70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Pogoń Lębork - Arka Gdynia 0:3 Drukuj
Wpisał: Janusz   
17.09.2011.
7 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów "A", 17 września 2011r. godz. 11

Pogoń Lębork - Arka Gdynia 0:3 (0:2)

Pogoń: Gaffke (Kłos) – Sadurski, Opara, Fudala, Raguza (Miszkiewicz), Itrych (Stolicki), Mielewczyk, Żmudzki J., Naczk, Szylke (Formela)

Walecznością i mądrą taktyką wykazali się juniorzy starsi Pogoni w meczu z liderem PLJ A Arką Gdynia, która po 6. kolejce z kompletem zwycięstw i imponującym bilansem bramkowym 46-4 liderowała w tabeli. I choć drużyna gości wygrała spotkanie w Lęborku 3:0, Pogoniści uniknęli pogromu, który regularnie urządza Arka innym drużynom w Makroregionie – Nie mieliśmy złudzeń przed meczem kto jest lepszy, potencjał Arki jest zdecydowanie większy szczególnie jeżeli chodzi o selekcję. Goście przywieźli ze sobą czterech zawodników z drużyny czwartoligowej co podniosło nam bardzo wysoko porzeczkę – powiedział po spotkaniu trener Andrzej Małecki – Mimo to chłopcy rozegrali dobry mecz, przy stanie 0:0 mieliśmy trzy dogodne sytuacje w tym poprzeczkę i przy większym szczęściu mogliśmy strzelić bramki.

Kierownik drużyny Pogoni Marcin Starosz zwrócił uwagę na postęp taktyczny naszej drużyny w porównaniu z meczu z Lechią i duże zrozumienie pomiędzy poszczególnymi formacjami.

Trener Arki Robert Wilczyński przyznał, że początek meczu był dla jego drużyny ciężki: - Pogoń stawiała mocny opór, przy lepszych umiejętnościach mogli uzyskać nawet prowadzenie. Bramka strzelona przez nas uspokoiła naszą grę i dalej grało nam się lepiej.

 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy