70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Pogoń/UKS Trójka Lębork - UKS Orliki Jezierzyce 7:0 Drukuj
Wpisał: Janusz   
30.09.2010.
5 kolejka Słupska Klasa Okręgowa Junior E, 29 września 2010 g. 17.45

Pogoń/UKS Trójka Lębork - UKS Orliki Jezierzyce 7:0 (5:0)
bramki: Kalbarczyk x3, Krefft x4

Pogoń/UKS Trójka: Nowak – Czaja, Sobisz, Kołodziej, Frącek, Krefft, Kalbarczyk, Zaborowski
na zmiany wchodzili: Kowalski (br.) , Topólski, Soszler, Drywa, Brzozowski.

UKS Orilk Jezierzyce: Kąkol - Walo, Rozgowski, Czaiński, Danielewicz, Szmyt, Sławiński, Grabowski
na zmiany wchodzili: Gajewska, Przybylska

Mecz w Lęborku przy placu Piastowskim rozpoczął się od ataku naszych piłkarzy, którzy sprawnie zadomowili się na połowie przeciwnika. Taka postawa zaowocowała bramką, a pierwszego gola strzelił Kalbarczyk. Zawodnicy Pogoni po zdobyciu bramki nie odpuszczali. Na przełomie zaledwie kilku minut Filip Krefft dwa razy trafił do bramki gości. Najpiękniejsza bramka padła po ładnej koronkowej akcji zawodników Pogoni,/UKS Trójki a  na listę strzelców ponownie wpisał się Kalbarczyk, który w ciągu kolejnych kilku minut ustalił wynik do przerwy strzelając następną bramkę.

Na drugą połowę przyjezdni wyszli bardziej zmobilizowani i starali się na początku meczu stworzyć kilka akcji. Mimo tego, że walka była wyrównana to lęborczanie zdobyli kolejne dwie bramki których strzelcem okazał się  Krefft.

Podczas całego meczu licznie zgromadzona grupa kibiców Pogoni dopingowała młodych piłkarzy z Lęborka dodając im otuchy i wiary w siebie co też się podobało strasznie młodym piłkarzom z Lęborka jak i przyjezdnym oraz ich trenerowi. Na uwagę i pochwałę zasługuje fakt, że w drużynie gości wystąpiły w składzie trzy dziewczynki. Środowy mecz odbył się w wspaniałej atmosferze w akompaniamencie klubowych przyśpiewek i kolorowych flag kibiców. 

Zobacz  ZDJĘCIA    Junior E  Pogoń/UKS Trójka Lębork - UKS Orliki Jezierzyce
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy