70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Inne
Kibicowska Wyprawa - licytacja koszulki meczowej Pogoni Drukuj
Wpisał: Janusz   
21.09.2018.
kibicowska_wyprawa_2018_koszulka_licytacja.jpg14 sierpnia 2018r. przez Lębork przejeżdżał na rowerze pozytywny kibic Odry Opole Robert Ćwikliński. Celem Kibicowskiej Wyprawy szlakiem klubów sportowych była zbiórka środków na remont Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie. Cel ambitny – 100 tys. zł. Na dziś zebranych jest już prawie 70 tys. zł!
Od kibiców i Klubu Pogoń Robert otrzymał m.in. oficjalną koszulkę meczową Pogoni. Właśnie rozpoczęła się jej licytacja. Koszulkę w rozmiarze L można licytować na FB Kibicowska Wyprawa do soboty 22 września do godz. 20. Zapraszamy do licytacji!
Czytaj całość…
 
Konferencja prasowa po meczu Pogoń - Jaguar [WIDEO] Drukuj
Wpisał: Janusz   
17.11.2019.
Posłuchajmy co po meczu 16. kolejki IV ligi Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk 4:1 powiedzieli trenerzy obu zespołów Waldemar Walkusz i Marek Szutowicz, oraz zawodnicy Przemysław Kostuch i Mateusz Gołębiewski:

 
Jubileusz 75-lecia Pogoni w cieniu pandemii Drukuj
Wpisał: Janusz   
04.07.2020.
75_lat_tradycji_pogon_1.pngTen piękny jubileusz miał wyglądać zupełnie inaczej. Już zimą władze Klubu podjęły inicjatywę organizacji rocznicowej uroczystości, brutalnie przerwany przez pandemię koronawirusa. W planie było wspominkowe spotkanie wielu pokoleń Pogonistów, jubileuszowy mecz piłki nożnej z ciekawym przeciwnikiem i impreza dla dzieci i młodzieży uprawiających futbol w naszym Klubie. Z powodów ograniczeń sanitarnych wydarzenia te nie zostały zrealizowane. No cóż, także z tego powodu Jubileusz 75-lecia przejdzie do historii.

Pogoń Lębork to dziś zdecydowanie najbardziej rozpoznawalna marka Lęborka. To Klub, który pamięta o korzeniach, tradycji, lokalnym patriotyzmie i stara się go wpajać kolejnym pokoleniom mieszkańcom Lęborka i okolicznych miejscowości. Pogoń Lębork to obecnie 3 sekcje sportowe: piłki nożnej, tenisa stołowego i koszykówki oraz sportowe szkolenie od dzieci do dorosłych.

A jak to się wszystko zaczęło?
Czytaj całość…
 
Testy zawodników drużyny juniorów młodszych [ZDJĘCIA] Drukuj
Wpisał: Janusz   
05.07.2020.
b_junior_testy_1_07_2020_700_px_01.jpgPoczątek lipca upływa w drużynie juniorów „B” Pogoni na wszechstronnych testach. Trener Wojciech Musuła wraz z asystentem Kamilem Frąckiem przez kilka dni oceni m.in. moc, szybkość, wytrzymałość czy technikę młodych zawodników. Testy oceniają postępy zawodników trenujących przez wiele lat w drużynie oraz nowych z rocznika 2005/06, którzy dołączyli do zespołu. W przyszłym sezonie drużyna złożona z piłkarzy rocznika 2004 i 2005/06 zagra w słupskich rozgrywkach „junior „B”.

Jakie zadania mieli do wykonania zawodnicy? Moc oceniana była poprzez skok obunóż, szybkość biegiem na 30 metrów, a technika uderzeniem do celu stopą, głową czy zagraniem piłki dłuższej. Przed piłkarzami Pogoni test na wytrzymałość – bieg wahadłowy.
Czytaj całość…
 
As do ataku. Artur Formela w Pogoni! Drukuj
Wpisał: Janusz   
10.07.2020.
formella_artur_2020_700px.jpgMamy pierwszy transfer lata! Dziś oficjalnie w Pogoni witamy doświadczonego, 32-letniego napastnika Artura Formelę. To zawodnik doskonale znany na Pomorzu, z dużym piłkarskim stażem i sukcesami. Ostatnie trzy sezony mierzący 189 cm ofensywny zawodnik spędził w trzecioligowej Raduni Stężyca.

Artur Formela urodził się 31 stycznia 1988 roku w Kartuzach. W pierwszych latach sportowej przygody grał w GKS-ie Sierakowice którego jest wychowankiem, a następnie w juniorskich drużynach Cartusii Kartuzy i ponownie w Sierakowicach. W wieku 22 lat zadebiutował w III lidze w barwach Cartusii. Potem na tym samym szczeblu grał w Kaszubii Kościerzyna. Jego kariera przyśpieszyła w roku 2015, gdy podczas zimowego turnieju Amber Cup został wypatrzony przez pierwszoligową Drutex-Bytovię Bytów. Podpisał pierwszy w życiu kontrakt zawodowy i kolejne dwa następne lata spędził w sukcesami w I lidze.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 4153

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy