70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Sobota nie dla nas
12.03.2006.
W sobotnie popołudnie, w przedostatniej już grze kontrolnej, wicelider V ligi słupskiej Pogoń Lębork rywalizował z rewelacją rundy jesiennej i liderem V ligi gdańskiej GTS Luzino. Na zaśnieżonej murawie goście zwyciężyli 1 – 2, choć wynik już po kilku minutach otworzył Kwapiński.
Czytaj całość…
 
Nowy herb Pogoni
11.03.2006.
Image
Nowy herb Pogoni.
Od dnia 10 marca 2006 roku Pogoń Lębork posiada nowy herb! Projekt Jakuba Malickiego ze Sławkowa (województwo śląskie) został wyłoniony spośród 25 prac 6 autorów przez zarząd klubu.
Czytaj całość…
 
Sparing z Luzinem
09.03.2006.
Jeszcze tylko dwie gry kontrolne pozostały piłkarzom Pogoni przed startem rundy rewanżowej V ligi. 11 marca o godz. 14 lęborska drużyna zmierzy się z nieoczekiwanym liderem Grupy I V ligi gdańskiej GTS Luzino.
 
Za miesiąc na poważnie
27.02.2006.
W jeszcze trudniejszych warunkach, niż miało to miejsce poprzedniego dnia w Gniewinie, przyszło rywalizować zawodnikom Pogoni w kolejnym sparingu, tym razem z A – klasowym Pomorzem Potęgowo. Na mocno zaśnieżonej murawie w Lęborku zwyciężyli 3-0, choć swoją wyższość nad niżej notowanym rywalem potwierdzili dopiero po przerwie.
Czytaj całość…
 
Dwumecz w Wejherowie
26.02.2006.
W ostatnią niedzielę juniorzy Pogoni rozegrali sparing ze swoimi rówieśnikami z wejherowskiego Gryfa. Był to pierwszy tegoroczny sprawdzian zawodników na świeżym powietrzu. Jako pierwsi zagrali juniorzy młodsi i pokonali rywali 4:1 (2:0).

Mecz mógł się podobać – wyrównana walka toczyła się przez większą część spotkania, dużo było gry kombinacyjnej, zdarzały się błędy po obydwu stronach, nie brakowało ostrych spięć pod bramką jednej i drugiej drużyny. Częściej nękany był bramkarz miejscowych, choć już w 12. minucie gryfici zdobyli bramkę. Sędzia bramki nie uznał, gdyż zawodnik gospodarzy był na pozycji spalonej. Z kolei bramki dla lęborczan padały po ciekawych akcjach, w których zawodnicy trenera Kaufmanna wykazali się sprytem i dużymi umiejętnościami.
Czytaj całość…
 
Stolem - Pogoń 2-1
26.02.2006.
Stolem, grający w V lidze gdańskiej, był kolejną drużyną, która sprawdziła formę zawodników Pogoni na miesiąc przed rozpoczęciem ligowych zmagań. W rozegranym w Gniewinie spotkaniu gospodarze zwyciężyli 2–1, mimo, że więcej dogodnych sytuacji do zdobycia goli stworzyli lęborczanie. Brak skuteczności pod bramką rywali i indywidualne błędy zadecydowały o końcowym rezultacie.
Czytaj całość…
 
Wyjazdowo i domowo
23.02.2006.
Runda rewanżowa rozgrywek 5 ligi coraz bliżej a drużyne czekają kolejne przedsezonowe sprawdziany. W sobotę 25 lutego Pogoń jedzie do Gniewina by o godz. 14 zmierzyć się z miejscowym Stolemem, dzień później 26 lutego (niedziela) o godz. 12.30 na lęborskim stadionie podejmować będzie Pomorze Potęgowo.
 
Zadecydowały karne.
19.02.2006.
ImageAż trzy rzuty karne obejrzeli widzowie sparingowego spotkania pomiędzy Pogonią Lębork a Jantarem Ustka. Wygrali goście 3-2.

Było to pierwsze zwycięstwo drużyny Jantara w przedsezonowych spotkaniach. Wcześniej w fatalnych warunkach atmosferycznych ulegli oni Sławie Sławno 4-2, potem przegrane 2-1 z drużyną bielsko bialskiej okręgówki LKS Czaniec i 3-1 z v-ce liderem 4 ligi Nadrwianką Pułtusk.
Czytaj całość…
 
Piłkarska kadra czeka?
19.02.2006.
ImageDrugi raz z rzędu przerwę zimową wykorzystali kibice Pogoni którzy w sobotę 19 marca zorganizowali drugi coroczny turniej kibiców. Do rozgrywek przystąpiło pięć drużyn kibiców Pogoni i cztery zaprzyjaźnionych fanów Bałtyku Gdynia.

Walka, ambicja a wszystko w atmosferze przyjaźni i fair play tak można podsumować turniej w którym udział wzięło ponad 50 zawodników, na co dzień fanów jedenastek Pogoni i Bałtyku.
Czytaj całość…
 
Test mecz z Jantarem
17.02.2006.
W najbliższą niedzielę 19 lutego o godz. 12 na Stadionie Miejskim w Lęborku drużyna Pogoni zmierzy się z 4-ligowym Jantarem Ustka.
 
Królowie śniegu
12.02.2006.
ImageW trudnych warunkach atmosferycznych przy padającym śniegu i oblodzonym boisku toczyła się kolejna gra kontrolna piłkarzy Pogoni Lębork którzy pokonali Błękitnych Główczyce 6-3.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 381 382 383 384 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 4181 - 4191 z 4221

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy