70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

PogońGolTV
Konferencja prasowa po meczu Pogoń - Powiśle [WIDEO]
02.09.2018.
Po spotkaniu 6. kolejki IV „no10.pl” ligi Pogoń – Powiśle Dzierzgoń tradycyjnie odbyła się konferencja prasowa. Wziął w niej udział trener Pogoni Maciej Cieślik oraz 17-letni pomocnik Pogoni, strzelec bramki Wiktor Miotk. Gości z Dzierzgonia na spotkaniu w mediami reprezentował trener Wojciech Tarnowski i kapitan zespołu Marek Kruczkowski.

 
Konferencja prasowa po meczu Pogoń - Orkan [WIDEO]
19.08.2018.
Po remisowym spotkaniu Pogoń - Orkan Rumia odbyła się konferencja prasowa. Wziął w niej udział trener Pogoni Maciej Cieślik oraz kapitan drużyny Wojciech Musuła. Gości z Rumi na spotkaniu w mediami reprezentował II trener Kacper Syczewski i zawodnik Michał Renusz.

 
Konferencja prasowa po meczu Pogoń - Arka II [WIDEO]
10.08.2018.
Po spotkaniu Pogoń - Arka II Gdynia odbyła się konferencja prasowa. Wziął w niej udział trener Pogoni Maciej Cieślik oraz po raz pierwszy nasz młody zawodnik Jakub Michor. Arkę Gdynia na spotkaniu w mediami reprezentował trener Robert Wilczyński i zawodnik Robert Sulewski.

 
Konferencja prasowa po meczu Pogoń - Powiśle [WIDEO]
04.06.2018.
Po spotkaniu Pogoń - Powiśle Dzierzgoń odbyła się konferencja prasowa. Wziął w niej udział trener Pogoni Grzegorz Lewandowski oraz strzelec dwóch bramek w meczu Kamil Klimas. Drużynę Powiśla reprezentował  trener Wojciech Tarnowski oraz zawodnik Tomasz Wiercioch.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 24 z 245

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy