70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Gryf 2009 Tczew - Pogoń Lębork 1:1 Drukuj
Wpisał: Janusz   
18.11.2012.
13 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów "A", 18 listopada 2012r. godz. 11

Gryf 2009 Tczew - Pogoń Lębork 1:1 (0:0) 
bramka: Jastrzębski

Pogoń: Czekirda - Bulczak, Sadurski, Janowicz, Fudala, Bach, Itrych, Mielewczyk, J. Żmudzki, Naczk (Miasnikow), Waczkowski (Jastrzębski)

Gospodarze w dziewięciu, a goście w ośmiu zawodników kończyli niedzielny mecz juniorów starszych pomiędzy Gryfem 2009 Tczew, a Pogonią Lębork. W zespole Pogoni zagrało trzech zawodników z kadry seniorskiej: Dominik Czekirda, Szymon Bach i Jakub Żmudzki.

Pierwsza połowa wyglądała dobrze. Pogoniści dłużej utrzymywali się przy piłce i stworzyli cztery groźne sytuację. Najbliżej strzelenia gola był Fudala i Itrych.

W drugiej połowie mecz się wyrównał, a końcówka była bardzo nerwowa. W 78 minucie zawodnik gospodarzy rzucił piłkę i lekko uderzył ręką Jakuba Żmudzkiego, ten nie był dłużny i obaj zawodnicy opuścili boisko po czerwonych kartonikach. Chwilę później czerwoną kartkę otrzymał Bach za atak na nogi od tyłu tczewiaka. Po faulu w polu karnym Czekirdy za co dostał żółtą kartkę pewnie rzut karny egzekwuje Rafał Wszołek z Gryfa, brat reprezentanta Polski Pawła Wszołka. Kilka minut później boisko po drugiej żółtej kartce opuszcza faulowany Sadurski, faulujący robi to z nim, bo także otrzymuje drugi żółty kartonik. W 90 minucie za Waczkowskiego wchodzi Aleksander Jastrzębski i było to "wejście życie". Po rzucie wolnym w okolicach pola karnego gospodarzy bitego przez Fudalę do piłki dopada Jastrzębski i w 92 minucie zdobywa gola na 1:1. Zaraz po tym sędzia kończy spotkanie.
- Porażka byłaby dla nas bardzo niesprawiedliwa - ocenia trener Andrzej Małecki. - Bardzo żałuję tych kartek i pauz w konsekwencji. Ostatnie 14 minut były bardzo nerwowe, mimo osłabienia graliśmy i walczyliśmy do końca, czego dowodem był gol w ostatniej minucie meczu. 

 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy