70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Juniorzy
Spikerka na Pogoni tylko po polsku [PRIMA APRILIS] Drukuj
Wpisał: Janusz   
01.04.2018.
buzka.jpgGdyby nie język kaszubski wielu by się nabrało ;-))
Prima aprilisowym żartem była dzisiejsza informacja o rozpoczęciu kursu spikera UEFA Pro przez klubowego spikera Piotra Kalkowskiego. Pisaliśmy o tym w artykule „Piotr Kalkowski rozpoczyna kurs spikera UEFA Pro” . Posiadane przez Pana Piotra uprawnienia w zupełności wystarczają do prowadzenia spotkań IV i III ligi i nie jest konieczny dodatkowy kurs czego skutkiem byłoby prowadzenie spikerki na spotkaniach Pogoni Lębork w języku polskim, angielskim a czasem i kaszubskim. A może szkoda?
 
Konferencja prasowa po meczu Pogoń - Grom [WIDEO] Drukuj
Wpisał: Janusz   
09.09.2018.
Po spotkaniu 8. kolejki IV Pogoń - Grom Nowy Staw odbyła się rejestrowana kamerą konferencja prasowa. Wziął w niej udział trener Pogoni Maciej Cieślik oraz bramkarz Pogoni Patryk Labuda. Gości z Nowego Stawu na konferencji reprezentował trener Grzegorz Obiała oraz strzelec dwóch bramek Tomasz Grabowski.

 
Ścianka sponsorska z nowymi podmiotami Drukuj
Wpisał: Janusz   
11.09.2018.
scianka_wrzesien_2018_800px.jpgUważni widzowie pomeczowych konferencji prasowych po spotkaniach IV ligi zapewne już zauważyli zmiany na sponsorskiej ściance, przed którą występują trenerzy i zawodnicy. Została ona zaktualizowana, doszło kilka nowych podmiotów. Bardzo dziękujemy naszym sponsorom i partnerem za owocną współpracę. Robimy wszystko by była ona korzystna dla obu stron. Dziękujemy:
Czytaj całość…
 
Kibicowska Wyprawa - licytacja koszulki meczowej Pogoni Drukuj
Wpisał: Janusz   
21.09.2018.
kibicowska_wyprawa_2018_koszulka_licytacja.jpg14 sierpnia 2018r. przez Lębork przejeżdżał na rowerze pozytywny kibic Odry Opole Robert Ćwikliński. Celem Kibicowskiej Wyprawy szlakiem klubów sportowych była zbiórka środków na remont Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie. Cel ambitny – 100 tys. zł. Na dziś zebranych jest już prawie 70 tys. zł!
Od kibiców i Klubu Pogoń Robert otrzymał m.in. oficjalną koszulkę meczową Pogoni. Właśnie rozpoczęła się jej licytacja. Koszulkę w rozmiarze L można licytować na FB Kibicowska Wyprawa do soboty 22 września do godz. 20. Zapraszamy do licytacji!
Czytaj całość…
 
Rezerwy wysoko pokonują "Magików" z Niezabyszewa [RELACJA] Drukuj
Wpisał: Janusz   
22.09.2018.
pogonii_zenit_redk_19_08_2018_120pxx.jpgZabójcza końcówka zadecydowała o wysokim zwycięstwie rezerw Pogoni. W 6. kolejce słupskiej A-klasy Pogoń II podejmowała Magic Niezabyszewo. Warto przypomnieć, że nasi piłkarze w nogach mieli środową, zwycięska batalię w III rundzie Pucharu Polski z Jantarią Pobłocie.


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 3574

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy