70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Karol Pęplino - Pogoń/UKS Trójka Lębork 1:9 Drukuj
Wpisał: Janusz   
06.09.2010.
1 kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej Junior D, 5 września 2010r. godz. 11.30

Karol Pęplino – Pogoń/UKS Trójka Lębork 1:9 (0:5)
bramki: Hawryluk x6, Majewski x2, Dąbrowa x1

Skład Pogoń/UKS Trójka: Czerniak Damian (30’ Knuth Mateusz), Romaniszyn Damian (40’ Szymański Adam) Bryk Dawid (43' Pilnik Filip), Kmita Szymon, Pobłocki Krystian (30' Cichosz Jakub), Zanewycz Mateusz (45' Matyka Oskar), Dąbrowa Szymon (55' Jasiak Rafał), Hawryluk Olaf, Ryta (30' Baranowski Damian), Majewski Mateusz, Tomaszewski (30' Stefaniak Mateusz)

Udanie rozpoczęli sezon młodzi zawodnicy Stanisława Falitarskiego. Zaczęło się pechowo od opóźnionego meczu z powodu oberwania chmury z gradobiciem. Po pierwszym gwizdku sędziego zaczął się znowu grad, tym razem grad bramek dla lęborczan.

- Niestety mimo tak wysokiej wygranej popełniliśmy dużo błędów. Gdyby nie indywidualne akcje mecz wyglądałby zupełnie inaczej – podsumował mecz trener Falitarski. - Na pochwałę zasługuje cały zespół, a w szczególności zawodnicy wprowadzeni na zmianę w drugiej połowie. Czego nam brakuje? Czasu, aby do najbliższego meczu poprawić umiejętności taktyczne zespołu - dodał trener

Opis bramek:

0:1 - Dąbrowa w 6 min. wykończył z pierwszej piłki dośrodkowanie Majewskiego z lewej strony.

0:2 - Hawryluk w 10 min. wykończył precyzyjnym strzałem prostopadłe podanie od Tomaszewskiego.

0:3 - Majewski w 12 min. po przyjęciu w polu karnym po dośrodkowaniu Pobłockiego.

0:4 - Hawryluk w 18 min. po błędzie obrony drużyny gospodarzy silnym strzałem lewą nogą z 8 metra.

0:5 - Hawryluk w 30 min. po kolejnym dośrodkowaniu w pole karne Pobłockiego tym razem przyjął na 11 m. i strzelił prawą nogą nie do obrony.

0:6 - Hawryluk w 32 min. strzela głową po fantastycznej wrzutce Zanewycza.

0:7 - Majewski w 34 min. silnie uderzył z rzutu wolnego ustawionego na 25 metrze i po błędzie bramkarza Karola zdobyliśmy kolejną bramkę.

1:7 - w 37 min. tracimy jedyna bramkę w tym spotkaniu. Zdekoncentrowana linia obrony przez nasze wysokie prowadzenie dopuściła do dośrodkowania które jak sie okazało było szczęśliwym strzałem i spowodowało dużo radości wśród młodych mieszkańców Pęplina.

1:8 - Hawryluk w 38 min po indywidualnej akcji i obok słabo spisującego sie bramkarza Karola.

1:9 - Hawryluk w 51 min po ładnym odegraniu z pierwszej piłki prze Dąbrowę zdobywa 6 bramkę w swoim chyba najlepszym meczy dotychczasowej "kariery".
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy