70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Ruszamy!
24.08.2007.
Juniorzy Pogoni w akcji. Już jutro ligowe rozgrywki inaugurują trzy z pięciu kategorii wiekowych juniorów. O pierwsze punkty powalczą juniorzy starsi i młodsi, a także młodzicy. W Lęborku walczyć będą dwa pierwsze roczniki, z kolei mecz młodzików został przełożony i ci zawodnicy pierwszy mecz zagrają dopiero za tydzień. W pierwszej kolejce emocji nie powinno zabraknąć.
Czytaj całość…
 
Mamy prezesa
24.08.2007.
Zarząd Lęborskiego Klubu Sportowego "Pogoń" na swoim posiedzeniu w dniu 23.08.2007 stosownie do zapisów § 15 pkt.. "b" Statutu Lęborskiego Klubu Sportowego "Pogoń" podjął uchwałę o powierzeniu z dniem 24.08.2007 funkcji Wiceprezesa Zarządu Lęborskiego Klubu Sportowego"Pogoń" ds. piłki nożnej Panu Tadeuszowi Pękowi.
Czytaj całość…
 
Zmiana terminu meczu juniorów "D"
24.08.2007.
Na wniosek MUKS "Żaki-98" Ustka, zaplanowane do rozegrania w dniu 25.08.2007 o godzinie 15.00 zawody Słupskiej Klasy Okręgowej junior "D" zostały przeniesione na dzień 12.09.2007 ( środa) godzina 17.30
 
Pogoń zagra w Dretyniu
23.08.2007.
Iskra Dretyń W czwartej kolejce rozgrywek lęborska Pogoń (5.miejsce, 6 pkt.) rozegra wyjazdowe spotkanie z Iskrą Dretyń (11 miejsce, 3 pkt.). Nasza drużyna, podbudowana dwoma wysokimi zwycięstwami, zamierza podtrzymać dobrą passę i zgarnąć pełną pulę, choć gospodarze myślą pewnie o tym samym.
Czytaj całość…
 
Trening pod górkę
22.08.2007.
las_bieg Wyczerpujący trening biegowy zafundował we wtorek zawodnikom Pogoni trener Andrzej Małecki. W czasie, gdy bramkarze spokojnie trenowali na płycie bocznej, zawodnicy z pola ruszyli na morderczy bieg w pobliskie wzgórza morenowe, zdobywając aż osiem razy legendarną "Łysą".

Drugą częścią treningu była 30-minutowa gierka, podczas której wystąpił przymierzany do gry w naszym zespole 23-letni Piotr Haśnik z A-klasowego Piasta Bieruń (liga tyska), grający na pozycji obrońcy lub pomocnika. Decyzja, czy Haśnik wzmocni nasz zespół zapadnie do końca miesiąca sierpnia.
 
Sześć goli Pogoni
19.08.2007.
Ostre strzelanie zafundowali kibicom w Lęborku piłkarze Pogoni. Po jednostronnym widowisku, gospodarze zaaplikowali Kaszubi 6 goli, a bohaterem spotkania został Tomasz Kijek, którego celnie wykonywane kornery, rajdy na prawej pomocy i precyzyjne dośrodkowania otwierały innym Pogonistom drogę do zdobywania goli. Sam Kijek, również zaliczył celne trafienie, będąc jednocześnie akuszerem przy innych golach swoich kolegów.

Przeczytaj relację: Pogoń Lębork - Kaszubia Studzienice
Zobacz zdjęcia z meczu: Pogoń Lębork - Kaszubia Studzienice - galeria
 
Wypożyczenia
18.08.2007.
Sezon 2007/2008 przyniósł nam spore zmiany kadrowe w zespole seniorskim. O nowych piłkarzach, którzy wzmocnili Pogoń pisaliśmy już w programie meczowym. Z ich dokładnymi sylwetkami można zapoznać się w dziale Kadra. W odwrotnym kierunku powędrowało kilku dotychczasowych zawodników lęborskiego zespołu.

Michał Frącek oraz Adam Wojtowicz zostali wypożyczeni do A-klasowego Startu Łeba na okres rundy jesiennej. Natomiast Tomasz Frącek wzmocnił, borykającego się z problemami kadrowymi Leśnika Cewice. Podobnie jak w przypadku pozostałej dwójki jest to wypożyczenie na pół roku.
 
Szukaj go przy bramie
17.08.2007.
Po raz drugi w tym sezonie, redakcja serwisu www.pogon.lebork.pl przygotowała dla kibiców program meczowy z okazji spotkania Pogoni Lębork z Kaszubią Studzienice.
 
W numerze 2/07 m.in. zapowiedź meczu z Kaszubią, tabela, wyniki, relacje z ostatnich spotkań seniorów oraz bogata garść informacji o poczynianiach juniorskich drużyn Pogoni.
 
Przed nami III kolejka
16.08.2007.
studzienice_sW najbliższy weekend zostanie rozegrana trzecia kolejka słupskiej okręgówki . W jednym z dwóch sobotnich spotkań, Pogoń podejmie Kaszubię Studzienice. Faworytem spotkania są gospodarze, tak w kontekście celu jaki sobie postawili w tym sezonie, jak i atutu własnego boiska.
Czytaj całość…
 
Pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie
15.08.2007.
Po nieudanej inauguracji w meczu z Jantarem, derbowy pojedynek z Leśnikiem miał być okazją do rehabilitacji naszego zespołu. Licznie zgromadzona publiczność, głośnym dopingiem zagrzewała piłkarzy obu drużyn do gry.

Przeczytaj relację: Leśnik Cewice - Pogoń Lębork
Zobacz zdjęcia z meczu: Leśnik Cewice - Pogoń Lębork - galeria
 
Sulima wzmacnia atak, Iwosa wznowił treningi.
14.08.2007.
24-letni napastnik Radosław Sulima (wcześniej Stolem Gniewino) zaliczył wczoraj pierwszy trening z drużyną seniorów lęborskiej Pogoni. Mimo przymiarek do gry w Orle Choczewo, Sulima trafił do Lęborka, gdzie z pewnością przyda się w linii ofensywnej Pogoni, która w debiucie z Jantarem Ustka nie błyszczała skutecznością.
Nie wykluczone, że jeszcze przed zamknięcięm okienka transferowego (31 sierpień) do zespołu dołączą inni gracze.

Pierwszy trening po kontuzji odbył wczoraj Eliasz Iwosa i jest szansa, że niedługo zobaczymy go na zielonej murawie. We wczorajszym treningu uczestniczyło aż 22 zawodników co może i musi cieszyć.
 
««  start « poprz. 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 3422 - 3432 z 3739

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy