70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Gryf Słupsk - Pogoń/UKS Trójka Lębork 2:0 Drukuj
Wpisał: Janusz   
11.06.2011.
18 kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej Junior B, 11 czerwca 2011 g. 11.00

Gryf Słupsk - Pogoń/UKS Trójka Lębork 2:0 (1:0)

Pogoń/UKS Trójka: Czekirda - Bulczak, Sadurski, Butowski, Fudala, Starosz (Itrych), Bach Sz., Mielewczyk, J. Żmudzki, Waczkowski, Naczk (Szylke)

Wzmocniona zawodnikami Pogoni Ratusza tj. Dominikiem Czekirdą, Szymonem Bachem i Jakubem Żmudzkim wyruszyła do Słupska drużyna Juniorów B Andrzeja Małeckiego by na stadionie 650-lecia zagrać z ekipą Gryfa Słupsk. Wygrana lęborczan w ostatniej ligowej kolejce dawała 1. miejsce w tabeli otwierała drogę do spotkań barażowych o Pomorska Ligę Juniorów "B". Niestety, ambitny plan się nie powiódł i mimo że nasze chłopaki zostawili na boisku dużo serca i zaangażowania mecz wygrał Gryf w stosunku 2:0.

- Dogodnych sytuacji bramkowych kilka mieliśmy, niestety zabrakło nam szczęścia i nie zamieniły się one w gole - powiedział po meczu trener Andrzej Małecki. W pierwszej połowie najlepsze okazję na gola miał Waczkowski i Naczk. W połowie spotkania Waczkowski nawet już uniósł ręce w geście radości po zdobytej bramce, ale sędzia odgwizdał spalonego. - Muszę pochwalić moją drużynę za podjęcie walki, Gryf to bardzo silny zespół i nie bez powodu lideruje w rozgrywkach - dodał trener.

Warto zwrócić uwagę na warunki w jakich odbywało się spotkanie. Drużyna Pogoni/UKS Trójki przebierała się "pod chmurka", a by wziąć prysznice musiała podjechać busem na stadion przy ul. Zielonej. A wszystko po grze na wyremontowanym za niebagatelną kwotę kilkunastu milionów złotych obiekcie...
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy