70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Szkółka Pogoni
Projekt szkoleniowy "Szkółka Pogoni" skierowany dla chłopców w wieku od 4 do 8 lat. Piłkarskie i ogólnorozwojowe zajęcia prowadzone są 2 razy w tygodniu przez licencjonowanych trenerów piłki nożnej. Zajęcia odbywają się na Stadionie Miejskim w Lęborku przy ul. Kusocińskiego i w halach sportowych.

Zapisy do "Szkółki Pogoni" za pomocą specjalnego formularza do pobrania na stronie www.szkolkapogoni.pl  

- Zapraszamy na zajęcia chłopców z rocznika 2012, 2013 i 2014 - mówi Wiceprezes Zarządu ds. piłki nożnej Pogoni Lębork Marek Piotrowski. - Mamy dobrą bazę sportową, nowe boisko, nowe przybory treningowe, wykształconych i zmotywowanych trenerów. Nic tylko grać, trenować i bawić się piłką.

Zapisy prowadzimy za pomocą specjalnego formularza do pobrania na stronie www.szkolkapogoni.pl Tam też inne informacje o zajęciach piłkarskich dla dzieci. e-mail: kontakt@szkolkapogoni.pl  tel. 601 831 989, fax 59 8622 781.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania PDF
Formularz zgłoszeniowy do pobrania Word


Podpisany formularz zgłoszeniowy można przesłać drogą mailową lub wydrukowany przynieść na najbliższy trening „Szkółki Pogoni”.

Szkółka Pogoni Lębork


Drukuj
szkolka_pogoni_trening_1_09_2020_700_px_01.jpgWe wtorek 1 września o godzinie 16 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Kusocińskiego w pierwszych zajęciach piłkarskich uczestniczyli chłopcy rocznika 2014 i 2015. Pokazowy i zapoznawczy trening poprowadził trener Marek Piotrowski. "Szkółka Pogoni" to pierwszy stopień szkolenia w naszym Klubie. Kolejne zajęcia w czwartek o godz. 16. Można jeszcze dołączyć do grupy naborowej! Więcej informacji: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć tel. 536 512 819
Tak było na pierwszych wrześniowych zajęciach:
Czytaj całość…
 
Drukuj
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy