70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Brązowy Medal PZPN dla Prezesa Pogoni Mariusza Tkaczyka
10.01.2020.
brazowy_medal_pzpn_mtkaczyk_2020.jpgMiła uroczystość miała miejsce 5 stycznia 2020 roku w Gdańsku podczas noworocznego spotkania Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.
Prezes Zarządu Pogoni Lębork i kierownik jej biura Mariusz Tkaczyk otrzymał z rąk prezesa PoMZPN Radosława Michalskiego Brązowy Medal Polskiego Związku Piłki Nożnej za „wybitne osiągnięcia w rozwoju piłki nożnej”. Podpisany przez Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka i Sekretarza Generalnego Macieja Sawickiego medal to najwyższe odznaczenie wręczane w tym dniu w Gdańsku.
Czytaj całość…
 
Seniorzy Pogoni wznowili treningi [ZDJĘCIA & WIDEO]
07.01.2020.
trening_7_01_2019_700px_05.jpg"Widzę, że Święta się nie udały, bo nikt nie przytył..." Tymi słowami piłkarzy Pogoni na pierwszym styczniowym treningu przywitał trener Waldemar Walkusz. 7 stycznia, punktualnie o godz. 18.30 na sali gimnastycznej przy placu Piastowskim przygotowania do rundy rewanżowej w IV lidze rozpoczęli seniorzy Pogoni.
W pierwszych zajęciach uczestniczyło kilkunastu graczy w tym powracający po kontuzji młodzieżowiec Filip Krefft, wyróżniający się junior z rocznika 2003 Franciszek Stenka oraz młody zawodnik z Białorusi.
Czytaj całość…
 
Pogoń 2009 na podium turnieju Lew Leo Winter Edition Cup 2020
06.01.2020.
d2_leo_winter_cup_4_01_2020_fb.jpgNa zaproszenie Akademii Piłkarskiej Lew Lębork drużyna Pogoni Lębork rocznika 2009 trenerów Wiesława Kreffta i Sebastiana Brzozowskiego uczestniczyła 5 stycznia 2020 roku w turnieju halowym Lew Leo Winter Edition Cup 2020.
To był dobry dzień dla młodej Pogoni na Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku. Nasza juniorska drużyna zajęła z identycznym dorobkiem punktowym 2. miejsce w turnieju ulegając tylko bilansem bramkowym zwycięzcy Liderowi Rychnowy. Statuetkę dla najlepszego bramkarza odebrał bramkarz Pogoni Natan Łukaszuk.
Czytaj całość…
 
We wtorek Pogoń wraca do treningów
04.01.2020.
sparing_pogon_przodkowo_26_01_2019_120px.jpgSala sportowa przy Placu Piastowskim to tradycyjne miejsce w którym co roku rozpoczynają się zimowe przygotowania do rundy rewanżowej drużyny seniorów. W roku 2020 będzie tak samo. We wtorek 7 stycznia o godz. 18.30 po ponad miesięcznej przerwie trener Waldemar Walkusz spotka się ze swoją drużyną i przeprowadzi pierwszy, „rozruchowy” trening. Przez 2 tygodnie zespół trenować będzie na sali i siłowni 4 razy w tygodniu.

18 stycznia o godz. 15 rozpocznie się tygodniowe zgrupowanie na terenie Szkoły Podstawowej nr 4. To tradycyjnie czas ciężkich treningów, ale też integracji. Do dyspozycji drużyny będzie sala, siłownia, boisko „Orlik” i pełnowymiarowe sztuczne na stadionie oraz Park Chrobrego w którym na schodach pod Wieżą Ciśnień kolejne generacje Pogonistów wykuwają formę na wiosnę. Regenerację zapewni sauna, sala telewizyjna, no i pyszna kuchnia.
25 stycznia pierwszy zimowy sparing z Wikędem Luzino.
 
Plan sparingów seniorów Pogoni [ZIMA 2020]
27.12.2019.
sparingi_zima_2020.jpgAkcja ZIMA 2020 coraz bliżej. 7 stycznia drużyna seniorów Pogoni rozpocznie przygotowania do rundy rewanżowej. Jej ważnym elementem będzie cykl gier kontrolnych. Wśród przeciwników znalazły się silne drużyny IV ligi z liderem GKS Przodkowo na czele, oraz Stolem Gniewino i Wikęd Luzino.
Ważny sprawdzian drużynę trenera Waldemara Walkusza czeka w Gdyni, gdzie Pogoń 29 lutego zagra z trzecioligowym Bałtykiem. Sparingpartnerów uzupełnia KS Chwaszczyno i walcząca o awans do IV ligi Sparta Sycewice. W dwóch przypadkach nie ma jeszcze przeciwników.
Wszystkie mecze oprócz gry z Bałtykiem rozegrane zostaną sztucznym boisku w Lęborku.

Wykaz gier kontrolnych seniorów Pogoni Lębork [ZIMA 2020]:
Czytaj całość…
 
Wesołych Świąt od Pogoni Lębork!!!
23.12.2019.
Życzymy Wam, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia upłynęły w ciepłej, pełnej życzliwości atmosferze z wieloma pozytywnymi emocjami. Niech wszelkie życzenia, wypowiedziane po ujrzeniu pierwszej gwiazdki miały moc spełnienia.
W nadchodzącym roku 2020 życzymy jak najwięcej radości z sukcesów Pogoni Lębork i wiary w jej zwycięstwa.
Wesołych Świąt od zarządu, trenerów i piłkarzy Pogoni Lębork!

bozenarodzenie_2019_kartka.png
 
Ramowy kalendarz wiosny w IV lidze
21.12.2019.
kalendarium_150px.jpgRamowy kalendarz rundy wiosennej opublikowany. Pomorski Związek Piłki Nożnej przedstawił plan rozgrywek na wiosnę 2020 roku.
IV liga rusza w niedzielę 8 marca, a kończy 20 czerwca. W pierwszej rewanżowej kolejce Pogoń zmierzy się w Lipuszu z Wdą. 9 lub 10 maja derby Pogoń – Gryf Słupsk. 1/8 runda Pucharu Polski rozegrana zostanie 15 kwietnia. W tym dniu Pogoń na wyjeździe zmierzy się z Gromem II Nowy Staw.
Ramowy kalendarz rozgrywek dostępny jest TUTAJ
 
"Potrzebujemy spokoju i atmosfery do pracy" - wywiad z prezesem i trenerem Markiem Piotrowskim
20.12.2019.
piotrowski_marek_2019_duze_korekta_700px.jpgKoniec roku i wybory w Klubie to dobry czas na długą rozmowę z „szeryfem” piłkarskiej sekcji. O tym co wydarzyło się w tym roku w Pogoni, jakie perspektywy ma sport młodzieżowy w Klubie, dlaczego tak ciężko pomorskim drużynom w tym Pogoni grać w III lidze i o wiele innych spraw zapytaliśmy Wiceprezesa Zarządu ds. piłki nożnej Pogoni Marka Piotrowskiego. Zapraszamy do lektury!

Dwa dni temu, 18 grudnia br. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Pogoni Lębork. To czas podsumowań, ale też wyboru władz Klubu na kolejną, 4-letnią kadencję. Decyzja o ponownym kandydowaniu była łatwa?
Czytaj całość…
 
Walne Pogoni. Rozmowy o przyszłości [ZDJĘCIA]
19.12.2019.
walne_pogoni_18_12_2019_700px_00.jpgWalne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Lęborskiego Klubu Sportowego „Pogoń” to najważniejsze wydarzenie w organizacyjnej działalności naszego Klubu. 18 grudnia 2019 r. w reprezentacyjnej Sali Rajców lęborskiego ratusza odbyło się kolejne zebranie, które podsumowało czteroletnią kadencję Zarządu Klubu i wybrało władze na kolejne lata.
Pogoń Lębork na koniec roku 2019 to Klub o uznanej marce i osiągnięciach oraz najdłuższej w powiecie Lęborskim 74-letniej tradycji.
Czytaj całość…
 
Walne zadecydowało. Prezesi Pogoni wybrani!
18.12.2019.
walne_18_12_2019_zarzad_700px.jpg18 grudnia 2019 r. na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym Delegatów Lęborskiego Klubu Sportowego „Pogoń” wybrano skład Zarządu Klubu na nową, 4-letnią kadencję. Zmian personalnych nie było. Prezesem Zarządu Klubu ponownie został Mariusz Tkaczyk, który otrzymał jednogłośne poparcie 22 delegatów. Z takim samym mocnym poparciem Wiceprezesem Zarządu ds. piłki nożnej został Marek Piotrowski, wiceprezesem ds. koszykówki Andrzej Długi, a wiceprezesem tenisa stołowego Wojciech Potrykus.
Gratulujemy wyboru i życzymy powodzenia w tej niełatwej społecznej funkcji!
Czytaj całość…
 
Trenerzy Pogoni na kursokonferencji w Cetniewie [ZDJĘCIA]
16.12.2019.
konferencja_cetniewo_grudzien_2019_700_px_04.jpg"Współczesne tendencje w szkoleniu sportowym młodych piłkarzy nożnych" to tytuł corocznej kursokonferencji dla trenerów piłki nożnej. W dwudniowym spotkaniu 13-14 grudnia 2019 roku w Centralnym Ośrodku Sportu we Władysławowie-Cetniewo wzięli udział szkoleniowcy Pogoni Lębork: Waldemar Walkusz, Wojciech Musuła i Marek Piotrowski.
- Szczególnie zainteresowały mnie dwa wystąpienia. W piątek trener Michał Wabik pracujący na co dzień w Niemczech mówił o współczesnych tendencjach w nauczaniu techniki gry młodych piłkarzy. W sobotę natomiast bardzo inspirujący był wykład trenera Bartosza Zawidzkiego (Arka Gdynia/Psychosportica) pt. „Periodyzacja mentalna w treningu młodych piłkarzy” – dzieli się wrażeniami z Cetniewa trener i prezes sekcji piłki nożnej Pogoni Marek Piotrowski.

Wykłady i zajęcia praktyczne poprowadzili m.in. trener Reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek, trener Marek Wanik z Dolnosaksońskiego Związku Piłki Nożnej (NFV), trener-edukator Małopolskiego ZPN i wykładowca AWF w Krakowie Henryk Duda, trener-psycholog Arki Gdynia Bartosz Zawidzki oraz sędzia piłkarski szczebla centralnego Dominik Sulikowski. W spotkaniu wzięło udział ponad 450 trenerów piłki nożnej, głównie z woj. pomorskiego.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 100 - 110 z 4118

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy