70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Środa z liderem z Przodkowa
04.02.2020.
sparing_pogon_przodkowo_2020.jpgPrzed drużyną seniorów Pogoni kolejny zimowy, a patrząc na pogodę wiosenny sparing. W środę 5 lutego o godz. 18 przy sztucznym oświetleniu bocznego boiska drużyna Waldemara Walkusza podejmie lidera czwartoligowych rozgrywek GKS Przodkowo.
W pierwszej grze kontrolnej rozegranej 2 dni po obozie, Pogoń wygrała z Wikędem Luzino (IV liga) 1:0 po golu Miotka.
Czytaj całość…
 
Puchar POGOŃ CUP dla Sparty Sycewice [ZDJĘCIA]
02.02.2020.
d2_pogon_cup_2_02_2020_800px_16.jpgW niedzielę 2 lutego2020 roku w Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej POGOŃ CUP dla rocznika 2008 i młodszych. Zawody z udziałem ośmiu zespołów rozegrane zostały w systemie „każdy z każdym”. Turniej wygrała zasłużenie drużyna UKS Sparty Sycewice prowadzona przez uznanego na Pomorzu szkoleniowca Ryszarda Hendryka. Drugie miejsce zajęła Akademia Piłkarska Banino, trzecie Gosrit Luzino. Czwarta lokata przypadła Pogoni II Lębork, Pogoń I zajęła ósmą lokatę.


- Miło mi, że przyjaciele z Lęborka zaprosili mnie naturniej. Przyjechaliśmy, choć wczoraj graliśmy mocny turniej Griffin Cup, gdziew finale przegraliśmy z Lechią Gdańsk 3:2. Dziś dałem pograć rezerwowym i spisali się dobrze. Wygraliśmy turniej, a dla mnie ważne było by wszyscy zawodnicy pograli – mówił po turnieju trener Hendryk. - Cieszę się, że moja praca owocuje. Słyszałem tu dobre opinie o wyszkoleniu technicznym moich zawodników, miło słyszeć takie oceny.  
Czytaj całość…
 
Pogoń 2011 na Turnieju K2 Leo CUP [ZDJĘCIA]
01.02.2020.
e_turniej_k2_leo_cup_700px_03.jpgJuniorska drużyna Pogoni Lębork trenera Marka Piotrowskiego i asystenta Macieja Frącka wzięła udział w sobotę 1 lutego 2020 roku w turnieju K2 Leo CUP dla rocznika 2011 i młodszych.
Młodzieżowe zawody zorganizowane przez klub Lew Lębork odbyły się na Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku.
Czytaj całość…
 
W niedzielę Turniej Halowy POGOŃ CUP rocznika 2008
31.01.2020.
pogon_cup_2_luty_2020_zajawka.jpgZapraszamy na niedzielny Halowy Turniej Piłki Nożnej POGOŃ CUP dla rocznika 2008 i młodszych. Zawody rozegrane zostaną 2 lutego 2020 roku w godz. 8.30 - 14.30 w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. P. Skargi 52
W turnieju zagra 8 zespołów: Sparta Sycewice, Jantar Ustka, UKS GAP Bruskowo, AP Banino, KS Rozłazino, Gosrit Luzino, Pogoń I Lębork i Pogoń II Lębork.
System gry każdy z każdym, mecze po 10 minut.
Czytaj całość…
 
Gratka dla kibiców. Kalendarze Pogoni Lębork
30.01.2020.
kalendarz_pogoni_2020.jpgMamy niespodziankę! Kalendarze ścienne Pogoni Lębork na Jubileuszowy rok 2020! 
Klubowe kalendarze w cenie 15 zł za sztukę można odbierać w Solarium Tropicana przy ulicy Handlowej (na Targowisku Miejskim) przez 7 dni w tygodniu w godzinach: pon-pt.: 9-21, sob. 9-19, ndz. 12-18.
Czytaj całość…
 
Rozmowa z trenerem Walkuszem w Głosie Pomorza
29.01.2020.
gp_29_01_2020_wywiad_ww_700px.jpgW środowym wydaniu „Głosu Pomorza” (29.01.2020) ukazała się rozmowa z trenerem drużyny seniorów Pogoni Waldemarem Walkuszem. W rozmowie z redaktorem Krzysztofem Niekraszem nasz szkoleniowiec mówił o okresie przygotowawczym drużyny zauważając, że Pogoń jest jedynym zespołem w 4 lidze, który zaliczył zimowe zgrupowanie.
Pytany o stan kadry trener przedstawił najnowszy bilans strat i zysków. – „W obecnej chwili mogę powiedzieć, że mamy tylko ubytki. Jeszcze w rundzie jesiennej ubył napastnik Damian Podkański. Kolejne straty kadrowe to: obrońcy Błażej Siłkowski i Jakub Michor oraz Adam Blachowski i Paweł Śmigielski. Nie wznowił treningów młodzieżowiec Michał Kliński (...) Prowadzimy intensywne poszukiwania piłkarzy, którzy mogliby wzmocnić nasz zespól przed wiosennymi rozgrywkami. Jednak zimą jest to bardzo trudne ze względu na to, że ewentualni kandydaci do gry w lęborskiej ekipie, są związani umowami w innych klubach.”
Czytaj całość…
 
Pogoń Lębork w aplikacji moblilnej !go LĘBORK
28.01.2020.
go_lebork_grafika_pogon.jpgPiłkarska Pogoń Lębork dołączyła do aplikacji !go LĘBORK.
Od 28 stycznia 2020 roku najświeższe wiadomości z życia Klubu dostępne są w specjalnym module, coraz popularniejszej miejskiej aplikacji. Wśród lokalnych klubów sportowych jesteśmy pierwsi !
Aplikację na telefon można pobrać tutaj https://www.cityway.pl/go-lebork
Czytaj całość…
 
6 lat w Pogoni Wojciecha Musuły
27.01.2020.
musula_6_lat.jpgKilka dni temu nasz kapitan drużyny seniorów Pogoni Wojciech Musuła obchodził mały jubileusz. Minęło już 6 lat o kiedy W. Musuła włożył koszulkę z herbem Pogoni. Jest on obecnie, wykluczając wychowanków, zawodnikiem o najdłuższym stażu w naszym Klubie! Przez lata dyrygował obroną, zdobył kilkanaście ważnych bramek, awansował z drużyną do III ligi i wywalczył wojewódzki Puchar Polski. Kapitan Pogoni to także szkoleniowiec drużyny juniorów i trener o wysokich uprawnieniach UEFA „A”.

Jakie były początki Wojciecha Musuły w Pogoni? Zacytujemy tu fragmenty z artykułu z 20 stycznia 2014 roku przedstawiającego jego ciekawą sportową sylwetkę. Pewnie nie wszyscy pamiętają, że nasz defensor ma na swoim koncie występ w Ekstraklasie… Przypomnijmy te najważniejsze punkty w piłkarskim CV naszego kapitana z archiwlanego artykułu:
Czytaj całość…
 
Wygrana na początek zimowych sparingów [RELACJA & FOTO]
25.01.2020.
sparing_pogon_luzino_25_01_2020_700px.jpgZ ciężkimi nogami po pracowitym obozie do pierwszego sparingu zimy przystąpił zespół Pogoni. W składzie zabrakło z powodu chorób kilku zawodników w tym tych kluczowych jak Miszkiewicz, Iwański czy Jeruć. Trener Waldemar Walkusz wykorzystał mecz do sprawdzenia młodych zawodników z drużyny juniorów. Łącznie pojawiło się ich na boisku siedmiu, najdłużej z nich grał Franek Stenka.

Spotkanie z 7. drużyną IV ligi było dość wyrównane, choć to Pogoń wypracowała więcej sytuacji bramkowych. Najlepsze sytuacje miał Kochanek, Miotk i Atanacković. Jedyna bramka padła po godzinie gry. Po akcji z lewej strony testowanego zawodnika z regionu Kaszub piłkę z dośrodkowania umieścił w siatce Wiktor Miotk.


 
Sparingi czas zacząć. Na początek Wikęd Luzino
24.01.2020.
sparing_pogon_luzino_styczen_2020.jpgTylko dwa dni wolnego po ciężkim obozie mieli zawodnicy drużyny seniorów Pogoni. Wszyscy czują w nogach trudy zimowego zgrupowania, tysiące pokonanych schodów w Parku Chrobrego i wyczerpujące treningi.
W sobotę 25 stycznia o godz. 12 zespół Pogoni rozegra swój pierwszy mecz w roku 2020. Sparingpartnerem będzie siódma drużyna IV ligi Wikęd Luzino.
W kadrze Pogoni w meczu z Wikędem może zabraknąć kilku zawodników z powodu przeziębienia. Na sztucznym boisku zobaczymy za to młodych zawodników, wychowanków, którzy zaliczyli obóz z seniorami. To będzie pierwszy taki przegląd lęborskiej młodzieży. W grze kontrolnej powinni też zagrać gracze testowani.
Czytaj całość…
 
Spotkanie trenerów grup juniorskich
23.01.2020.
trenerzy_spotkanie_22_01_2020_700px.jpgTo kolejne tego typu spotkanie trenerów grup juniorskich Pogoni Lębork. 22 stycznia 2020 r. w siedzibie Klubu zebrali się prawie wszyscy szkoleniowcy grup młodzieżowych by podsumować rundę jesienną i nakreślić plany na rok bieżący. W spotkaniu z Wiceprezesem sekcji piłki nożnej Pogoni Lębork i zarazem trenerem Markiem Piotrowskim uczestniczyli trenerzy Jakub Nowakowski, Wiesław Krefft, Sebastian Brzozowski oraz asystenci Maciej i Kamil Frącek oraz członek Zarządu Janusz Pomorski.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 78 - 88 z 4118

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy