70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Pogoń Lębork - Leśnik Cewice 11:2 Drukuj
Wpisał: Janusz   
12.09.2011.
2 kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej, Junior B II. 10 września 2011 g.11

Pogoń Lębork – Leśnik Cewice 11:2 (4:0)
bramki: Fikus x3, Wierzbowski x3, Wos x2, Keler, Hawryluk, Labuda Paweł

Pogoń: Łapigrowski, Labuda Paweł, Janowicz, Fikus, Sadowski, Kołodziejski, Wierzbowski, Wos, Tomaszewski, Hawryluk, Czyżewski
rezerwowi: Pilarz, Chojnacki, Oszmaniec, Keler

Kolejnym dwucyfrowym wynikiem zakończył się mecz po między Pogonią Lębork a Leśnikiem Cewice w juniorze B (rocznik 1996). Pierwsza bramka dla Pogoni wpadła w 21 minucie spotkania, a jej autorem był Hawryluk. Dziesięć minut później sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, po zagraniu w polu karnym ręką piłkarza Leśnika. Pewnym egzekutorem okazał się Robert Fikus. W 35 minucie meczu Labuda Paweł dośrodkowywał z rzutu rożnego, najlepiej w polu karnym odnalazł się Fikus i wyprowadził Pogoń na trzy bramkowe prowadzenie. Drużyna Leśnika rzadko przedostawała się na połowę gospodarzy, Pogoń zdominowała środek pola i nieustannie atakowała. Czwartą i ostatnią bramkę w pierwszej połowie zdobył Wierzbowski.

W drugiej połowie Pogoń zaaplikowała gościom 7 goli. W 50 minucie Labuda Paweł zdobył swoją pierwszą bramkę w sezonie, po dośrodkowaniu Sadowskiego z rzutu rożnego. W 54 minucie goście z Cewic przedarli się przez linię obrony i zdobyli swoją pierwszą bramkę w meczu. Dochodziła 58 minuta i Robert Fikus mógł się cieszyć z hat-tricka, przy jego golu asystował Wierzbowski. W 64 minucie meczu, Wierzbowski uderzył z około 20 metrów i po błędzie bramkarza piłka wpadła do bramki gości. W 69 minucie sędzia podyktował „jedenastkę” dla gości. Napastnik Leśnika pewnie pokonał Łapigrowskiego. Kolejną bramkę dla Pogoni zdobył Wos, dobijając piłkę do pustej bramki. 5 minut później podobnie bramkę zdobył Keler. W 74 minucie Wos strzelił swoją drugą bramkę, uderzył z 3 metrów obok bezradnego bramkarza Leśnika. W 80 minucie Wierzbowski strzelił swoją 3 bramkę i ustalił wynik meczu.

 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy