70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

IV liga. Znamy terminarz wiosennych kolejek Drukuj
Wpisał: Janusz   
14.02.2012.
P105-07568.jpgomorski Zwi±zek Piłki Nożnej opublikował terminy kolejek rundy wiosennej IV ligi sezonu 2011/2012. Pierwsza kolejka zaplanowana jest na 23/24 marca, ostatnia na 6 czerwca. W przypadku dwóch ostatnich kolejek Zwi±zek wyznaczył obligatoryjne daty i godziny rozpoczęcia meczów. Komplet par i terminy kolejek poniżej.

Kolejka: 18 w dniach 24-03-2012/25-03-2012

Murkam Przodkowo - GSSPszczółki
Polonia Gdańsk - Chojniczanka II Chojnice / Pawłowo
Orlęta Reda - KP Starogard Gdański
Pomorze Potęgowo - Pogoń Lębork
Olimpia Sztum - Czarni Czarne
Wietcisa Skarszewy - Jantar Ustka
Arka II Gdynia - Wierzyca Pelplin
Pomezania Malbork - Powi¶le Dzierzgoń

Kolejka: 19 w dniach 31-03-2012/01-04-2012
Pomezania Malbork - Murkam Przodkowo
Powi¶le Dzierzgoń - Arka II Gdynia
Wierzyca Pelplin - Wietcisa Skarszewy
Jantar Ustka - Olimpia Sztum
Czarni Czarne - Pomorze Potęgowo
Orlęta Reda - Pogoń Lębork
KP Starogard Gdański - Polonia Gdańsk
Chojniczanka II Chojnice / Pawłowo - GSSPszczółki

Kolejka: 20 w dniu 07-04-2012
Chojniczanka II Chojnice / Pawłowo - Murkam Przodkowo
GSSPszczółki - KP Starogard Gdański
Polonia Gdańsk - Pogoń Lębork
Orlęta Reda - Czarni Czarne
Pomorze Potęgowo - Jantar Ustka
Olimpia Sztum - Wierzyca Pelplin
Wietcisa Skarszewy - Powi¶le Dzierzgoń
Arka II Gdynia - Pomezania Malbork

Kolejka: 21 w dniach 14-04-2012/15-04-2012
Arka II Gdynia - Murkam Przodkowo
Pomezania Malbork - Wietcisa Skarszewy
Powi¶le Dzierzgoń - Olimpia Sztum
Wierzyca Pelplin - Pomorze Potęgowo
Jantar Ustka - Orlęta Reda
Czarni Czarne - Polonia Gdańsk
Pogoń Lębork - GSSPszczółki
KP Starogard Gdański - Chojniczanka II Chojnice / Pawłowo

Kolejka: 22 w dniach 21-04-2012/22-04-2012
Murkam Przodkowo - KP Starogard Gdański
Chojniczanka II Chojnice / Pawłowo - Pogoń Lębork
GSSPszczółki - Czarni Czarne
Polonia Gdańsk - Jantar Ustka
Orlęta Reda - Wierzyca Pelplin
Pomorze Potęgowo - Powi¶le Dzierzgoń
Olimpia Sztum - Pomezania Malbork
Wietcisa Skarszewy - Arka II Gdynia

Kolejka: 23 w dniach 28-04-2012/29-04-2012
Wietcisa Skarszewy - Murkam Przodkowo
Arka II Gdynia - Olimpia Sztum
Pomezania Malbork - Pomorze Potęgowo
Powi¶le Dzierzgoń - Orlęta Reda
Wierzyca Pelplin - Polonia Gdańsk
Jantar Ustka - GSSPszczółki
Czarni Czarne - Chojniczanka II Chojnice / Pawłowo
Pogoń Lębork - KP Starogard Gdański

Kolejka: 24 w dniach 05-05-2012/06-05-2012
Murkam Przodkowo - Pogoń Lębork
KP Starogard Gdański - Czarni Czarne
Chojniczanka II Chojnice / Pawłowo - Jantar Ustka
GSSPszczółki - Wierzyca Pelplin
Polonia Gdańsk - Powi¶le Dzierzgoń
Orlęta Reda - Pomezania Malbork
Pomorze Potęgowo - Arka II Gdynia
Olimpia Sztum - Wietcisa Skarszewy

Kolejka: 25 w dniach 12-05-2012/13-05-2012
Olimpia Sztum - Murkam Przodkowo
Wietcisa Skarszewy - Pomorze Potęgowo
Arka II Gdynia - Orlęta Reda
Pomezania Malbork - Polonia Gdańsk
Powi¶le Dzierzgoń - GSSPszczółki
Wierzyca Pelplin - Chojniczanka II Chojnice / Pawłowo
Jantar Ustka - KP Starogard Gdański
Czarni Czarne - Pogoń Lębork

Kolejka: 26 w dniu 16-05-2012
Murkam Przodkowo - Czarni Czarne
Pogoń Lębork - Jantar Ustka
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin
Chojniczanka II Chojnice / Pawłowo - Powi¶le Dzierzgoń
GSS Pszczółki - Pomezania Malbork
Polonia Gdańsk - Arka II Gdynia
Orlęta Reda - Wietcisa Skarszewy
Pomorze Potęgowo - Olimpia Sztum

Kolejka: 27 w dniach 19-05-2012/20-05-2012
Pomorze Potęgowo - Murkam Przodkowo
Olimpia Sztum - Orlęta Reda
Wietcisa Skarszewy - Polonia Gdańsk
Arka II Gdynia - GSSPszczółki
Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice / Pawłowo
Powi¶le Dzierzgoń - KP Starogard Gdański
Wierzyca Pelplin - Pogoń Lębork
Jantar Ustka - Czarni Czarne

Kolejka: 28 w dniach 26-05-2012/27-05-2012
Murkam Przodkowo - Jantar Ustka
Czarni Czarne - Wierzyca Pelplin
Pogoń Lębork - Powi¶le Dzierzgoń
KP Starogard Gdański - Pomezania Malbork
Chojniczanka II Chojnice / Pawłowo - Arka II Gdynia
GSSPszczółki - Wietcisa Skarszewy
Polonia Gdańsk - Olimpia Sztum
Orlęta Reda - Pomorze Potęgowo

Kolejka: 29 w dniu 02-06-2012 godz. 17:00
Orlęta Reda - Murkam Przodkowo
Pomorze Potęgowo - Polonia Gdańsk
Olimpia Sztum - GSSPszczółki
Wietcisa Skarszewy - Chojniczanka II Chojnice / Pawłowo
Arka II Gdynia - KP Starogard Gdański
Pomezania Malbork - Pogoń Lębork
Powi¶le Dzierzgoń - Czarni Czarne
Wierzyca Pelplin - Jantar Ustka

Kolejka: 30 w dniu 06-06-2012 godz. 18:00
Murkam Przodkowo - Wierzyca Pelplin
Jantar Ustka - Powi¶le Dzierzgoń
Czarni Czarne - Pomezania Malbork
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia
KP Starogard Gdański - Wietcisa Skarszewy
Chojniczanka II Chojnice / Pawłowo - Olimpia Sztum
GSSPszczółki - Pomorze Potęgowo
Polonia Gdańsk - Orlęta Reda
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy