70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Pogoń/UKS Trójka Lębork - Gryf Słupsk 4:0 Drukuj
Wpisał: Janusz   
06.06.2011.
17 kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej, Junior D 5 czerwca 2011 g. 11

Pogoń/UKS Trójka Lębork - Gryf Słupsk 4:0
Bramki: Śliwiński, Dąbrowa, Majewski, Tomaszewski

Pogoń/UKS Trójka: Traskowski, Bryk, Śliwiński (kpt.), Olech, Romaniszyn, Zanewycz, Pobłocki, Tomaszewski, Gozdowski, Majewski, Dąbrowa.
na zmiany wchodzili: Pilnik, Jasiak, Stefaniak

Fantastycznie w pierwszej połowie zagrali podopieczni Stanisława Falitarskiego. Szybko, dokładnie, z pierwszej piłki, można wypowiadać się w samych superlatywach. Zabrakło jednak skuteczności, inaczej Gryf mógłby już po pierwszej połowie zakończyć zawody. Już w 3 min po dośrodkowaniu Zanewycza najwyżej wyskoczył Tomaszewski i tylko centymetry zabrakły do zdobycia gola. Bliski szczęścia również był Pobłocki po strzale z dystansu, ale tym razem świetnie bronił bramkarza Gryfa. W 15 min sytuacji strzeleckiej nie wykorzystał Dąbrowa, a w 20 min nikt nie wie jak po dograniu ponownie przez Zanewycza piłki w pole karne Pogoń nie strzeliła bramki. Najlepszą sytuacje miał w 26 min Majewski, którego doskonałym prostopadłym zagraniem obsłużył Gozdowski. Niestety, po minięciu bramkarza Mateusz strzelił z 10 metrów do pustej bramki.

Druga połowa była bardzo wyrównana. W 36 min minimalnie obok bramki uderzył Tomaszewski. W 39 min pierwszą okazje do zdobycia bramki miał Gryf. Po uderzeniu z 7 metrów piłka trafiła w poprzeczkę i z linii bramkowej wybił ją dobrze grający kapitan drużyny Pogoni Przemysław Śliwiński. Lęborczanie aby utrzymać się w walce o tytuł mistrza SKO Juniorów D musieli ten mecz wygrać i odkryli się co zaczęli wykorzystywać zawodnicy Gryfa Słupsk. Po jednej z takich kontr faulowany tuż przed polem karnym był napastnik Gryfa. Z rzuty wolnego dobrze uderzona piłkę zmierzającą w okienko bramki fantastycznie obronił Traskowski. W 52 min przepięknym strzałem z rzutu wolnego za faul na Tomaszewskim popisał się Śliwiński i prowadzimy 1:0. W 54 min mamy 2:0, w pole karne wbiega z piłką Zanewycz strzela i odbitą przez bramkarza piłkę do bramki pakuje Dąbrowa. To jeszcze nie koniec bo w 58 min po podaniu Pobłockiego na indywidualną akcję zdecydował się Majewski i po minięciu kilku rywali strzela pomiędzy nogami złapanemu na wykroku bramkarzowi Gryfa i jest 3:0. Festiwal strzelecki w ostatniej minucie zakończył podwyższając wynik na 4:0 Tomaszewski po podaniu Zanewycza.

Zobacz  ZDJĘCIA    Junior D  Pogoń/UKS Trójka Lębork - Gryf Słupsk
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy