70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Seniorzy Pogoni rozpoczęli zimowe zgrupowanie
18.01.2020.
oboz_zima_2020_18_01_2020_800_px_02.jpgObiadem rozpoczęło się prawie tygodniowe zimowe zgrupowanie drużyny seniorów Pogoni. Obóz to tradycyjnie czas ciężkich treningów, ale też integracji. Do dyspozycji drużyny jest sportowa sala, siłownia, „Orliki”, lekkoatletyczna bieżnia i pełnowymiarowe sztuczne boisko na stadionie. Jako miejsce treningów trener Waldemar Walkusz wyznaczył też tradycyjnie Park Chrobrego z najdłuższymi schodami w mieście, tymi pod Wieżą Ciśnień. Pierwszy trening w parku w niedzielę o godzinie 10 rano.
Regenerację po ciężkich treningach zapewni sauna, sala telewizyjna, stół do ping ponga czy piłkarzyki. Znając realia podobnych obozów popularnością cieszyły się będą też łóżka.
Czytaj całość…
 
Terminarz spotkań seniorów Pogoni [DOM]
14.01.2020.
terminarz_fb.jpgBardzo szybko poznaliśmy dokładny terminarz meczów domowych drużyny seniorów Pogoni. To dobra wiadomość. Gorsza jest taka, że w Lęborku w rozgrywkach ligowych nasz zespół zobaczymy tylko 7 razy. Spowodowane jest m.in. przełożeniem jesienią na prośbę Gwiazdy meczu z Karsina do Lęborka. Z tego powodu lęborscy kibice będą mieli przerwę w oglądaniu meczów u siebie od 28 marca aż do 25 kwietnia.

Wykaz spotkań seniorów Pogoni – wiosna 2020 (DOM):
Czytaj całość…
 
Zimowy nabór uzupełniających roczników 2003-2006
13.01.2020.
nabor_juniorzy_zima_2020_jpg.jpgKlub Pogoń Lębork ogłasza zimowy nabór uzupełniający do piłkarskich drużyn rocznika 2003-2004 i 2005-2006, wiceliderów rozgrywek junior „B” i „C1”. O kontakt prosimy utalentowanych piłkarsko chłopców lub ich rodziców. Mile widziany staż klubowy.
Klub Pogoń zapewnia wykwalifikowaną kadrę szkoleniową, dobrą bazę sportową i możliwość sportowego rozwoju w klubie o ugruntowanej pozycji i osiągnięciach. Wszystkie treningi odbywają się na Stadionie Miejskim w Lęborku przy ul. Kusocińskiego lub zimą na hali.

Dane kontaktowe do trenerów:
Czytaj całość…
 
Zawodnicy drużyny seniorów o zimowych przygotowaniach
11.01.2020.
pogon_jantar_12_10_2019_120px.jpgPierwsze treningi zespołu seniorów Pogoni były okazją do rozmowy z kilkoma zawodnikami. Zapytaliśmy ich o to co robili w przerwie w rozgrywkach i z jakimi postanowieniami, nadziejami rozpoczynają zimowe przygotowania do rundy rewanżowej.
- Do treningów wracam bojowym nastawieniem. W przerwie pomiędzy rozgrywkami i w święta w ogóle nie grałem w piłkę. Po pierwsze nie miałem jakoś okazji, po drugie musiałem wykurować te wszystkie moje mikrourazy – mówił na pierwszych zajęciach najlepszy strzelec drużyny Przemysław Kostuch. – Jaka będzie wiosna to się okaże. Zależeć to będzie od kadry, od kontuzji. Po zimowych przygotowaniach zawsze w miarę wyglądamy. Trener Walkusz dobrze nas przygotowuje fizycznie, a rywalizacja w IV lidze wymaga fizyczności przede wszystkim. Jestem optymistycznie nastawiony. Mam nadzieję, że nie osłabimy się co do kadry, a jeszcze się wzmocnimy.
Czytaj całość…
 
Brązowy Medal PZPN dla Prezesa Pogoni Mariusza Tkaczyka
10.01.2020.
brazowy_medal_pzpn_mtkaczyk_2020.jpgMiła uroczystość miała miejsce 5 stycznia 2020 roku w Gdańsku podczas noworocznego spotkania Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.
Prezes Zarządu Pogoni Lębork i kierownik jej biura Mariusz Tkaczyk otrzymał z rąk prezesa PoMZPN Radosława Michalskiego Brązowy Medal Polskiego Związku Piłki Nożnej za „wybitne osiągnięcia w rozwoju piłki nożnej”. Podpisany przez Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka i Sekretarza Generalnego Macieja Sawickiego medal to najwyższe odznaczenie wręczane w tym dniu w Gdańsku.
Czytaj całość…
 
Seniorzy Pogoni wznowili treningi [ZDJĘCIA & WIDEO]
07.01.2020.
trening_7_01_2019_700px_05.jpg"Widzę, że Święta się nie udały, bo nikt nie przytył..." Tymi słowami piłkarzy Pogoni na pierwszym styczniowym treningu przywitał trener Waldemar Walkusz. 7 stycznia, punktualnie o godz. 18.30 na sali gimnastycznej przy placu Piastowskim przygotowania do rundy rewanżowej w IV lidze rozpoczęli seniorzy Pogoni.
W pierwszych zajęciach uczestniczyło kilkunastu graczy w tym powracający po kontuzji młodzieżowiec Filip Krefft, wyróżniający się junior z rocznika 2003 Franciszek Stenka oraz młody zawodnik z Białorusi.
Czytaj całość…
 
Pogoń 2009 na podium turnieju Lew Leo Winter Edition Cup 2020
06.01.2020.
d2_leo_winter_cup_4_01_2020_fb.jpgNa zaproszenie Akademii Piłkarskiej Lew Lębork drużyna Pogoni Lębork rocznika 2009 trenerów Wiesława Kreffta i Sebastiana Brzozowskiego uczestniczyła 5 stycznia 2020 roku w turnieju halowym Lew Leo Winter Edition Cup 2020.
To był dobry dzień dla młodej Pogoni na Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku. Nasza juniorska drużyna zajęła z identycznym dorobkiem punktowym 2. miejsce w turnieju ulegając tylko bilansem bramkowym zwycięzcy Liderowi Rychnowy. Statuetkę dla najlepszego bramkarza odebrał bramkarz Pogoni Natan Łukaszuk.
Czytaj całość…
 
We wtorek Pogoń wraca do treningów
04.01.2020.
sparing_pogon_przodkowo_26_01_2019_120px.jpgSala sportowa przy Placu Piastowskim to tradycyjne miejsce w którym co roku rozpoczynają się zimowe przygotowania do rundy rewanżowej drużyny seniorów. W roku 2020 będzie tak samo. We wtorek 7 stycznia o godz. 18.30 po ponad miesięcznej przerwie trener Waldemar Walkusz spotka się ze swoją drużyną i przeprowadzi pierwszy, „rozruchowy” trening. Przez 2 tygodnie zespół trenować będzie na sali i siłowni 4 razy w tygodniu.

18 stycznia o godz. 15 rozpocznie się tygodniowe zgrupowanie na terenie Szkoły Podstawowej nr 4. To tradycyjnie czas ciężkich treningów, ale też integracji. Do dyspozycji drużyny będzie sala, siłownia, boisko „Orlik” i pełnowymiarowe sztuczne na stadionie oraz Park Chrobrego w którym na schodach pod Wieżą Ciśnień kolejne generacje Pogonistów wykuwają formę na wiosnę. Regenerację zapewni sauna, sala telewizyjna, no i pyszna kuchnia.
25 stycznia pierwszy zimowy sparing z Wikędem Luzino.
 
Plan sparingów seniorów Pogoni [ZIMA 2020]
27.12.2019.
sparingi_zima_2020.jpgAkcja ZIMA 2020 coraz bliżej. 7 stycznia drużyna seniorów Pogoni rozpocznie przygotowania do rundy rewanżowej. Jej ważnym elementem będzie cykl gier kontrolnych. Wśród przeciwników znalazły się silne drużyny IV ligi z liderem GKS Przodkowo na czele, oraz Stolem Gniewino i Wikęd Luzino.
Ważny sprawdzian drużynę trenera Waldemara Walkusza czeka w Gdyni, gdzie Pogoń 29 lutego zagra z trzecioligowym Bałtykiem. Sparingpartnerów uzupełnia KS Chwaszczyno i walcząca o awans do IV ligi Sparta Sycewice. W dwóch przypadkach nie ma jeszcze przeciwników.
Wszystkie mecze oprócz gry z Bałtykiem rozegrane zostaną sztucznym boisku w Lęborku.

Wykaz gier kontrolnych seniorów Pogoni Lębork [ZIMA 2020]:
Czytaj całość…
 
Wesołych Świąt od Pogoni Lębork!!!
23.12.2019.
Życzymy Wam, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia upłynęły w ciepłej, pełnej życzliwości atmosferze z wieloma pozytywnymi emocjami. Niech wszelkie życzenia, wypowiedziane po ujrzeniu pierwszej gwiazdki miały moc spełnienia.
W nadchodzącym roku 2020 życzymy jak najwięcej radości z sukcesów Pogoni Lębork i wiary w jej zwycięstwa.
Wesołych Świąt od zarządu, trenerów i piłkarzy Pogoni Lębork!

bozenarodzenie_2019_kartka.png
 
Ramowy kalendarz wiosny w IV lidze
21.12.2019.
kalendarium_150px.jpgRamowy kalendarz rundy wiosennej opublikowany. Pomorski Związek Piłki Nożnej przedstawił plan rozgrywek na wiosnę 2020 roku.
IV liga rusza w niedzielę 8 marca, a kończy 20 czerwca. W pierwszej rewanżowej kolejce Pogoń zmierzy się w Lipuszu z Wdą. 9 lub 10 maja derby Pogoń – Gryf Słupsk. 1/8 runda Pucharu Polski rozegrana zostanie 15 kwietnia. W tym dniu Pogoń na wyjeździe zmierzy się z Gromem II Nowy Staw.
Ramowy kalendarz rozgrywek dostępny jest TUTAJ
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 67 - 77 z 4089

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy