70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Pogoń/UKS Trójka Lębork - Karol Pęplino 4:2 Drukuj
Wpisał: Janusz   
25.10.2010.
9 kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej Junior E, 22 października 2010r. godz. 17.30

Pogoń/UKS Trójka Lębork - Karol Pęplino 4:2 (2:1)

bramki: Kalbarczyk x2, Kołodziej x1, samobójcza 
 
Skład Pogoń/UKS Trójka: Nowak - Czaja, Kołodziej, Sobisz, Krefft, Zaborowski, Frącek, Kalbarczyk (c).
na zmiany weszli: Soszler, Brzozowski, Topólski, Drywa, Szymirski-Kowalski. 

Mecz w Lęborku rozgrywany był w późnych godzinach popołudniowych w scenerii chłodu i jesiennego wiatru. Jak do każdego meczu, młodzi Pogoniści wyszli zmobilizowani chęcią wygrania ale mimo tego od pierwszych minut było coś nie tak. Gra niezbyt się układała, brakowało płynności, czego też efektem była stracona bramka. Goście chwilę póżniej mogli podwyższyć prowadzenie trafiając w poprzeczkę. Nasi mimo iż grali więcej niż goście i dłużej posiadali piłkę, nie mogli przełożyć tego na bramki. Sporo czasu męczyli się próbując raz z lewej, raz z prawej strony akcji. Wiele z nich kończyło się jednak w polu karnym i brakowało tego jednego celnego podania czy strzału które utorowałoby drogę do bramki.

Aż wreszcie Bogusław Kołodziej uderzył mocno piłkę zza pola karnego która trafia w światło bramki doprowadzając do remisu. Od tego momentu młodzi lęborczanie dostali wiatru w żagle czego wynikiem były kolejne bramki. Piłka po dośrodkowaniu na 5 metr w pole karne i po strzale Kalbarczyka w poprzeczkę, została wbita do bramki przez zawodników gości. 

Po wyjściu na drugą połowę gra zazwyczaj toczyła się w środkowej części boiska z chwilowymi atakami raz to z jednej, potem z drugiej strony. W trakcie jednego z takich ataków wynik podwyższył Damian Kalbarczyk. Później na boisko wdarło się troszkę zamieszania ze strony "Młodych Lwów" czego efektem było sprowokowanie drugiej bramki dla gości po błędzie obrony. W trakcie nerwowej końcówki wynik meczu ustalił Kalbarczyk strzelając w tym meczu swoją drugą bramkę. Mimo trudnego meczu liczą się 3 punkty które nadal pozwalają walczyć o pierwsze miejsce w tabeli.
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy