70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Juniorzy młodsi wskoczyli na fotel lidera
02.04.2019.
f1_turniej_lebork_23_09_2017_900_px_02.jpg
Czas na podsumowanie juniorskiego weekendu. Z fotelem lidera do Lęborka z Siemianic powrócili juniorzy młodsi trenera Wojciecha Musuły. Drugie wiosenne zwycięstwo przyniosło awans na 1. miejsce w rozgrywkach SKO Junior B gr. 1. W sportowej rywalizacji uczestniczy 12 zespołów z Podokręgu Słupskiego. Mecz był bardzo zacięty. Obie bramki dla biało-niebiesko-czerwonych zdobył ze stałych fragmentów gry Bartek Klinkosz. Z kolei bramkarz Pogoni Czarek Kochmann obronił w kluczowym momencie gry rzut karny.

Komplet wyników i relacji 30/31 marca 2019:

Zobacz  RELACJĘ Junior B Stal Jezierzyce - Pogoń Lębork 1:2
Zobacz  RELACJĘ Junior D2 Pogoń I Lębork - Byki Słupsk 0:5
Zobacz  RELACJĘ Junior D2 U2 Bytów - Pogoń II Lębork 3:1
 
Pogoń Lębork w projekcie "Futbolowa ARMIA"
01.04.2019.
prima_2019_net.jpg„Idziemy do przodu, wciąż na pierwszej linii!” Tak niebawem przed każdym meczem będą mobilizowali się zawodnicy seniorskiej Pogoni. Nowy klubowy okrzyk nawiązuje do motta amerykańskiej lekkiej piechoty „Rangers Lead The Way”

Teraz możemy już uchylić nieco tajemnicy wojskowej. Miło nam przekazać, że drużyna Waldemara Walkusza zakwalifikowała się do programu „Futbolowa ARMIA” Ministerstwa Obrony Narodowej i została w całości wchłonięta w struktury Wojsk Obrony Terytorialnej! Jesteśmy jedyną taką formacją na Pomorzu! W ramach nowej koncepcji obszar Polski północnej władać mają futbolowe armie Pogoni Lębork i Zawiszy Bydgoszcz. Ten drugi klub wciąż pielęgnuje chlubną wojskową tradycję i operować ma głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
Czytaj całość…
 
Spartanie pokonani przez rezerwy
01.04.2019.
pogon_konarzyny_26_08_2018_120px.jpgZe zwycięstwem po bramkach Adriana Stencla i Przemysława Śliwińskiego z Konarzyn powróciła drużyna rezerw Pogoni. Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie Pogoń wypracowała wiele sytuacji bramkowych, w druga należała do Sparty.
Wynik spotkania w pierwszej połowie otworzył Adrian Stencel strzelając z prawej strony po długim rogu. Asystę zaliczył debiutujący w drużynie Szymon Grzesiński. Druga bramkę zdobył Przemysław Śliwiński przy asyście Kamila Brzozowskiego.

 
Konferencja prasowa po meczu Pogoń - Bytovia II Bytów [WIDEO]
31.03.2019.
Trenerzy obu drużyn Waldemar Walkusz i Artur Chajecki nie ukrywali swojej wieloletniej znajomości i przyjacielskich stosunków na konferencji prasowej po meczu Pogoń - MKS Bytovia Bytów II. W spotkaniu z mediami wzięli udział tradycyjnie zawodnicy. Pogoń reprezentował kapitan Wojciech Musuła, Bytovię Kacper Chajecki. Oto co cała czwórka powiedziała po meczu:

 
Wysoka wygrana z Bytovią! [RELACJA & FOTO]
30.03.2019.
pogon_bytovia_ii_30_03_2019_120px.jpgTo był koncertowy mecz! W 24. kolejce IV ligi drużyna Pogoni wysoko pokonała rezerwy pierwszoligowej Bytovii Bytów 5:0. Pogoniści dominowali na boisku, pokazali tak długo wyczekiwaną skuteczność i zachowali zero z tyłu!
Zaczęło się od wypadku… Na rozgrzewce Przemysław Iwański nieszczęśliwie wpadł na Maćka Szymańskiego i zwichnął sobie boleśnie palec u lewej ręki. Zamiast na boisko pojechał na SOR, a w jego miejsce w składzie wskoczył „Mario” Węgliński.
Goście z Bytowa przyjechali młodym składem, choć z pięcioma wzmocnieniami z pierwszej drużyny (Arsenij Procyszyn, Krzysztof Kropidłowski, Maciej Błaszkowski, Łukasz Wasiak i Dawid Witkowski). 
Weekendowy rozkład jazdy
29.03.2019.
e2_turniej_lebork_22_04_2018_800px_06.jpgPięć drużyn Pogoni zagra w ten weekend w Lęborku lub na pomorskich boiskach. Przy Kusocińskiego w sobotę zagrają juniorzy 2007 i seniorzy.
Wyjazdowe spotkania Pogonisci rozegrają w Bytowie, Siemianicach (mecz juniorów młodszych ze Stalą) i Konarzynach.


Wykaz meczów 30-31 marca 2019:
Czytaj całość…
 
Kolejny mecz w Lęborku. Podejmujemy Bytovię II Bytów
28.03.2019.
pogon_bytovia_net.jpgNasi kibice nie mają powodu do narzekania. Jeszcze nie ma kwietnia, a w Lęborku rozegrano już trzy ligowe spotkania. W sobotę 30 marca o godz. 16 kolejny raz spotkamy się przy Kusocińskiego by dopingować naszą drużynę w meczu z rezerwami I-ligowej Bytovii Bytów. To prawdopodobnie ostatni mecz na boisku ze sztuczną murawę. W kwietniu przenosimy się na naturalną trawę!
Czytaj całość…
 
Juniorzy F1 zagrali z UKS Trójką Lębork
27.03.2019.
f1_sparing_pogon_trojka_27_03_2019_700px.jpgW środowe popołudnie 27 marca zawodnicy najmłodszej grupy rozgrywkowej w naszym klubie rozegrali sparing z rówieśnikami z UKS Trójka Lębork. Trenerem drużyny UKS-u jest Andrzej Małecki.
Oba zespoły przygotowują się do wiosennych rozgrywek junior F. Mecz przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze. Nie zabrakło zaciętej gry i pięknych bramek. Trenerzy Marek Piotrowski i Maciej Frącek zgodnie przyznali, że była to bardzo pożyteczna jednostka treningowa i z pewnością zaprocentuje w wiosennych meczach.
Drużynie UKS Trójka dziękujemy gościnę i rywalizację, a rodzicom za słodką niespodziankę.
Czytaj całość…
 
Juniorzy rozpoczęli piłkarską wiosnę
26.03.2019.
b_pogon_jantar_3_11_2018_120px.jpgRunda rewanżowa ruszyła! W sobotę i niedzielę do gry powróciły trzy nasze zespoły juniorskie. Juniorzy młodsi trenera Wojciecha Musuły pewnie pokonali Chrobrego Charbrowo 8:3. Młodsze drużyny trenera Rafała Bartoszka oraz duetu Wiesława Kreffta i Sebastiana Brzozowskiego grały z Grasz Dwumiasto oraz Czarnymi Czarne.

Komplet wyników i relacji 23/24 marca 2019:

Zobacz  RELACJĘ Junior B Pogoń Lębork - Chrobry Charbrowo 8:3
Zobacz  RELACJĘ Junior D2 Grasz Dwumiasto - Pogoń I Lębork 3:0
Zobacz  RELACJĘ Junior D2 Pogoń II Lębork - Czarni Czarne 0:2
 
Pogoń II wystartowała w Redkowicach [RELACJA & ZDJĘCIA]
25.03.2019.
zenit_redkowice_pogonii_24_03_2019_120px.jpgOd porażki w Redkowicach rundę rewanżową rozpoczęli zawodnicy A-klasowych rezerw Pogoni. – Zenit miał więcej sytuacji, byli bardzo na nas zmobilizowani – przyznał po spotkaniu szkoleniowiec Pogoni II Wiesław Krefft. – Za mało oddawaliśmy strzałów, boisko też nam nie pomagało, było bardzo nierówne. Honorowe trafienie dla lęborczan zaliczył z rzutu karnego kapitan Robert Król.


 
Konferencja prasowa po meczu Pogoń Lębork - Orkan Rumia [WIDEO]
25.03.2019.
Czas na pomeczową konferencję prasową po meczu Pogoń Lębork - Orkan Rumia:1. Drużynę gości reprezentował trener Patryk Maćkowiak oraz zawodnik Mateusz Kozerkiewicz.
Ze strony Pogoni Lębork wystąpił tradycyjnie trener Waldemar Walkusz oraz debiutujący w spotkaniu z mediami zawodnik Wojciech Dobek.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 78 - 88 z 3828

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy