70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Trenerzy Pogoni na Konferencji Metodycznej AP Grassroots 2017
20.12.2017.
pzpn_nowe.jpg19 grudnia 2017 r. w Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku-Oliwie odbyła się konferencja metodyczna dla trenerów, nauczycieli i animatorów zainteresowanych kształceniem młodych piłkarek i piłkarzy nożnych.
Konferencja pt. Akademia Piłkarska Grassroots 2017 jest organizowana corocznie przez Polski Związek Piłki Nożnej wraz z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej, a jej głównym celem jest popularyzacja piłki nożnej i kształcenie osób zainteresowanych pracą z dziećmi i młodzieżą piłkarską. W konferencji wzięła udział ponad 350-osobowa grupą uczestników w tym dwaj trenerzy Pogoni Lębork Andrzej Małecki i Wojciech Musuła.
Czytaj całość…
 
"Zielona Restauracja" Firmą Przyjazną Społeczności Lokalnej 2017
20.12.2017.
wolontaria_2017_zielona_800px_01.jpgWażny sponsor klubu Pogoń Lębork – „Zielona Restauracja” z tytułem Firmy Przyjaznej Społeczności Lokalnej Roku 2017!
12 grudnia br. podczas uroczystej Gali Wolontariatu w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Lęborku „Zielona Restauracja” otrzymała nagrodę główną w kategorii Firma. Pod nieobecność przedstawicieli nagrodzonej firmy nagrodę odebrał reprezentant Pogoni Lębork, bo właśnie to klub Pogoń w uznaniu za wieloletnią współpracę rekomendował „Zieloną Restaurację” do Konkursu. Tydzień później w biurze Klubu nastąpiło przekazanie dyplomu i pucharu w ręce przedstawiciela firmy Pana Karola Krajdocha. Gratulujemy i dziękujemy!
Czytaj całość…
 
20 grudnia Walne Zebranie Sprawozdawcze Klubu
19.12.2017.
lebork_s.gifZarząd Lęborskiego Klubu Sportowego „Pogoń” na podstawie § 16 statutu klubu, podjął uchwałę o zwołaniu na dzień 20 grudnia 2017 roku Walnego Zebrania Sprawozdawczego Delegatów Klubu. Pierwszy termin rozpoczęcia Walnego ustalono na godz. 17, drugi termin na godz. 17.15.
Miejscem obrad będzie sala konferencyjna Starostwa Powiatowego przy ul. Czołgistów 5 w Lęborku.
 
Pogoń 2009 na pudle turnieju Diego Cup 2017
19.12.2017.
f1_turniej_diego_16_12_2017.jpgW sobotę 16 grudnia 2017r. drużyna Pogoni rocznika 2009 wzięła udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej – Diego Cup 2017. Zawodnicy trenerów Wiesława Kreffta i Sebastiana Brzozowskiego zajęli w nim 3. miejsce za Bykami Słupsk i AP Diego Lębork. Statuetkę za najlepszego piłkarza turnieju odebrał Piotr Krefft (Pogoń).
W komunikacie po turnieju organizatorzy podziękowali rodzicom zawodników w tym z trzech klubów z Lęborka za wspaniały doping i super atmosferę. My także dziękujemy za zaproszenie.
Czytaj całość…
 
"Piłka była dla niego wszystkim". Trener Małecki o M. Żukowskim
18.12.2017.
zukowski_mateusz_andrzej_maecki_800px_2003.jpgDebiut wychowanka Pogoni Lębork i UKS Trójki Mateusza Żukowskiego w Ekstraklasie i tytuł najmłodszego debiutanta w najwyższej klasie rozgrywek w XXI wieku (drugi najmłodszy zawodnik w historii polskiej piłki!) wywołał oczywiste zainteresowanie zawodnikiem , klubem i trenerem, który przez wiele lat miał wpływ na 16-letniego piłkarza, dziś zawodnika Lechii Gdańsk.

Zapytaliśmy trenera Andrzeja Małeckiego o historię Mateusza w Lęborku, dotarliśmy także do opinii trenerów Lechii nt. Żukowskiego i jego gry w gdańskim klubie.
Czytaj całość…
 
[WIDEO] Mateusz Żukowski debiutuje w ekstraklasie
17.12.2017.
- Trema była, ale jeszcze przed meczem w hotelu. Natomiast kiedy wchodziłem na boisko był już luz. Cieszę się z debiutu, ale jest też poczucie niedosytu, bo chcieliśmy sięgnąć z Sandecją po trzy punkty - mówił kilkanaście minut po debiucie w LOTTO Ekstraklasa Mateusz Żukowski.
Materiał wideo z historycznej chwili. Pogoń Lębork i UKS Trójka Lębork ma pierwszego wychowanka w piłkarskiej ekstraklasie!

 
Mateusz Żukowski zadebiutował w ekstraklasie!!!
17.12.2017.
zukowski_debiut_16_12_2017_3.jpgW 91 minucie meczu Lotto Ekstraklasy Sandecja Nowy Sącz - Lechia Gdańsk na boisku zadebiutował zmieniając Marco Paixao "nasz" Mateusz Żukowski!
To wielki sukces Mateusza, Lechii Gdańsk, która oszlifowała piłkarski talent, klubów Pogoń Lębork i UKS Trójka Lębork, a przede wszystkim trenera Andrzeja Małeckiego, który 7 lat trenował Mateusza w Lęborku.
Debiut 16 grudnia 2017 na stadionie w Niecieczy oznacza, że Żukowski przeszedł do historii jako najmłodszy zawodnik debiutujący w Ekstraklasie w XXI wieku. Zrobił to mając zaledwie 16 lat i 24 dni!
Czytaj całość…
 
Z dietetykiem o prawidłowym żywieniu młodych sportowców
15.12.2017.
dietetyk_opara_15_12_2017_800px_02.jpg„Rola diety u młodych sportowców”. Tak brzmiał tytuł wykładu jaki dziś w Bramie „Kaszubskiego Pierścienia” do trenerów i rodziców juniorów Pogoni wygłosiła dietetyk Daria Opara z Forfit Akademi Zdrowia z Lęborka - www.akademiaforfit.pl

Spotkanie z dietetykiem otworzył prezes piłkarskiej sekcji Pogoni Marek Piotrowski. Prelekcja nt. prawidłowego żywienia sportowców to inicjatywa mająca wskazywać prawidłowe wzorce naszym piłkarzom i ich rodzicom. Na ponadgodzinnym spotkaniu pani dietetyk omówiła najnowszą piramidę żywieniową oraz przekazała wiele cennych informacji nt. diety młodych sportowców.
Czytaj całość…
 
Piłkarze Pogoni z sukcesem reprezentowali SP 1
14.12.2017.
logo_szs_duze_przezroczyste.pngDrużyna piłki nożnej Szkoły Podstawowej nr 1 w Lęborku zajęła 3. miejsce w XIX Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży w futsalu chłopców. Finał rozegrany został 11 grudnia br. w Przechlewie. W składzie szkolnej drużyny 9 na 10 zawodników stanowili aktualni zawodnicy drużyn młodzieżowych Pogoni z roczników 2002 i 2003 z drużyn trenerów Rafała Bartoszka i Wojciecha Musuły.

W skład reprezentacji SP 1 weszli: Mateusz Bladowski, Mateusz Koniuszy, Filip Korzeniewski, Jakub Kuryło, Franciszek Stenka, Szymon Tochman, Dorian Wilmont, Maciej Witaszek, Oskar Wrześniewski i Miłosz Koleśnik. Opiekunem i trenerem drużyny był nauczyciel Kazimierz Bielski.
Czytaj całość…
 
Trenerzy Pogoni na Kursokonferencji w Cetniewie
12.12.2017.
kursokonferencja_cetniewo_2017_jpg.jpg„Edukacja sportowa dzieci i młodzieży uzdolnionej do gry w piłkę nożną” to tytuł Kursokonferencji dla trenerów z Pomorza, która odbyła się 8 i 9 grudnia br. w Centralnym Ośrodku Sportu we Władysławowie-Cetniewie. W dwudniowym wydarzeniu wzięło udział aż czterech trenerów Pogoni: Waldemar Walkusz, Andrzej Małecki, Rafał Bartoszek i Wojciech Musuła.

Gośćmi specjalnymi kursokonferencji byli szkoleniowcy z Czech z Vernerem Ličką na czele. Współczesne tendencje w sędziowaniu oraz zmiany w przepisach gry w piłkę nożną omówił Michał Listkiewicz.
Czytaj całość…
 
Gadżet Pogoni. Idealny prezent pod choinkę!
11.12.2017.
czapka_biala_pogon_800px.jpgNie masz pomysłu co kupić pod choinkę kibicowi Pogoni, lub jak samemu zrobić sobie prezent? Polecamy pamiątki Pogoni z tzw. „serii zimowej”. W sprzedaży mamy trzy wzory czapek: niebieskie z pomponem i napisem POGOŃ - 35 zł, białe z pomponem i herbem - 35zł i czarne z herbem - 30 zł (rozmiar dziecięcy), a także szaliki - 30 zł oraz dwa rodzaje smyczy (wzór szachownica i podłużny - po 10 zł).
Zainteresowanych prosimy o kontakt na maila: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć l lub przez klubowy profil na Facebooku. Za dodatkową opłatą możliwa wysyłka pocztą lub kurierem, także za granicę! 
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 89 - 99 z 3366

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy