70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Pogoń/UKS Trójka Lębork - Gryf 2009 Tczew 0:0 Drukuj
Wpisał: J. Zaborowski   
15.09.2011.
4 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów D2 - Lębork 14 wrześnie 2011 godz.16.00

Pogoń/UKS Trójka Lębork - Gryf 2009 Tczew 0:0

Pogoń/UKS Trójka: Nowak- Dylicki, Czaja, Kołodziej - Młyńczyk, Maszota, Frącek, F.Krefft - Brzozowski, Kalbarczyk
na zmiany weszli: Zaborowski, J.Kreft, Białobrzeski, Łosiak, Szymirski-Kowalski.

Mecz czwartej kolejki Pomorskiej Ligii Juniora D2 w Lęborku odbywał się w niezbyt gościnnej aurze. Oprócz mocnego porywistego wiatru często popadywał deszcz. Oba zespoły mimo walki pomiędzy sobą musiały stoczyć jeszcze pojedynek z pogodą. Większa część meczu toczyła się na walce o piłkę w środkowej części pola gry. Pierwszą dogodną sytuację do zdobycia bramki miał zespół z Lęborka. W 8 minucie meczu po wejściu rajdem w pole karne Kalbarczyk uderzył z ostrego konta. Bramkarz gości wybił piłkę na rzut rożny. Goście najlepszą sytuację do zdobycia bramki mieli w 13 minucie meczu, kiedy to prawie z linii bramkowej Czaja wybił piłkę zmierzającą do pustej już bramki. W 38 minucie meczu doskonałą sytuację mieli goście kiedy to po rzucie rożnym piłka wylądowała na poprzeczce.

W drugiej odsłonie meczu wyśmienitą sytuację miał Brzozowski kiedy to po rajdzie prawą stroną boiska Szymirski-Kowalski dokładnie wrzucił piłkę w pole karne na 5 metr a Brzozowski uderzył z głowy. Nie trafił czysto piłki i ta zamiast wylądować w siatce znalazła się tuż przed bramkarzem. W ciągu kilku kolejnych minut strzały na bramkę gości z rzutów wolnych oddali Dylicki i F.Krefft, jednak piłka ani razu nie przekroczyła linii bramkowej. Następnie dobrą sytuację zmarnował zatrzymanę przez obronę Gryfa Zaborowski. W samej końcówce meczu goście trafili do bramki jednak dwóch zawodników znajdowało sie na pozycji spalonej.

Ogólnie z przebiegu gry można powiedzieć, że zespół gości lepiej sie zaprezentował, więcej i lepiej grał piłką, bardziej przemyślanie, kombinacyjnie. Zespół z Lęborka w tak trudnych warunkach gry stosował proste warianty starając się jak najczęściej grać skrzydłami.

Zobacz  ZDJĘCIA    Junior D2 Pogoń/UKS Trójka Lębork - Gryf 2009 Tczew
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy