70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Pomorze Potęgowo - Pogoń/UKS Trójka Lębork 0:12 Drukuj
Wpisał: J. Zaborowski   
16.05.2011.
16 kolejka SKO junior E - 15 maja 2011 godz.11.00

Pomorze Potęgowo - Pogoń/UKS Trójka Lębork 0:12 (0:6)
bramki: Brzozowski x 4, Krefft x 4, Frącek x 2, Kołodziej, Sobisz

Pogoń/UKS Trójka: Nowak - Kołodziej, Dylicki, Zaborowski - Krefft, Kalbarczyk- Brzozowski, Frącek
na zmiany weszli: Sobisz, Szymirski-Kowalski, Drywa, Kużmiński

Oba zespoły przystąpiły do tego spotkania w osłabionym składzie. W drużynie z Lęborka z różnych przyczyn zabrakło Czaji, Soszlera i Skiby. Wychodząc na murawę Pogoniści założyli, że postarają się zdobyć dzisiejszego dnia w miarę jak najwięcej bramek by zniwelować różnicę bramkową dzielącą lęborczan od Gryfa Słupsk. Drużyna Pomorza od pierwszych minut skutecznie się broniła i długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Wynik meczu otworzył po zagraniu Kołodzieja Krefft. W miarę szybko lęborczanom udało się zdobyć kolejne dwie bramki których strzelcem był Brzozowski strzelając jedną z nich lewą nogą w bardzo pięknym stylu. Była to najpiękniejsza bramka meczu! W miarę upływających minut lęborczanie nie spuszczali z tonu i na listę strzelców wpisał się Frącek, ponownie Brzozowski oraz Sobisz.

W drugiej połowie meczu napór drużyny z Lęborka nie ustawał i w krótkiej chwili wynik meczu podwyższył Frącek, a po nim Brzozowski, który tego dnia był w wyśmienitej formie. Kolejne kilka minut to popisowa gra Zaborowskiego który w całym meczu ciężko pracował i dokładnymi podaniami obsługiwał kolegów z drużyny zaliczając przy tym asysty oraz kilka razy celnie i mocno strzelając na bramkę gospodarzy. Trzy kolejne gole to zasługa Kreffta, w tym też po asyście Kalbarczyka. Po pięknej wrzutce w pole karne od Zaborowskiego Kołodziej ustalił wynik meczu.

Po zakończonym meczu trener Pomorza Potęgowo Kamil Gapski podziękował lęborczanom i życzył dalszych udanych meczy. Drużyna odśpiewała „Sto lat” Kamilowi Frąckowi, który tego dnia miał urodziny oraz uczciła to szampanem Piccolo. Po strzelonym przez zawodnika golu członkowie rodziny zawodnika ułożyli z koszulek napis „KAMIL”, co było bardzo miłym gestem dla jubilata.

Zobacz  ZDJĘCIA    Junior E Pomorze Potęgowo - Pogoń/UKS Trójka Lębork
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy