70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Wyjazd na Gedanię. Co nas czeka przy Hallera?
14.05.2021.
gedania_pogon_net.jpgWyjazdowe spotkanie z Gedanią Gdańsk będzie pierwszym meczem Pogoni w „Grupie Mistrzowskiej” w sezonie 2020/21. Pierwszy gwizdek na stadionie przy ulicy Józefa Hallera 201 rozlegnie się w sobotę 15 maja o godz. 11.
Bardzo dobrze wspominamy ostatnią wizytę w Gdańsku w tym sezonie. 13 kolejce 24 października 2020 r. Pogoń wygrała z Gedanią 1:0 po bramce w 30 minucie Błażeja Siłkowskiego.
Czytaj całość…
 
Terminarz godzinowy meczów domowych i wyjazdowych [WYKAZ]
12.05.2021.
terminarz_fb.jpgWiemy już wszystko o terminarzu drużyny seniorów na najbliższe tygodnie. Pierwszy mecz w „Grupie Mistrzowskiej” zagramy w sobotę 15 maja o godz. 11 na wyjeździe z Gedanią Gdańsk. Tydzień później czeka nas wyjazd na rezerwy Chojniczanki.
„Klasyk Pomorza Środkowego” czyli mecz derby Gryf Słupsk – Pogoń Lębork rozegrane zostaną w Boże Ciało 3 czerwca w Słupsku.
W środę 9 czerwca nasza drużyna zagra „wieczorowe spotkanie” w Gniewinie ze Stolemem. Tak późnej godziny rozpoczęcia meczu w historii Pogoni jeszcze nie pamiętamy. Pierwszy gwizdek na „Arenie Mistrzów” rozlegnie się o godzinie 19.

Terminarz godzinowy meczów Pogoni - „Grupa Mistrzowska” wiosna 2021:
Czytaj całość…
 
Terminarz "Grupy Mistrzowskiej" [AKTUALIZACJA]
10.05.2021.
terminarz_2020_2021_jpg.jpgPomorski Związek Piłki Nożnej opublikował skorygowany terminarz gier „Grupy Mistrzowskiej” IV ligi. Po analizie, Zarząd PoMZPN uznał, że zastosowanie tabeli Bergera powinno odnosić się do miejsc zajętych po rundzie zasadniczej. Zasada Fair Play powinna być naczelną wartością w sporcie. Dlatego też terminarz został ponownie stworzony w oparciu o tabelę Bergera, która w równy sposób traktuje zespoły, które zajęły wyższe miejsca po rundzie zasadniczej. Znamy też godziny meczów przy Pogoni Kusocińskiego.

Terminarz „Grupa Mistrzowska”, sezon 2020/21:
Czytaj całość…
 
Runda zasadnicza zakończona. Pogoń w Grupie Mistrzowskiej [TABELA]
09.05.2021.
Zakończyła się runda zasadnicza rozgrywek IV ligi. Pogoń zaliczając 8 zwycięstw, 6 remisów i 6 porażek zajęła 6. lokatę i wraz z 10 najlepszymi drużynami awansowała do „Grupy Mistrzowskiej”. Lada dzień poznamy terminarz kolejnych meczów. Każda drużyna rozegra po 9 spotkań bez rewanżów.
W grupie najlepszych zespołów ligi znalazły się: Stolem Gniewino, Kaszubia Kościerzyna, Jaguar Gdańsk, Gedania Gdańsk, GKS Kowale, Pogoń Lębork, Gryf Słupsk, Wierzyca Pelplin, Chojniczanka II Chojnice i Anioły Garczegorze.
Drużyny z miejsc 11-20 grać będą w „Grupie Spadkowej”.

tabela_iv_liga_maj_2021.png
 
Wygrana z Lechią. Pogoń w TOP10 [RELACJA & FOTO]
08.05.2021.
pogon_lechiaii_8_05_2021_120px.jpgCel wykonany! Pogoń w TOP10 po rundzie zasadniczej IV ligi! Zwycięstwo z rezerwami ekstraklasowej Lechii Gdańsk nie tylko zapewniło grę w kolejnych tygodniach w „Grupie Mistrzowskiej” ale też awansował drużynę Pogoni na 6. lokatę w tabeli. Mecz z wybieganą i grającą technicznie młodą drużyną z Gdańską na równej płycie lęborskiego stadionu był nie lada wyzwaniem. Jak przebiegał? Zapraszamy do lektury meczowej relacji.


 
Decydujące starcie o TOP10. W sobotę Pogoń - Lechia II Gdańsk
07.05.2021.
pogon_lechia_g.pngRezerwy ekstraklasowej Lechii Gdańsk będą kolejnym przeciwnikiem Pogoni w czwartoligowych rozgrywek. Stawka meczu jest awans do „Grupy Mistrzowskiej”. Znajdzie się w niej 10 najlepszych zespołów rundy zasadniczej. Mecz Pogoń – Lechia II Gdańsk rozegrany zostanie w Lęborku w sobotę 8 maja o godz. 15. Z powodu ograniczeń sanitarnych spotkanie rozegrane zostanie bez udziału widzów. Wynik na bieżąco podawać będziemy w klubowych mediach społecznościowych.

Sytuacja drużyny Pogoni na kolejkę przed końcem pierwszego etapu rozgrywek wygląda obiecująco. Tylko przegrana w ostatnim meczu przy niekorzystnych wynikach innych drużyn może pozbawić nas awansu do czołowej „10” ligi. Sobotnia wygrana lub remis z Lechią II Gdańsk premiuje drużynę Pogoni. Przegrana wymaga analizy innych kluczowych spotkań dla układu środka tabeli tj. meczów: Chojniczanka II – Arka II, Gryf – Gwiazda i MKS Władysławowo – Wierzyca.

W kadrze Pogoni zabraknie pauzującego za nadmiar żółtych kartek Łukasza Kwaśnika. W kadrze znajdzie się za to powracający po kontuzji napastnik Artur Formela.
Czytaj całość…
 
Walka o "Grupę Mistrzowską" trwa [ANALIZA]
06.05.2021.
tabela_4_liga_6_05_2021.png8 maja o godz. 15 rozegrana zostanie ostatnia kolejka rundy zasadniczej IV ligi Pomorze w sezonie 2020/2021. Pogoń w Lęborku podejmie rezerwy Lechii Gdańsk. Po jej zakończeniu pierwsze dziesięć zespołów zagra w kolejnych tygodniach w „Grupie Mistrzowskiej” – 9 spotkań, po jednym z każdym z przeciwników. Drużyny z miejsc 11-20 zagrają w identycznej formule w „Grupie Spadkowej”.
Co o premiowaniu drużyn do obu grup mówi regulamin rozgrywek? Okazuje się, że to nie wynik bezpośredniego meczu, ale bilans bramek będzie najważniejszym czynnikiem w ustalaniu kolejności drużyn pry równej liczbie punktów. Zacytujemy regulamin:
Czytaj całość…
 
Święto Dobrej Pracy. Gwiazda - Pogoń 0:4! [RELACJA & FOTO]
01.05.2021.
gwiazda_pogon_1_05_2021_120px.jpgMajówka dla Pogoni! Świetne spotkanie rozegrała drużyna Waldemara Walkusza 1 maja w Karsinie. W 19. kolejce IV ligi Pogoniści wysoko bo aż 4:0 pokonali Gwiazdę i są bardzo bliscy celu jakim jest awans do „grupy mistrzowskiej”. Bramki strzelali Kwaśnik, Piór i dwukrotnie Atanacković.
Pogoń wygrywa, Pogoń awansuje w tabeli i czeka na ostatni mecz rundy zasadniczej z Lechią II Gdańsk.


 
Majówka na Kaszubach. Gwiazda - Pogoń
30.04.2021.
gwiazda_k_-_pogon.jpgTo może być jeden w najważniejszych spotkań ligowych w tym sezonie. 9. w tabeli Pogoń zmierzy się 1 maja o godz. 11 w Karsinie z 10. Gwiazdą.
Zwycięstwo mocno przybliży jak nie zagwarantuje naszemu zespołowi awans do „grupy mistrzowskiej”. Remis przedłuży walkę do ostatniego meczu z Lechią przy oglądaniu się na wyniki konkurentów, przegrana mocno skomplikuje układ w tabeli. W środku tabeli ścisk jest ogromny. Pomiędzy 7 a 12 drużyną jest zaledwie 3 punkty różnicy.

Drużyna Gwiazdy wygrała wiosną na wyjeździe 2:1 z Powiślem Dzierzgoń i tydzień temu zremisowała u siebie Gedanią Gdańsk 3:3.
 
Bez uwag! Dotacja Pogoni skontrolowana przed radnych
29.04.2021.
kontrola_2021.jpgRadni miejscy przyjęli dziś (29.04.2021) na sesji protokół pokontrolny Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w sprawie dużej kontroli miejskiej dotacji dla Klubu Pogoń Lębork. Kontrola pod nazwą „Kontrola LKS Pogoń” w zakresie wydatkowania w 2019 roku środków publicznych przekazanych przez Gminę Miasto Lębork” prowadzona była w okresie od 20 września do 31 grudnia 2020 roku.

Skład kontrolny w składzie radnych Łukasza Kuriaty i Łucjana Łagi zgodnie z protokołem skontrolowali efektywność wydatkowania środków publicznych, przekazanych przez Gminę Miasto Lębork w roku 2019. W ramach szczegółowej kontroli, cytując protokół: „Sprawdzono wszystkie dokumenty finansowe Klubu, katalog rodzajowy kosztów jest aktualny i dotyczy działalności statutowej Klubu i jednocześnie dotyczy realizacji zadania publicznego. Wszystkie koszty Klubu potwierdzone są dokumentami źródłowymi – w postaci faktur, rachunków za ryczałty sędziowskie, wyciągów bankowych i dowodów potwierdzających dokonanie wpłat. Zespół kontrolujący nie wnosi zastrzeżeń co do celowości, legalności i gospodarności poniesionych wydatków sfinansowanych dotacją przyznaną przez Gminę Miasto Lębork w roku 2019 na Lęborski Klub Sportowy Pogoń”.
Czytaj całość…
 
Juniorzy młodsi w nowych dresach [ZDJĘCIA]
28.04.2021.
b_dresy_28_04_2021_800_px_03.jpgDrużyna juniorów młodszych Pogoni (rocznik 2004/2005) trenera Wojciecha Musuły otrzymała komplet nowych dresów.
Czerwono-czarny komplet marki GIVOVA prezentują na zdjęciach zawodnicy: Patryk Śliwinski, Oskar Lambrecht i Olaf Noryśkiewicz. Oprócz 18 kompletów dresów dla zawodników sprzęt sportowy otrzymał także kierownik drużyny.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 56 - 66 z 4409

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy