70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

60-letnia Pogoń Lębork
09.12.2005.
4 lipca 1945 w Lęborku wygrana 4-1 reprezentacji Lęborka z wojskową drużyną Armii Czerwonej rozpoczęła powojenną historię lęborskiej piłki z której kilkanaście lat temu powstał klub LKS Pogoń Lębork. W sobotę, 3 grudnia odbyły się obchody z okazji sześćdziesięciolecia sekcji piłki nożnej Pogoni.
Czytaj całość…
 
Jubileuszowy turniej na 60-lecie Pogoni Lębork!
29.11.2005.

"60 lat LKS Pogoń Lębork" pod taką nazwą 3 grudnia (sobota) o godz. 9 rozpocznie się halowy turniej piłki nożnej organizowany przez futbolową sekcję Pogoni.

Na sali Zespołu Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu przy ul. Warszawskiej zagra łącznie 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. W pierwszej „sportowej” do rywalizacji o puchary stanie drużyna seniorów Pogoni Lębork a także drużyny z powiatu lęborskiego: Start Łeba, Chrobry Charbrowo, Leśnik Cewice i KS Łebunia. W drugiej grupie, tej bardziej "wspominkowej" zagrają cztery drużyny wychowanków i byłych piłkarzy LKS-u podzielonych ze względu na wiek i okres w którym reprezentowali biało-niebiesko-czerwone barwy. W grupie tej zagra także drużyna złożona z kibiców Pogoni. Gra będzie prowadzona systemem "każdy z każdym", 2x7 minut, po pięciu graczy na boisku. Zakończenie turnieju i wręczanie nagród przewidziano na godz. 14.30.


Wszystkich sympatyków piłki serdecznie zapraszamy!

 
Test mecz przy światłach
25.11.2005.
ImageW środę 23 listopada na sztucznym boisku oliwskiej AWFiS, odbył się mecz testowy, zorganizowany przez Lechię Gdańsk. Celem meczu był przegląd uzdolnionych zawodników z rejonu Pomorza w której to grupie znaleźli się dwaj piłkarze Pogoni - Łukasz Łapigrowski i Oskar Jasiński.
Czytaj całość…
 
Juniorzy Pogoni - podsumowanie rundy jesiennej 2005
21.11.2005.

Image - Pierwszy raz się nam zdarzyło, że Zarząd klubu oficjalnie zaprosił jeden i drugi zespół na zakończenie I etapu rozgrywek – zgodnie stwierdzili trenerzy obu zespołów, składając podziękowania dla nowej "ekipy rządzącej" w sekcji. W czwartek, 17 listopada odbyło się zakończenie pierwszej połowy zmagań w tym sezonie juniorów "A" i "B". Obie ekipy spełniły pokładane w nich nadzieje.

Około dwugodzinne spotkanie na "Arkadzie" miało na celu podsumować uzyskane wyniki młodzieżowców, nagrodzić wyróżniających się zawodników oraz przedstawić nowe plany i cele wyznaczone na drugą część sezonu.

Czytaj całość…
 
GKS Pęplino - Pogoń Lębork 0-1
13.11.2005.
W rozegranej awansem pierwszej kolejce rundy rewanżowej trzeci w tabeli Karol Pęplino podejmował piątą Pogoń Lębork i po raz drugi w sezonie musiał uznać wyższość lęborczan. Gola na wagę trzech punktów, po podaniu Tkaczenki, strzelił w 22 minucie głową Małecki. To zwycięstwo oznacza awans na czwarte miejsce i stratę czterech punktów do przewodzącej Prime Food Brdy Przechlewo.
 
Podjąć skuteczną walkę
12.11.2005.
Ostatnia porażka w Debrznie mocno podrażniła ambicje lęborskiego zespołu. Na kolejny mecz Pogoń wybiera się do trzeciej drużyny w tabeli, jednak cel to zainkasowanie 3 punktów!
Mowa o niedzielnym meczu z GKS-em Pęplino. Rywal spisuję się bardzo dobrze, mimo że w pierwszej kolejce zespół ten odniósł porażkę z...Pogonią, 1-3.
Czytaj całość…
 
Bez punktów
07.11.2005.
Bez punktów z wyjazdowego spotkania z MKS-em Debrzno wrócili piłkarze Pogoni Lębork. Bramkę na miarę 3 punktów dla zespołu gospodarzy strzelił w 70 minucie spotkania Paweł Wegner.

MKS Debrzno - Pogoń Lębork 1-0 (0-0)
 
(przed) Ostatnia kolejka w Debrznie
05.11.2005.
Ostatni pojedynek tej rundy, a przedostatni mecz w tym roku piłkarze lęborskiej Pogoni rozegrają w dalekim Debrznie, z miejscowym MKS-em.
Czytaj całość…
 
W Debrznie bez kibiców
04.11.2005.
W dniu 3.11.2005r. zarząd klubu MKS Debrzno poinformował że mecz MKS Debrzno - Pogoń Lębork rozegrany 6.11 o godz.13 odbędzie się bez udziału publiczności Powyższa decyzja podyktowana jest brakiem warunków na stadionie do przeprowadzenia imprezy masowej o podwyższonym ryzyku.
 
Zapowiedz meczu Pogoń - Czarni Czarne
27.10.2005.
Dziwne bywa oblicze losu. Przed sezonem wszystko wskazywało na to że sezon ten dla Pogoni będzie tzw. „przejściowym”. Praca miała się opierać na budowie mocnej drużyny, która za rok będzie w stanie powalczyć o czołowe lokaty. Bardziej sceptyczni uważali, że lęborski zespół będzie walczył o utrzymanie w V-ligowym gronie. A jak sytuacja przedstawia się przed dzisiejszym spotkaniem?
Czytaj całość…
 
VIII. kolejka rozgrywek SKO juniorów B
24.10.2005.
W sobotę w Łebie doszło do spotkania na szczycie SKO. Były to derby powiatu, a zarazem hit rundy – Start Łeba kontra Pogoń Lębork. Remis bądź zwycięstwo dawało lęborczanom mistrzostwo jesieni, łebianie, nie chcąc stracić kontaktu z pierwszym miejscem w tabeli, musieli ten mecz za wszelką cenę wygrać. Przed meczem obydwa zespoły dzieliły 4 punkty różnicy. Obydwie ekipy także nie zaznały w tym sezonie goryczy porażki – Pogoń odniosła komplet zwycięstw, z kolei Start dotychczas pięć razy wygrał i dwa razy zremisował. Zapowiadało się niezwykle pasjonujące spotkanie. Tym razem emocje dotyczyły tylko młodszych juniorów, gdyż ich starsi koledzy w ten weekend pauzowali.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 4170 - 4180 z 4185

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy