70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Relacje - archiwum
Spikerka na Pogoni tylko po polsku [PRIMA APRILIS] Drukuj
Wpisał: Janusz   
01.04.2018.
buzka.jpgGdyby nie język kaszubski wielu by się nabrało ;-))
Prima aprilisowym żartem była dzisiejsza informacja o rozpoczęciu kursu spikera UEFA Pro przez klubowego spikera Piotra Kalkowskiego. Pisaliśmy o tym w artykule „Piotr Kalkowski rozpoczyna kurs spikera UEFA Pro” . Posiadane przez Pana Piotra uprawnienia w zupełności wystarczają do prowadzenia spotkań IV i III ligi i nie jest konieczny dodatkowy kurs czego skutkiem byłoby prowadzenie spikerki na spotkaniach Pogoni Lębork w języku polskim, angielskim a czasem i kaszubskim. A może szkoda?
 
Ekipa TV Kanał 6 odwiedziła juniorów młodszych [WIDEO] Drukuj
Wpisał: Janusz   
26.07.2018.
musula_kanal6_120px.jpgTrwa tygodniowy obóz szkoleniowy juniorów Pogoni rocznika 2003/2004. W sportowym zgrupowaniu na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Lęborku uczestniczy 14 zawodników. Drużynę w środę odwiedziła lokalna telewizja Kanał 6. Efektem spotkania jest 3 minutowy reportaż filmowy. Przed obiektywem kamery wystąpił trener drużyny Wojciech Musuła, oraz młody zawodnik Bartosz Klinkosz. Materiał pt. "Obóz drużyny juniorów Pogoni" można obejrzeć TUTAJ
 
Konferencja prasowa po meczu Pogoń - Arka II [WIDEO] Drukuj
Wpisał: Janusz   
10.08.2018.
Po spotkaniu Pogoń - Arka II Gdynia odbyła się konferencja prasowa. Wziął w niej udział trener Pogoni Maciej Cieślik oraz po raz pierwszy nasz młody zawodnik Jakub Michor. Arkę Gdynia na spotkaniu w mediami reprezentował trener Robert Wilczyński i zawodnik Robert Sulewski.

 
Ostatnie pożegnanie Wojciecha Urbana Drukuj
Wpisał: Janusz   
11.08.2018.
wstazka.jpgZ przykrością informujemy o śmierci działacza klubowego i wieloletniego kierownika piłkarskiej drużyny Pogoni Lębork, 72-letniego Wojciecha Urbana.
Ostatnie pożegnanie Ś.P. Wojciecha Urbana odbędzie się w poniedziałek 13 sierpnia 2018r. o godz. 12 w kościele pw. Maksymiliana Kolbego w Lęborku.
 
Pogoń Lębork na trasie Kibicowskiej Wyprawy [ZDJĘCIA] Drukuj
Wpisał: Janusz   
14.08.2018.
kibicowska_wyprawa_14_08_2018_800px_01.jpg14 sierpnia 2018r. przez Lębork przejeżdżał pozytywny kibic Odry Opole Robert Ćwikliński. Kibic-rowerzysta w naszym mieście gościł już w roku 2015. W tym roku Robert w ramach kolejnej edycji Kibicowskiej Wyprawy przez 2 miesiące przejedzie po Polsce 5000 kilometrów. Gdy wjeżdżał do Lęborka licznik przekroczył już 4 tys. km. Celem rowerowej wyprawy szlakiem klubów sportowych jest zbiórka środków na remont Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie. Cel ambitny – 100 tys. zł. W tym celu rowerzysta Odry zbiera klubowe koszulki i inne pamiątki, które następnie zostaną zlicytowane.
Od kibiców i klubu Pogoń Robert otrzymał najnowszą edycję oficjalnej koszulki meczowej Pogoni i koszulkę jubileuszową na 70-lat oraz proporczyk. O terminie licytacji tych przedmiotów poinformujemy. Ponad godzinny pobyt w Lęborku samotnik Kibicowskiej Wyprawy spędził na odpoczynku i ciepłym posiłku. Następnie skierował się na zachód.
Akcje można także wspomóc wpłacając darowizny na platformie www.siepomaga.pl/kibicowskawyprawa6
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 3526

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy