70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Pogoń Lębork - Pomezania Malbork 3:0 Drukuj
Wpisał: Janusz   
22.09.2012.
5 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów "A", 22 września 2012r. godz. 11

Pogoń Lębork - Pomezania Malbork 3:0 (1:0)
bramki: Waczkowski x2, Butowski (k.-)

Pogoń: Czekirda – Bulczak, Sadurski, Butowski, Janowicz, Fudala, Itrych (Miszkiewicz), Mielewczyk (Miasnikow), Sadowski (Janowicz), Waczkowski (Jastrzębski), Naczk (Rudyk)

Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli juniorzy starsi Pogoni w meczu Pomorskiej Ligi Juniorów z Pomezanią Malbork. W meczu trener Małecki mógł skorzystać z większości zawodników, problemy kadrowe idą powoli w zapomnienie, powoli, bo na uraz wciąż narzeka Filip Mielewczyk, a Marcin Sadurski za głupią czerwoną kartkę (uderzenie przeciwnika) zawieszony będzie na kilka spotkań. Mecz był bardzo twardy, Pogoń spotkanie kończyła w "9" (Sadurski i Raguza po 2 żółtych kartkach), Pomezania w "10". Po raz pierwszy na boisku po kilkuletniej przerwie pojawił się Sebastian Rudyk.

- To był dla nas bardzo ciężki mecz i cieszę się, że mój zespół pokazał charakter - powiedział po meczu trener Andrzej Małecki. - We wszystkich strefach boiska graliśmy twardo, agresywnie i w konsekwencji dało to nam bardzo potrzebne 3 punkty. Dziękuje chłopakom za zaangażowanie i walkę.

 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy