70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Pogoń Lębork rośnie w siłę w mediach społecznościowych
03.01.2019.
social_media_700px.jpgTo był kolejny pracowity rok aktywności Pogoni Lębork w social mediach z wymiernymi efektami! Czas na małe podsumowanie.
Piłkarska sekcja Pogoni to mały medialny kombinat zauważalny nie tylko w skali województwa, ale też kraju. Konsekwentna, codzienna praca przekłada się na duży zasięg i aktywną społeczność. Pogoń oprócz strony internetowej www.pogon.lebork.pl jest obecna na Facebooku, Youtube, Instagramie i Twitterze.
Czytaj całość…
 
Pogoń II treningi wznawia w połowie stycznia [WYKAZ SPARINGÓW]
02.01.2019.
jantar_pogon_pp_3_10_2018_120px.jpgNiecałe 2 tygodnie odpoczynku zostały drużynie A-klasowych rezerw Pogoni. Zespół prowadzony przez trenera Wiesława Kreffta treningi wznowi w połowie stycznia. 3 lutego w Lęborku rozpoczną się pierwsze sparingi. Wszystkie spotkania kontrolne rozegrane zostaną w niedzielę. Wśród sparingpartnerów znalazło się wiele mocnych zespołów z V ligi jak Karol Pęplino czy Chrobry Charbrowo a także Jantaria Pobłocie i Leśnik Cewice.

Plan sparingów Pogoni II Lębork – ZIMA 2019:
Czytaj całość…
 
Podziękowania dla sponsorów
31.12.2018.
Funkcjonowanie każdego klubu sportowego wymaga środków finansowych. W przypadku piłki nożnej potrzeby są szczególnie wysokie. Dzięki wsparciu samorządu lokalnego: Miasta Lęborka i Starostwa Powiatowego oraz wielu podmiotów prywatnych i osób a także sympatyków z Klubu 100 TPL nasi młodzi i starsi piłkarze mogą każdego dnia nabywać nowych umiejętności i z sukcesami rywalizować na pomorskich boiskach. To także Was sukces! Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasz Klub w roku 2018 i wierzymy, że nadchodzący rok 2019 będzie równie udany!

sponsorzy_2018_podziekowanie.jpg
 
"Klub piłkarski to prestiż dla miasta" - wywiad z prezesem Markiem Piotrowskim
28.12.2018.
piotrowski_marek_grudzien_2018_800px.jpgNa koniec roku 2018 do długiej rozmowy zaprosiliśmy „szeryfa” piłkarskiej sekcji Pogoni Marka Piotrowskiego. Ocena wyników sportowych, wdrażanie młodych zawodników do seniorskiej piłki czy wreszcie model finansowania sportu w naszym mieście to tylko część tematów poruszonych w Noworocznym wywiadzie. Zapraszamy do lektury!

Prezesie, rozmawiamy pod koniec trudnego szczególnie dla seniorskiej drużyny Pogoni roku 2018. Dużo siwych włosów przybyło na głowie?
- Pewnie tak, ale nie mam zamiaru się tu nad sobą rozczulać. Z pewnością było wiele momentów, kiedy chciało się to wszystko rzucić, wyłączyć telefony i najlepiej wyjechać z dala od tych wszystkich problemów. Liczyłem, że po III lidze rok 2018 przyniesie nam spokój. Było wręcz przeciwnie. W tym miejscu kolejny raz dziękuje moim kolegom z Zarządu, którzy pomogli mi w przezwyciężeniu tych trudności. Cierpliwie znosili i znoszą krytykę, a wiem że nie zawsze jest to łatwe.

Przez ostatnie miesiące wszyscy martwiliśmy się postawą sportową naszych czwartoligowców. Dlaczego graliśmy poniżej możliwości i oczekiwań? Czy Zarząd podejmował jakieś kroki naprawcze w międzyczasie?
Czytaj całość…
 
Wesołych Świąt!
24.12.2018.
boze_narodzenie_pogon.jpg
 
Pierwszy turniej "Szkółki Pogoni" [ZDJĘCIA]
23.12.2018.
szp_turniej_wewn_20_12_2018_800px_01.jpgOstatnim akcentem tegorocznych zajęć w grupach juniorskich Pogoni był turniej najmłodszych adeptów piłki nożnej trenujących w naszym Klubie. Chłopcy z rocznika 2012-2014 ze „Szkółki Pogoni” rozegrali swój pierwszy wewnętrzny turniej. Była walka o każdy centymetr parkietu, uśmiechy po strzelonych bramkach i czasem łzy po porażkach. Tego dnia jednak nie ilość zwycięstw była najważniejsza. Wszystkim uczestnikom należą się gromkie brawa za postawę na boisku. Po zakończeniu rozgrywek każdy z małych Pogonistów otrzymał pamiątkowy medal. Były też drobne upominki od Św. Mikołaja.
Czytaj całość…
 
Podsumowanie piłkarskiej jesieni juniorów C2 [ZDJĘCIA]
22.12.2018.
c2_nowakowski_swiateczne_spotkanie_21_12_2018_800px_01.jpgW piątek 21 grudnia br. piłkarską jesień podsumowali zawodnicy drużyny juniorów C2 (rocznik 2005 i 2006). Zespół w tym sezonie prowadzi Jakub Nowakowski z pomocą Romana Rubaja. Podczas prezentacji multimedialnej trener Nowakowski podsumował intensywny, 4 miesięczny okres pracy. Salę na spotkanie udostępniła Total English Scholl - Szkoła Języka Angielskiego przy ul. Krzywoustego 1.
Młodych zawodników odwiedził także prezes piłkarskiej Pogoni oraz trener Marek Piotrowski. Nie przybył z pustymi rękoma, ale zestawem pysznych z pizz z lęborskiej pizzerii SieJe… Były życzenia, wspomnienia ciekawych sytuacji ze spotkań ligowych oraz szereg informacji co w nowym, piłkarskim roku 2019 czeka naszych zawodników.
Czytaj całość…
 
Świąteczny turniej wewnętrzny rocznika 2010-2012 [ZDJĘCIA]
21.12.2018.
f1_turniej_swiateczny_18_12_2018_800px_01.jpgJak co roku w ostatnim tygodniu przed świętami swoje wewnętrzne turnieje rozgrywają najmłodsze drużyny Pogoni Lębork. We wtorek 18 grudnia br. w świątecznych zawodach wewnętrznych rywalizował zespół rocznika 2010-2012. Zawodnicy podzieleni na 5 zespołów rozegrali serię meczy każdy z każdym. Przy dopingu rodziców drużyny rozegrały zacięte spotkania z mnóstwem pięknych bramek. Na zakończenie turniejowych zmagań zawodnicy otrzymali świąteczne upominki. Nie zabrakło również krótkiego przypomnienia zasad dobrego odżywiania.
Zespół prowadzony przez trenera Marka Piotrowskiego i asystenta Macieja Frącka zajęcia wznowi po Nowym Roku.
Czytaj całość…
 
Juniorzy młodsi świątecznie podsumowali jesień
20.12.2018.
b_junior_musula_boze_narodzenie_2018_800px.jpgW środę 19 grudnia br. podsumowanie rundy jesiennej mieli juniorzy młodsi Pogoni. Trener Wojciech Musuła przedstawił dokonania drużyny i wyzwania jakie czekają zespół w kolejnych miesiącach. Tradycyjnie każdy z piłkarzy otrzymał rozpiskę z indywidualną pracą do wykonania w okresie Świąteczno-Noworocznym. Dodatkowo zawodnicy otrzymali do domu prezentację multimedialną o swojej grze przygotowaną przez trenera.

Drużyna w tym sezonie gra w Słupskiej Lidze Okręgowej Junior „B” gr. 1 i na półmetku sezonu zajmuje 3. lokatę. Drużyna składa się z piłkarzy rocznika 2003 i 2004. W skład sztabu szkoleniowego wchodzi trener UEFA „A” Wojciech Musuła, asystent Kamil Frącek i niezastąpiony kierownik Artur Okrój.
Czytaj całość…
 
Młoda Pogoń na Turnieju Diego Cup
18.12.2018.
f1_diego_cup_15_12_2018_800px.jpgW niedzielę 16 grudnia br. zawodnicy Pogoni z rocznika 2011 i 2012 wzięli udział w halowym turnieju Diego Cup. Oprócz dwóch drużyn gospodarzy w zawodach wzięły udział zespoły Latarnika Choczewo, Młodych Orłów Łeba, Jedynki Reda (dwie drużyny) i Football Academy Słupsk.
Zespół Pogoni prowadzony przez trenerów Marka Piotrowskiego i Macieja Frącka wystąpił w następującym składzie: Adrian Majdan, Marysia Zaręba, Dominik Bronk, Nikodem Remiasz, Konrad Broda, Mikołaj Stromski, Szymon Klinkosz, Bartek Czaja, Igor Filcek, Filip Filcek.
Czytaj całość…
 
Terminarz wiosenny IV ligi [WYKAZ]
17.12.2018.
terminarz_fb.jpgBardzo wcześnie bo już w weekend 2-3 marca 2019 ligowe rozgrywki wznowi pomorska IV liga. Jest to spowodowane m.in. liczbą zgłoszonych drużyn - 19.
Pogoń rundę rewanżową rozpocznie meczem u siebie z GKS-em Kolbudy. Potem wyjazd na rezerwy Arki Gdynia i tydzień później mecz u siebie z rezerwami Lechii Gdańsk. Mimo wczesnej pory startu ligi wydaje się, że warunki pogodowe nie powinny przeszkodzić drużynie z wystartowaniem zgodnie z planem. W Lęborku mamy możliwość warunkowego rozgrywania spotkań na boisku ze sztuczną nawierzchnią, w Gdyni Arka II także gra na sztucznym.
Klasyk Pomorza Środkowego, czyli derby Gryf Słupsk – Pogoń rozegrane zostaną 25 lub 26 maja w Słupsku. Sezon kończymy w sobotę 22 czerwca o godz. 13 meczem z Aniołami.

Terminarz IV ligi - WIOSNA 2019:
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 45 - 55 z 3706

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy