70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Klub
Spikerka na Pogoni tylko po polsku [PRIMA APRILIS] Drukuj
Wpisał: Janusz   
01.04.2018.
buzka.jpgGdyby nie język kaszubski wielu by się nabrało ;-))
Prima aprilisowym żartem była dzisiejsza informacja o rozpoczęciu kursu spikera UEFA Pro przez klubowego spikera Piotra Kalkowskiego. Pisaliśmy o tym w artykule „Piotr Kalkowski rozpoczyna kurs spikera UEFA Pro” . Posiadane przez Pana Piotra uprawnienia w zupełności wystarczają do prowadzenia spotkań IV i III ligi i nie jest konieczny dodatkowy kurs czego skutkiem byłoby prowadzenie spikerki na spotkaniach Pogoni Lębork w języku polskim, angielskim a czasem i kaszubskim. A może szkoda?
 
Kibicowska Wyprawa - licytacja koszulki meczowej Pogoni Drukuj
Wpisał: Janusz   
21.09.2018.
kibicowska_wyprawa_2018_koszulka_licytacja.jpg14 sierpnia 2018r. przez Lębork przejeżdżał na rowerze pozytywny kibic Odry Opole Robert Ćwikliński. Celem Kibicowskiej Wyprawy szlakiem klubów sportowych była zbiórka środków na remont Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie. Cel ambitny – 100 tys. zł. Na dziś zebranych jest już prawie 70 tys. zł!
Od kibiców i Klubu Pogoń Robert otrzymał m.in. oficjalną koszulkę meczową Pogoni. Właśnie rozpoczęła się jej licytacja. Koszulkę w rozmiarze L można licytować na FB Kibicowska Wyprawa do soboty 22 września do godz. 20. Zapraszamy do licytacji!
Czytaj całość…
 
Halowy Turniej Piłki Nożnej POGOŃ CUP 2018 [WIDEO] Drukuj
Wpisał: Janusz   
09.12.2018.
W sobotę 8 grudnia 2018 na Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2008 POGOŃ CUP 2018. Zawody wygrała drużyna U2 Bytów, drugie miejsce zajęła Pogoń I Lębork, trzecie Jantar Ustka. Obszerna relacja z turnieju - TUTAJ . Krótka impresja filmowa z turnieju:

 
Nowe ogrodzenie na stadionie [ZDJĘCIA] Drukuj
Wpisał: Janusz   
10.12.2018.
plot_nowy_stadion_5_12_2018_800px_04.jpgW miesiącu listopadzie i grudniu trwała wymiana płotu stadionu od strony lasu i sektora gości. W miejsce wiekowego betonowego ogrodzenia na długości 212 metrów stanął mocny stalowy płot z betonową podstawą o wysokości ok. 2,3 metra. Wymieniona została także brama i furtka przy sektorze gości. Nowy płot na zlecenie Centrum Sportu i Rekreacji postawiła firma ARTbud z Trójmiasta. Wartość inwestycji to 68 tys. zł.
Czytaj całość…
 
Terminarz wiosenny IV ligi [WYKAZ] Drukuj
Wpisał: Janusz   
17.12.2018.
terminarz_fb.jpgBardzo wcześnie bo już w weekend 2-3 marca 2019 ligowe rozgrywki wznowi pomorska IV liga. Jest to spowodowane m.in. liczbą zgłoszonych drużyn - 19.
Pogoń rundę rewanżową rozpocznie meczem u siebie z GKS-em Kolbudy. Potem wyjazd na rezerwy Arki Gdynia i tydzień później mecz u siebie z rezerwami Lechii Gdańsk. Mimo wczesnej pory startu ligi wydaje się, że warunki pogodowe nie powinny przeszkodzić drużynie z wystartowaniem zgodnie z planem. W Lęborku mamy możliwość warunkowego rozgrywania spotkań na boisku ze sztuczną nawierzchnią, w Gdyni Arka II także gra na sztucznym.
Klasyk Pomorza Środkowego, czyli derby Gryf Słupsk – Pogoń rozegrane zostaną 25 lub 26 maja w Słupsku. Sezon kończymy w sobotę 22 czerwca o godz. 13 meczem z Aniołami.

Terminarz IV ligi - WIOSNA 2019:
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 3653

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy