70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

GKS Kołczygłowy - UKS Trójka/LKS Pogoń Lębork 0:2 Drukuj
Wpisał: Andrzej   
17.06.2009.
JUNIOR „C” - 13.06.2009r. godz. 14:00 – Stadion w Kołczygłowach.

GKS Kołczygłowy - UKS TRÓJKA/LKS POGOŃ Lębork 0:2 (0:2)


Bramki zdobyli: 0:1 Raguza; 0:2 – Itrych.

Pogoń/Trójka: FUDALA Michał – SKIBICKI Krzysztof, BACH Szymon, BULCZAK Paweł – RUDYK Sebastian, BRZESKI Arkadiusz, BUTOWSKI Norbert, MISZKIEWICZ Gracjan, MIELEWCZYK Filip – RAGUZA Mateusz, ITRYCH Dominik.
Zmiennicy: LICA, STOLICKI.

W ramach Słupskiej Klasy Okręgowej Junior C, piłkarze Pogoni/Trójki Lębork grali na wyjeździe w Kołczygłowach z outsiderem rozgrywek, miejscowym GKS. Przed meczem gospodarze byli z góry skazani na pożarcie przez młode Lwy. Do takiego scenariusza jednak nie doszło, a złożyło się na to kilka czynników.

Lęborczanie udali się na mecz trzynastką zawodników, wśród nich nie było bramkarza. Z konieczności między słupkami stanął Michał Fudala. Jego miejsce na lewej obronie zajął Skibicki. Trener Andrzej Małecki miał do dyspozycji tylko dwóch rezerwowych zawodników. Kolejnym czynnikiem, który wpłynął na grę obydwu zespołów to bardzo silny wiatr. Nie pozwalał on na konstruowanie składnych akcji, w grze było dużo przypadkowości.

Gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Zarówno jednej, jak i drugiej drużynie sporadycznie udawało się przedostać po pole karne przeciwnika. Wynik spotkania ustalony został do przerwy, po celnych trafieniach Raguzy i będącego w dobrej formie Itrycha. GKS grał bardzo ambitnie, lecz nie udało się im doprowadzić do zmiany niekorzystnego rezultatu.

Skromne 2:0 i komplet punktów zapewnił lęborczanom pierwsze miejsce w tabeli. Gratulacje dla trenera i jego podopiecznych ! Na zakończenie sezonu w ostatnim meczu Pogoń/Trójka rozegra swój mecz w Czarnej Dąbrówce z miejscowym GTS.
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy