niedzielę o 14, w czwartej kolejce rozgrywek, lęborczanie będą podejmowani przez beniaminka z Dretynia, Iskrę.

Nasi sponsorzy - Wacław Pietrusewicz
24.08.2006.
pietrusewicz
"Pamiętam jak kilkanaście lat temu na mecze piłkarze jechali na "pace" Starem 20, matka zrobiła pajdę chleba, popiło się oranżadą i każdy był szczęśliwy.

Rozmowa z Wacławem Pietrusewiczem - FIRMA KAMIENIARSKA

Zwycięstwo Ratusza
23.08.2006.
Wygraną zakończył się dzisiejszy sparing Ratusza Pogoni Lębork z Górnikiem Katowice.

««  start « poprz. 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 3356 - 3366 z 3491