70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

W V rundzie Pucharu Polski ze Startem zagramy na wyjeździe
05.10.2017.
pp_nowe_logo.jpgPo godzinie 16 w siedzibie Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przeprowadzono losowanie gospodarza V rundy Pucharu Polski (Słupsk). Dokonuje się je zawsze, gdy w pucharze spotkają się drużyny z tej samej ligi. Nasi kibice pewnie poczują zawód, a dla klubu będzie to wyzwanie organizacyjno-logistyczne. Pogoń ze Startem Miastko zagra w środę 18 października br. o godz. 15 w Miastku.

Start Miastko zajmuje obecnie 15. miejsce w rozgrywkach IV ligi. W Pucharze Polski zawodnicy z Miastka w środę pokonali w ramach IV rundy na wyjeździe MKS Debrzno (V liga) 4:0.

Wyniki IV rundy Pucharu Polski Podokręgu Słupskiego i zestaw par V rundy:
Czytaj całość…
 
Puchar Polski. Wygrana z GTS-em [RELACJA & FOTO]
04.10.2017.
gts_czarna_dabr_pogon_4_10_2017_120px.jpgPrzy silnym wietrze z opadami deszczu, jednym słowem na trudnym terenie przyszło drużynie Pogoni grać w IV rundzie Pucharu Polski Podokręgu Słupskiego. Pogoń ze stadionu przy ul. Słupskiej w Czarnej Dąbrówce po dwóch trafieniach Michała Szałka i golu Gracjana Miszkiewicza wyjeżdża ze zwycięstwem 3:1 i w V rundzie 18 października br. zagra ze Startem Miastko.


 
Pogoń rozpoczyna grę w pucharach w Czarnej Dąbrówce
03.10.2017.
gts_pogon_pp_net.jpgW środę 4 października br. o godz. 15.30 na stadionie przy ul. Słupskiej w Czarnej Dąbrówce pucharową przygodę rozpoczyna drużyna Pogoni Lębork. Naszym przeciwnikiem będzie A-klasowa GTS Czarna Dąbrówka.
Zawodnicy Pogoni po niedzielnym meczu w Kartuzach trenowali w poniedziałek, wtorek był wolny. Trener Walkusz nie zna do końca składu jakim będzie dysponował w pucharowym pojedynku. Wszystko zależy od zwolnień z pracy czy szkoły. Kadra jest jednak szeroka i ze skompletowaniem mocnej „11” nie powinno być problemu.

Zwycięzca meczu GTS - Pogoń zagra 18 października br. w V rundzie Pucharu Polski z lepszym z pary MKS Debrzno - Start Miastko.
Czytaj całość…
 
Juniorska sobota [PODSUMOWANIE]
02.10.2017.
c2_pogon_starogard_20_09_2014_net_29.jpgCzas podsumować juniorski weekend w wykonaniu drużyn młodzieżowych Pogoni.
W Lęborku rozegrane zostało jedno spotkanie. Na wyjazdach nasze zespoły w sobotę odwiedziły Ustkę, Bruskowo Wielkie i Łebę. Jak zwykle nie zabrakło zaangażowania, walki do końca, zwycięstw, ale i porażek. Taki jest sport :-)

Komplet wyników i relacji 30 września 2017:

Zobacz  RELACJĘ Junior B SKO Swe Pol Bruskowo W. - Pogoń Farm Frites Lębork 0:7
Zobacz  RELACJĘ Junior C1 Pogoń Lębork - GSS Potok Pszczółki 7:1
Zobacz  ZDJĘCIA  Junior C1 Pogoń Lębork - GSS Potok Pszczółki
Zobacz  RELACJĘ Junior D1 PLJ Jantar Ustka - Pogoń/Trójka Lębork 2:0
Zobacz  RELACJĘ Junior E1 Turniej w Łebie 
 
Budżet Obywatelski 2018. Głosujemy na projekt Pogoni!
02.10.2017.
bp_leborka_logo.jpgOd 1 do 14 października br. w Lęborku trwa głosowanie nad projektami Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2018. Głosowanie odbywa się w formie elektronicznej i tradycyjnej. Liczymy na aktywny udział w głosowaniu społeczności związanej z naszym klubem. Pokażmy naszą siłę i zaangażowanie!

Wśród zgłoszonych pod głosowanie projektów jest także ten związany z sekcją piłki nożnej Pogoni. Wniosek do budżetu w kategorii „mały nieinwestycyjny” o wartości 10 tys. zł pn. „Pogoń Lębork – Duma Miasta. Projektujemy i przekazujemy piłkarzom Pogoni nowe stroje” przewiduje zorganizowanie konkursu dla dzieci i młodzieży na zaprojektowanie strojów meczowych dla pierwszej drużyny Pogoni oraz wykonanie dwóch takich kompletów i przekazanie drużynie. Nagrodą w konkursie na projekt będzie oczywiście zwycięska koszulka, a realizacja projektu wiązała będzie się z organizacją podczas meczów konkursu dla dzieci i młodzieży. Niebagatelną sprawą jest także ufundowanie drużynie wartych ponad 7 tys. zł 2 kompletów nowych strojów. W przypadku wygranej w głosowaniu działania te zrealizowane zostaną w I połowie 2018 roku.
Czytaj całość…
 
Kolejny remis z drużyną z Kaszub [RELACJA & FOTO]
01.10.2017.
kibice_cartusia_pogon_1_10_2017_120px.jpgTylko z jednym punktem do Lęborka z Kartuz powraca drużyna Pogoni. Mimo prowadzenia od 31 minuty po golu z rzutu wolnego Michała Szałka nie udało się Pogonistom utrzymać korzystnego wyniku do końca. W II połowie spotkania kartuzianie wrzucili drugi bieg, wyrównali a do tego wypracowali sobie kilka groźnych sytuacji.

Trener Walkusz ustalając skład na Cartusię dokonał więcej niż małej rewolucji. W Kartuzach parę defensywnych pomocników stanowili zawodnicy występujący do tej pory w obronie: Szałek i Łapigrowski. Na lewej stronie od początku zagrał Byczkowski, w środku Nowakowski z Musułą, a na prawej flance Stankiewicz.


 
Niedziela w Kartuzach. Liczy się tylko wygrana
29.09.2017.
cartusia.jpg13. drużyna IV ligi „Saltex” po 9. kolejkach Cartusia 1923 Kartuzy będzie przeciwnikiem Pogoni w dziesiątym w tym sezonie meczu o punkty. Spotkanie w Kartuzach na stadionie przy ul. 3 Maja 34 rozegrane zostanie o mało przyjaznej dla zawodników, a przede wszystkim kibiców godzinie 11 w niedzielę 1 października.

Dziś w „Echu Ziemi Lęborskiej” oraz w internetowych komentarzach lokalnego środowiska futsalowego pojawiły się komentarze co udziału zawodników Pogoni w meczach I ligi futsalu. Trójka naszych piłkarzy: Łapigrowski, Witkowski i Miszkiewicz otrzymała zgodę na występy w lidze halowej pod warunkiem nie kolidowania terminów. W ten weekend do takiej kolizji doszło. Team Lębork w sobotę o godz. 16 gra swój mecz w Warszawie, Pogoń w niedzielę rano o godz. 11 gra w Kartuzach. Udział w wyjeździe do stolicy zawodników Pogoni, powrót późną nocą do Lęborka i poranny wyjazd na Kaszuby to karkołomny pomysł, który musi wpłynąć na formę w ważnym dla Pogoni meczu. Klub Pogoń Lębork podtrzymuje swoją otwartość na współpracę, nie może jednak się ona odbywać kosztem wyników, zdrowia i formy naszych zawodników. Optymalnym modelem jest rozgrywanie spotkań futsalowych po meczach na trawie. Poza tym oczekujemy by uzgodnienia prowadzone w gronie osób decyzyjnych z udziałem trenera I zespołu, a nie na łamach prasy czy facebooka.

Co wiemy o drużynie z Kartuz?
Czytaj całość…
 
"Szkółka Pogoni" zaprasza na treningi [ZDJĘCIA]
28.09.2017.
szp_tening_26_09_2017_net_06.jpgJak zaczynać przygodę z piłką nożną to tylko w Pogoni Lębork! Dobre boisko, zmotywowani trenerzy, a przede wszystkim możliwość kontynuacji grę w piłkę w starszych grupach wiekowych aż do seniorów. 2 razy w tygodniu we wtorki i piątki od godz. 17 zajęcia na stadionie mają chłopcy w nowo zawiązanej grupy rocznika 2010, 2011 i 2012. Zapisy poprzez wypełnienie formularza dostępnego na www.szkolkapogoni.pl
A tak w obiektywie Pana Piotra Karkochy wyglądał wtorkowy trening najmłodszej grupy wiekowej w Pogoni:
Czytaj całość…
 
Plan Młodej Pogoni na weekend
28.09.2017.
a_plj_pogon_chojniczanka_12_09_2015_net_02.jpgW sobotę 30 września br. na boiska w Lęborku, Ustce, Łebie i Bruskowie wybiegną juniorskie drużyny Pogoni. Na naszym stadionie odbędzie się jedno spotkanie.
W sobotę o godz. 10.30 juniorzy 2003/2004 trenera Wojciecha Musuły podejmą GSS Potok Pszczółki. Zapraszamy na stadion.

Wykaz spotkań 30 września 2017:
Czytaj całość…
 
Do jednej bramki. Umowa AMG - Pogoń podpisana
26.09.2017.
amg_logo_blaszka_150px.jpgKolejna duża, lęborska firma dołączyła do grona sponsorów Pogoni Lębork. Kilka dni temu podpisana została umowa o współpracy naszego Klubu z przedsiębiorstwem PPH AMG sp. z o.o.
- Związki pomiędzy klubem a firmą AMG mają długoletnią tradycję - mówi Wiceprezes Zarządu Pogoni ds. piłki nożnej Marek Piotrowski. - Właściciele firmy przez wiele lat wspierali finansowo zakup strojów dla drużyn młodzieżowych a kilka lat temu przekazali nam pełnowymiarowe bramki przenośne do treningów. Służą one zresztą nam do dziś. Od września nasza współpraca wchodzi na nowy poziom. Celem jest budowa silnej drużyny, klubu i walka o najwyższe cele w piłce seniorskiej i młodzieżowej.

PPH AMG należy do największych pracodawców w Lęborku, zatrudnia ok. 140 pracowników. Najnowszym wyzwaniem firmy jest budowa na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej potężnej hali o powierzchni 11,5 tys. m2 Firma działa na terenie kraju i Europy. Profil działalności to produkcja kontenerów, pojemników metalowych i konstrukcji stalowych.
 
Juniorski weekend 23 września [PODSUMOWANIE]
25.09.2017.
f1_turniej_lebork_23_09_2017_900_px_02.jpg"Każda porażka jest po to by nas nauczyła tego czego nie nauczy nas żadne zwycięstwo". Takie motto pojawiło się w sobotę na fanpage drużyny Pogoni/Trójki Lębork rocznika 2005/2006 po meczu z Rodłem Kwidzyn. Zgadzamy się z tym w 100%.
Czas na podsumowanie soboty w wykonaniu drużyn młodzieżowych.
Jako pierwsi na turnieju F1 w Lęborku zorganizowanym przez Akademię Piłkarską DIEGO wybiegli na boisko juniorzy F1 z rocznika 2009. Zespół trenerów W. Kreffta i S. Brzozowskiego to najmłodsza w tym sezonie rozgrywkowa grupa w Pogoni. Debiut drużyny wypadł bardzo dobrze. Pogoń 2009 wygrała turniej (4 wygrane i 1 remis).
Kolejny pokaz siły pokazali juniorzy młodsi. Na własnym obiekcie podejmowali oni rówieśników ze Stali Jezierzyce. Młoda Pogoń wygrała mecz 9:0, a hat-tricka ustrzelił Oskar Wrześniewski.
Rocznik 2003/2004 w Żukowie zmierzył się z Amigo Przyjaźń i górą byli gospodarze. Honorowe trafienie dla lęborczan zdobył Eryk Keller. Pogoń/Trójka 2005 u siebie uległa Rodłu Kwidzyn 0:1.

Komplet wyników i relacji 23 września 2017:

Zobacz  RELACJĘ Junior B SKO Pogoń Farm Frites Lębork - Stal Jezierzyce 9:0
Zobacz  RELACJĘ Junior C1 Amigo Przyjaźń - Pogoń Lębork 3:1
Zobacz  RELACJĘ Junior D1 PLJ Pogoń/Trójka Lębork - Rodło Kwidzyn 0:1
Zobacz  RELACJĘ Junior F1 Turniej w Lęborku 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 45 - 55 z 3255

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy