70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Pokazać swą wyższość Drukuj
Wpisał: Kuba   
15.10.2005.
Piątoligowe rozgrywki nie zwalniają tempa. W najbliższy weekend kolejne emocje czekają lęborskich kibiców. W niedzielę o godz.12.00 Pogoń podejmie outsidera ligi – Spartę Sycewice.
Na pewno wygrana w tym meczu nie przyjdzie sama. Jak zawsze trzeba będzie pokazać wielką wolę walki i chęć odniesienia zwycięstwa. Niewątpliwie przyjezdni nie są mocną drużyną. Po 11 meczach okupują ostatnie miejsce w lidze. Ich bilans pięciu punktów oraz bilansem bramkowym minus 30. Oby to jednak nie było powodem zlekceważenia rywala przez Pogonistów. W ostatnich trzech meczach sycewicki zespół nie poniósł porażki.

W naszym obozie morale są coraz wyższe. Po bardzo ważnym zwycięstwie w Człuchowie tracimy do lidera ligi zaledwie dwa oczka. To duża niespodzianka, ponieważ nikt przed sezonem nie zakładał, iż drastycznie odchudzony i bardzo młody skład będzie w stanie walczyć o czołowe lokaty. Bardzo ważne są więc dwie najbliższe potyczki. Rywalami są bowiem drużyny, które zamykają ligową tabelę, czyli wspominana Sparta i Start Miastko. W przypadku wywalczenia przez lęborski team 6 punktów i korzystnych wynikach w innych meczach, może okazać się, że Pogoń znajdzie się na fotelu lidera! Warto więc wykorzystać nadarzającą się okazję.
Zapraszamy na najbliższe spotkanie!

Niedziela 16.10.05r. godz 12.00
Pogoń Lębork - Sparta Sycewice
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy