70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Polonez Bobrowniki 1-11 Pogoń Lębork Drukuj
Wpisał: Michał   
08.04.2006.
XI. kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej juniorów B, 8.04.2006 r.

Polonez Bobrowniki – Pogoń Lębork 1:11 (0:6)


Bramki dla Pogoni: Ł. Kołodziejski 4, T. Kijek, M. Myszkowski, K. Treder – po 2, Ł. Charzyński 1

Pogoń: Czerniak (60’ Korotki) – Charzyński, Myszkowski, Koziacz, Smarzyński – Błaszkowski (68’ Wierzbowski), Kołodziejski (kpt.), Witkowski (41’ Kołucki), Pirycki (41’ K. Walkusz) – Treder, Kijek

W spotkaniu młodszych juniorów nie było już takiego wyrównanego poziomu jak w spotkaniu starszych ekip. Tutaj pogoniści od początku zawodów dyktowali warunki gry, ani przez moment nie dopuszczając rywala do myśli, że może ugrać tego dnia choć punkt. Młode Lwy powinny wygrać wyżej, lecz kilka stuprocentowych sytuacji zmarnował Tomasz Kijek. Mimo wszystko w przekroju całego spotkania lęborczanie zagrali genialnie, prezentując dojrzały i finezyjny futbol. Ręce same składały się do oklasków. – Jak wy pięknie chłopcy gracie – stwierdził nawet sędzia główny. Mecz życia rozegrał Andrzej Kołucki, dzieląc i rządząc w środku pola. Jedynym felerem w całym spotkaniu była nieszczęsna interwencja Witolda Korotkiego z ostatniej minuty meczu – rzut wolny wykonywali gospodarze, nasz bramkarz źle ustawił mur, a w momencie strzału był także źle ustawiony, że prosty strzał zawodnika Poloneza odprowadził tylko wzrokiem. – Całe Bobrowniki się śmiały – komentowali potem zawodnicy Pogoni. Błąd błędem, lecz mimo wszystko zachęcamy kolegę Witka do dalszej pracy nad sobą, a takie błędy już na pewno się nie powtórzą. Póki co cieszy wysokie zwycięstwo odniesione w przyjemnym i lekkim stylu.
Następna kolejka odbędzie się 22 kwietnia. Wtedy to juniorzy podejmują swoich rówieśników z KS Damnica. Początek spotkań o 11:00 na stadionie miejskim. Gorąco zapraszamy!
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy