70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Pogoń/UKS Trójka Lębork - Jantar Ustka 2:1 Drukuj
Wpisał: Janusz   
13.09.2010.
2 kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej Junior D, 11 września 2010r. godz. 11

Pogoń/UKS Trójka Lębork - Jantar Ustka 2:1 (0:0)
bramki: Szymon Dąbrowa x2
Skład Pogoń/UKS Trójka: Traskowski, Kmita, Bryk, Romaniszyn, Stefaniak, Majewski, Ryta, Pobłocki, Cichosz (45' Baranowski), Zanewycz (55' Pilnik), Dąbrowa.
 
- Walką, dokładnością i konsekwencją wygramy ten mecz - mówił w szatni przed spotkaniem trener Falitarski. Oczywiście pewne obawy były gdyż Jantar był po jednej kolejce liderem rozgrywek SKO junior D. Pierwsza połowa należała do nas lęborczan. Duża liczba sytuacji strzeleckich jak i stałych fragmentów gry nie przyniosła jednak bramki. Strzały Dąbrowy, Majewskiego oraz Cichosza pewnie bronił bramkarz gości, a indywidualna akcja Majewskiego w końcówce tylko cudem nie zakończyła się bramką.

W przerwie meczy nastąpiła zmiana ustawienia z 4-4-2 na 4-3-1-2 i gdy wydawało się że przyniesie to sukces to Jantar uzyskał przewagę i zepchnął gospodarzy do obrony. Tu jednak na wysokości zadania stanęli obrońcy: Kmita, Bryk i Romaniszyn którzy nie dali się zaskoczyć. W 48 min padł gol dla Pogoni/UKS Trójki.  Dobrym prostopadłym podaniem popisał się Zanewycz, a Dąbrowa oddał strzał obok wychodzącego bramkarza gości. Wynik 1:0 utrzymał się dosłownie 3 min. Stały fragment gry i dobre dośrodkowanie przy nieuwadze lęborskich stoperów na bramkę wyrównującą zamienia głową zawodnik Jantara. W 55 min dobrze z rzutu rożnego dośrodkowuje Ryta, strzał głową Majewskiego zostaje zablokowany lecz do piłki na 11 metrze dopada Dąbrowa i płaskim strzałem w środek bramki zdobywa swoją drugą i jak sie później okazało zwycięską bramkę.

 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy