70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Pogoń/UKS Trójka Lębork - KP Starogard Gd. 1:0 Drukuj
Wpisał: J. Zaborowski   
05.09.2011.
2 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów D2, 3 września 2011r. godz. 13.30

Pogoń/UKS Trójka Lębork - KP Starogard Gdański 1:0 (1:0)
bramka: Kalbarczyk Pogoń/UKS Trójka Lębork: Nowak- Czaja, Kołodziej, Dylicki - F. Krefft , J. Kreft, Frącek, Młyńczyk - Kalbarczyk, Brzozowski na zmiany weszli: Szymirski-Kowalski, Białobrzeski, Łosiak, Kozyra

Po przegranej w pierwszej kolejce z Gryfem Wejherowo młodzi Pogoniści przystąpili do meczu z wielką wolą zwycięstwa. Przed rozpoczęciem meczu minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego dziadka Adriana Zaborowskiego i zarazem kibica zespołu. Z tego też powodu Adrian nie był obecny na meczu (w tym samym czasie odbywała się ceremonia pogrzebowa).

W meczu z Starogardem zespół zagrał w nowym ustawieniu 1-3-4-2 z dwoma wysuniętymi pomocnikami (defensywny Dawid Młyńczyk i ofensywny Filip Krefft), które zdało egzamin. Cały mecz był pod dyktando drużyny z Lęborka, a goście grali tylko z kontry, które były w kilku przypadkach nawet groźne, szczególnie w ostatnich minutach meczu kiedy to obrońcy musieli się mocno sprężać by nie doprowadzić do straty bramki. W bramce doskonale spisywał sie Marcin Nowak. Jedyna bramka meczu padła już w 10 minucie meczu po strzale Damiana Kalbarczyka przy asyście Dawida Młyńczyka. Na bramkę gości kilkakrotnie strzelali jeszcze Młyńczyk, F. Krefft, Brzozowski, Kalbarczyk. Piłka wielokrotnie mijała jednak bramkę, a po strzałach Młyńczyka wylądowała nawet na poprzeczce.

Cieszy wygrana nawet w tak małej różnicy bramkowej i zdobyte 3 punkty zostające w Lęborku. Wierzyć trzeba że teraz będzie już lepiej i że zespół zacznie się piąć w górę tabeli. Za ambitną walkę w ramach podziękowań zasłużył cały zespół!
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy