70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Juniorzy młodsi przygotowują się do wiosny
17.01.2021.
b_junior_testy_1_07_2020_700_px_04.jpgZimowe przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczęli tydzień temu zawodnicy trenera Wojciecha Musuły. Zawodnicy rocznika 2004 i 2005 w okresie ferii trenowali do południa korzystając z mało obłożonego wcześniej boiska no i czasu wolnego od szkoły. W tym tygodniu zespół przechodzi w cykl popołudniowy w którym młodzi piłkarze zaliczą co najmniej 3 treningi w tygodniu, a w kolejnych weekendach mecze sparingowe.

Ważnym i konsekwentnie realizowanym przez trenera Musułę elementem pracy były przeprowadzone kilka dni temu testy wydolnościowe dla każdego z zawodników. Wciąż poszukiwani są kandydaci do gry z roczników 2004 i 2005, którzy mogliby poszerzyć kadrę zespołu. Najpilniejszą pozycją do obsadzenie jest ta bramkarza. Kontakt do trenera tel. 503 590 936.
 
Intensywne zimowe treningi Pogoni 2008/2009
16.01.2021.
d1_ferie_styczen_2021_800px.jpgBardzo pracowity tydzień zaliczyli zawodnicy drużyny D1 Pogoni z roczników 2008 i 2009. Zespół trenerów Wiesława Kreffta i Sebastiana Brzozowskiego korzystając z ferii i przerwy w nauce trenował kilka razy dziennie.
Chłopcy rano biegali więc po Parku Chrobrego zaliczając przy tym kilkukrotnie kultowe schody pod Wieżę Ciśnień, pracowali też na sali i stadionie. W ramach zajęć z taktyki obejrzeli też z omówieniem swoje ligowe mecze z jesieni z Jedynką Reda, Wierzycą Pelplin i Kaszubią Studzienice.
Czytaj całość…
 
Sportowe ferie Młodej Pogoni [ZDJĘCIA & WIDEO]
15.01.2021.
f1_fracek_ferie_2021_800px_14_01_2021.jpgChłopcy z roczników 2012-2014 zimowy czas spędzają bardzo aktywnie. Zajęcia na bieżni, sali, gry i zabawy wypełniają im w tym tygodniu czas.
Drużyna Pogoni Lębork F1 prowadzona przez Macieja Frącka treningi wznowiła 4 stycznia. Trenuje 3 razy w tygodniu (boisko i sala).
Czytaj całość…
 
Waldemar Walkusz o rundzie jesiennej w "Głosie Pomorza" [WYWIAD]
09.01.2021.
walkusz_waldemar_wrz_2020_700px.jpg"Runda jesienna była dosyć nietypowa, jak cały rok 2020" to tytuł wywiadu jaki udzielił na łamach "Głosu Pomorza" trener seniorskiej drużyny Pogoni Lębork Waldemar Walkusz. Rozmowę przeprowadził redaktor Krzysztof Niekrasz.
Cały wywiad można przeczytać w wersji elektronicznej TUTAJ
 
Waldemar Walkusz i drużyna Pogoni docenieni w 68. Plebiscycie Sportowym "Dziennika Bałtyckiego"
08.01.2021.
plebiscyt_db_2020_db.jpgNasz trener i drużyna docenieni w 68. Plebiscycie Sportowym „Dziennika Bałtyckiego”! W zakończonym wczoraj wieczorem etapie lokalnym popularnego konkursu Pogoń Lębork głosami czytelników wygrała w kategorii Trener Dekady – Waldemar Walkusz i Drużyna Dekady – seniorzy Pogoni Lębork.
Plebiscyt Sportowy "Dziennika Bałtyckiego" to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking sportowy w naszym regionie. Zdobycie tytułu Trenera Dekady i Drużyny Dekady przez reprezentantów Pogoni to potwierdzenie wysokiego poziomu sportowego i promocyjnego naszego Klubu. Zwycięstwo na etapie lokalnym w Lęborku i Powiecie Lęborskim dało naszemu trenerowi i drużynie awans do etapu wojewódzkiego. Rozpocznie on się w przyszłym tygodniu. Gratulujemy!
Czytaj całość…
 
"Piłkarska 4 liga to sport dla koneserów" cz. II - wywiad z Łukaszem Hrycykiem
01.01.2021.
hrycyk_lukasz_miks.jpgPrzedstawiamy drugą część rozmowy z wiernym kibicem Pogoni Lębork Łukaszem Hrycykiem. Pierwszą część rozmowy można przeczytać TUTAJ 
W ciągu ponad 28-letniego stażu na trybunach „Fryta” wiele przeżył, jeszcze więcej zobaczył i właśnie głównie wspomnienia sportowo-kibicowskie zdominowały tą część rozmowy.

To może zacznę od początku. Skąd Ty się w ogóle wziąłeś na Pogoni?
Czytaj całość…
 
"Piłkarska 4 liga to sport dla koneserów" cz. I - wywiad z Łukaszem Hrycykiem
30.12.2020.
hrycyk_lukasz_2020.jpgŁukasza Hrycyka zna z pewnością każdy szanujący się kibic Pogoni Lębork. „Fryta” na trybunach Pogoni pojawił się jako nastolatek ponad 28 lat temu. Przez ten okres wiele przeżył i zobaczył, ale też aktywnie włączył się w życie kibiców i klubu. Najbardziej kojarzony jest z klubową telewizją PogońGol oraz z wielu działań organizacyjnych przy meczach. Od dobrych kilku lat tworzy efektowne grafiki na stronę internetową Pogoni oraz klubowy FB.
Korzystając z przerwy w rozgrywkach porozmawialiśmy z Łukaszem Hrycykiem o Pogoni i futbolu w wielu wymiarach. W pierwszej części rozmowy „Fryta” podsumował ostatnie wyniki i poziom pomorskiej 4 ligi oraz zabrał głos w sprawie stadionu, frekwencji przy Kusocińskiego i popularności Pogoni w mieście czy pierwszych próbach naszego klubu w e-sporcie. W drugiej części rozmowy, którą opublikujemy wieczorem 1 stycznia nasz rozmówca podzieli się swoimi bogatymi wspomnieniami dotyczącymi Pogoni, reprezentacji Polski i wielu innych historii.

Znamy się Łukaszu już kilkadziesiąt lat i zawsze ceniłem Twoje opinie dotyczące wielu aspektów życia Pogoni Lębork. Jak więc wygląda Twoja ocena roku 2020 w drużynie seniorów?
Czytaj całość…
 
Sportowo-prywatny alfabet Andrzeja Małeckiego
28.12.2020.
maecki_andrzej_sierpienn_2014_700px.jpgW „Głosie Pomorza” ukazał się dziś (28.12) alfabet z życia futbolowego i rodzinnego trenera Andrzeja Małeckiego. Pan Andrzej w swoim bogatym dorobku ma wiele sukcesów jako zawodnik Pogoni, a później jako trener drużyn seniorskich i juniorskich w naszym klubie.Wiele pokoleń lęborczan i nie tylko kojarzy go jako z pracy jako nauczyciel wychowania fizycznego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym i Szkole Podstawowej nr 3.
Alfabet zawiera wiele wspomnień, nazwisk i wydarzeń związanych z piłką nożną i Pogonią Lębork. W wersji internetowej alfabet Andrzeja Małeckiego można przeczytać TUTAJ
Czytaj całość…
 
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku od Pogoni Lębork!
24.12.2020.
kartka_pogon_boze_narodzenie_2020.jpg
 
"Zawsze chcę być w środku zespołu" - wywiad z trenerem Dariuszem Nawrockim
23.12.2020.
nawrocki_dariusz_2020_750px.jpgKondycją biegową, sprawnością imponuje do dzisiaj i ma wielkie doświadczenie i sukcesy jako lekkoatleta, maratończyk i trener. Od ponad 16 lat pracuje z piłkarzami jako specjalista od przygotowania motorycznego. Z seniorskim zespołem Pogoni Lębork Dariusz Nawrocki współpracuje od stycznia 2020 roku. Korzystając z przerwy w rozgrywkach zapytaliśmy pana Darka o jego zaangażowanie w naszym Klubie i nie tylko.

Na początek pytanie oczywiste. Skąd się w ogóle trener wziął w Pogoni?
- To było na początku tego roku w styczniu. Zdzwoniłem się z trenerem Waldemarem Walkuszem, bo od czasu do czasu dzwoniliśmy do siebie i rozmawialiśmy na bliskie nam tematy. No i zaproponowałem, że w tej sytuacji gdy sport szkolny powoli gaśnie i mam więcej czasu to mógłbym społecznie pomóc przy drużynie. Na co dzień pracuję w najlepszej szkole w Leśnicach, do tego prowadzę zajęcia biegowe z dziećmi i amatorami biegania. Zadeklarowałem, że raz czy dwa razy w tygodniu mogę popracować z drużyną seniorów. Trener Waldemar zgodził się i tak tu prawie rok jestem.
Czytaj całość…
 
Przemysław Kostuch celuje w Puchar
21.12.2020.
kostuch_przemyslaw_800px_jesien_2020.jpgRosły obrońca seniorskiej drużyny Pogoni Przemysław Kostuch to z pewnością wyróżniająca się postać w zespole Waldemara Walkusza. 32-letni zawodnik włożył duży wkład w tym roku w sukces drużyny Pogoni w Pucharze Polski.
W portalu lebork.naszemiasto.pl pojawił się duży artykuł z rozmową z Przemysławem Kostuchem, który przypomniał m.in. w nim swoją pucharowa przygodę z Gryfem Wejherowo. Wraz z Adrianem Kochankiem „Kosti” dotarł aż do ćwierćfinału z Legia Warszawa. Artykuł pt. „Pogoń Lębork pozostaje w grze o zwycięstwo w regionalnym Pucharze Polski. Przemysław Kostuch: Mam nadzieję, że wygramy” można przeczytać - TUTAJ
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 78 - 88 z 4374

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy