70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Nowy wzór biletów na Pogoń
13.08.2019.
bilety_pogon_10_zl_2019_700px.jpgOd niedzielnego meczu 3. kolejki Pogoń – GKS Kowale wprowadzony zostanie nowy wzór biletów. Widzowie pierwszego meczu w sezonie 10 sierpnia z pewnością już zauważyli nowe zasady wejścia na stadion. Od tego sezonu, po 20 latach (nie wliczając rocznego okresu w III lidze) cena wejściówki na mecze Pogoni wzrosła do 10 zł. Związane to jest z wciąż rosnącymi kosztami organizacji spotkań ligowych i pucharowych, kosztów ochrony, sędziów, opieki medycznej i innych. Wierzymy, że wysoki poziom sportowy oraz cała otoczka, jaka towarzyszy meczom Pogoni, wynagrodzi ten skorygowany w górę poziom cen biletów. To obowiązek każdego kibica by ten sposób dołożyć swoją cegiełkę do budowy naszej WIELKIEJ POGONI.
Atrakcyjnie wizualne bilety z perforacją i kuponem kontrolnym zostały wydrukowane dzięki sponsorom Meblert - Robert Gaffka oraz Solarium Tropicana. Projekt biletów wykonał nasz stały partner Urbański MEDIA.
Czytaj całość…
 
Skarb Kibica IV ligi w "Dzienniku Bałtyckim" [ANALIZA]
12.08.2019.
dziennik_kibica_sierpien_2019_650px.jpgW sobotnim (10.08) wydaniu DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO ukazał się specjalny dodatek „Dziennik Kibica III, IV i V ligi piłkarskiej”. Tradycyjnie dokonaliśmy krótkiej analizy zawartości, pod kątem czwartoligowych rozgrywek.

Najwięcej miejsca poświęcono faworytom rozgrywek. Redaktor Tomasz Smuga do awansu wskazuje zespołu Stolemu Gniewino i Gryfa Słupsk.
Innego zdania są trenerzy i prezesi pomorskich klubów. Oni w ankiecie najczęściej wskazywali na GKS Przodkowo i Lechię II Gdańsk. Ten drugi klub nie ukrywa ambicji związanych z awansem. Takie „zapotrzebowanie” na III ligę dla rezerw złożył bowiem trener I drużyny Piotr Stokowiec. W mniejszym zakresie do grona faworytów wskazywana jest Arka II Gdynia i Kaszubia Kościerzyna. Do liczących się drużyn w tym sezonie trener GKS-u Kowale Robert Kugiel zaliczył też Pogoń Lębork. Miło nam.
Czytaj całość…
 
Konferencja prasowa po meczu Pogoń - Wda Lipusz [WIDEO]
12.08.2019.
Zapis konferencji prasowej po meczu 1. kolejki IV ligi Pogoń Lębork - Wda Lipusz 0:1. Sztab Pogoni reprezentował trener Waldemar Walkusz oraz zawodnik Michał Katzor. W imieniu gości z Lipusza głos zabrał trener Tomasz Bąkowski oraz strzelec jedynej bramki Kacper Plutowski. 

 
Wda wybiegała zwycięstwo. Falstart Pogoni [RELACJA & FOTO]
11.08.2019.
pogon_wda_lipusz_10_08_2019_120px.jpgNa pierwszego gola w sezonie musimy jeszcze trochę poczekać. W pierwszej ligowej kolejce sezonu 2019/2020 Pogoń przy Kusocińskiego podjęła mocno przebudowaną ekipę Wdy Lipusz. Goście wykazali wiele ambicji, dużo biegali i w rezultacie po golu Kacpra Plutowskiego w końcówce spotkania wywieźli z Lęborka 3 punkty.

Wielką niewiadomą było ustawienie Pogoni na to spotkanie i to kogo trener Walkusz wystawi od 1 minuty. Było wiadomo, że w powodu kontuzji w meczu nie zagra Kochanek i Miszkiewicz. Ostatecznie w bramce stanął Katzor, na prawej obronie zagrał Kliński, środek obrony należał do Kostucha i Musuły, a lewa flanka do Michora. Defensywa pomocy to obowiązki Jerucia i Siłkowskiego. Na prawym skrzydle zadebiutował Kwaśnik, w środku grał Atanacković a po lewej Iwański. Najbardziej wysuniętym zawodnikiem i chyba nie była to niespodzianka był napastnik Podkański. 
Przed startem sezonu 2019/20. Rozmowa z trenerem Waldemarem Walkuszem [WIDEO]
09.08.2019.
Po ostatnim, czwartkowym treningu przed startem nowego sezonu w IV lidze zaprosiliśmy szkoleniowca Pogoni Waldemara Walkusza do dłuższej rozmowy. Polecamy:

 
Sezon otwieramy meczem z Wdą Lipusz
09.08.2019.
pogon_wda_l.jpgLigowy sezon czas zacząć! W pierwszej ligowej kolejce sezonu 2019/2020 zmierzymy się z Wdą Lipusz. Początek spotkania na Stadionie Miejskim przy ul. Kusocińskiego w sobotę 10 sierpnia o godz. 17.
Zapraszamy na stadion i jednocześnie informujemy, że po ponad 20 latach zmieniła się cena meczowej wejściówki. Wynosi ona teraz 10 zł i ma być w domyśle cegiełką od kibiców przy budowie silnej piłkarskiej marki na Pomorzu. Taka jest i tak ma być Pogoń!
W czwartek, w deszczu odbył się ostatni trening zespołu, wszyscy są zmobilizowani do nowego sezonu. Z powodu kontuzji w kadrze Pogoni na mecz z Wdą zabraknie na pewno Gracjana Miszkiewicza i Adriana Kochanka.

Co wiemy o naszym przeciwniku?
Czytaj całość…
 
Piłki, bidony i izotoniki. Dziękujemy sponsorze!
09.08.2019.
pilki_meczowe_adidas_i_bidony_2019_2019_700px.jpgW sezonie 2019/2020 seniorska drużyna Pogoni spotkania ligowe rozgrywać będzie nowymi piłkami meczowymi Adidas Team Match Ball 235. Trzy markowe futbolówki przed czwartkowym treningiem przekazał jeden ze sponsorów naszego Klubu Rafał Bąk. W „prezentowym zestawie” znajdowały się także dwa zestawy bidonów i zapas izotoników.
Miejmy nadzieję, że te drobne, ale ważne elementy piłkarskiego rzemiosła przyczynią się do sukcesu drużyny w nowym sezonie. Dziękujemy Panie Rafale!
Czytaj całość…
 
Nowy sezon, nowe nadzieje. Startujemy! [SKARB KIBICA]
08.08.2019.
kadra_seniorzy_jesien_2019_px700.jpgKilkadziesiąt godzin pozostało do inauguracji rozgrywek piłkarskiej IV ligi sezonu 2019/2020. Do sportowej rywalizacji Pogoń przystępuje zmotywowana, świadoma swojej siły po serii gier sparingowych i wzmocniona wieloma ciekawymi zawodnikami. Wygląda na to, że w tym sezonie kibice i sympatycy piłki będą mieli dużo radości z oglądania i kibicowania Pogoni - sztandarowej drużynie w powiecie lęborskim.

W jakim składzie zagrają seniorzy w nowym sezonie? Jak wyglądał okres przygotowawczy? Co na dwa dni przed startem rozgrywek mówi prezes piłkarskiej sekcji Pogoni Marek Piotrowski i trener Waldemar Walkusz? Wszystko w artykule – SKARBIE KIBICA. Zapraszamy do lektury!
Czytaj całość…
 
Michał Katzor znowu w lęborskiej bramce
08.08.2019.
katzor_michal_2019_700px.jpgTo na pewno dobra wiadomość. Bramkarz Michał Katzor zagra znowu w Pogoni. Popularny i lubiany „Kaczka” grał u nas od wiosny 2015 roku do czerwca 2018 i miał duży udział w wywalczeniu awansu do III ligi. Ostatni sezon zawodnik formalnie był zgłoszony do gry w Wikędzie Luzino, lecz nie rozegrał tam ani jednego meczu. Mimo tego wciąż prezentuje piłkarską sylwetkę i formę, co pokazał już kilkukrotnie w letnich grach sparingowych.

- Chciałbym ponownie przywitać się z drużyną, trenerem Walkuszem i kibicami. Miło wrócić na stare śmieci. Mam nadzieję, że mój kolejny pobyt w Pogoni będzie wiązał się z sukcesami drużyny, jak to miało miejsce wcześniej – mówi Michał Katzor.
Czytaj całość…
 
Siła ze Wschodu. Błażej Siłkowski wzmacnia Pogoń
07.08.2019.
silkowski_blazej_2019_700px.jpgPowoli zamykamy letnie okienko transferowe. Kolejnym zawodnikiem jaki zagra w Pogoni jest 22-letni Błażej Siłkowski. Wychowanek Wigier Suwałki to bardzo ciekawy i wszechstronny zawodnik. Przez wiele lat występował jako ofensywny środkowy pomocnik, z czasem przesuwany był do tyłu. Trener Waldemar Walkusz w grach kontrolnych wystawiał go na środku defensywy lub jako defensywny pomocnik.

Błażej Siłkowski to wychowanek Wigier Suwałki, trenował tam już od 5 roku życia. Przez wiele lat grał z jednej drużynie z Michałem Jeruciem. Tego walecznego zawodnika też prawdopodobnie zobaczymy jesienią w Lęborku. Trwają procedury transferowe po półrocznym wypożyczeniu z Orkana do Pogoni.
Siłkowski z juniorami Wigier zdobył mistrzostwo województwa podlaskiego i wieku 16 lat przeszedł do pierwszej drużyny Wigier grającej wtedy w II lidze. Trenował tam razem m.in. z Aleksandarem Atanackoviciem. W II lidze wprawdzie nie zadebiutował, ale grał w sparingach pierwszej drużyny oraz uczestniczył w obozach.
Czytaj całość…
 
Szybki i skuteczny Paweł Śmigielski zagra w Pogoni
06.08.2019.
smigiecki_pawel_2019_700px.jpgJesienią w Pogoni zobaczymy nowego skrzydłowego, Pawła Śmigielskiego. 26-letni zawodnik jest wychowankiem Bałtyku Gdynia, grał wiele lat na poziomie 4 ligi, poznawał też od środka przed trzy sezony angielski futbol grając w drużynach 4 i 5 ligi w rejonie Birmingham. Ostatni sezon Śmigielski spędził w czwartoligowym Orkanie Rumia. W sezonie 2018/19 zdobył 1 bramkę i miał aż 10 asyst.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 78 - 88 z 3966

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy