70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Pogoń Lębork - Polonia Gdańsk 2:1 Drukuj
Wpisał: Janusz   
20.04.2013.
19 kolejka Pomorskiej ligi Juniorów „A”, 20 kwietnia 2013r. godz. 11

Pogoń Lębork – Polonia Gdańsk 2:1 (0:0)
Bramki: Waczkowski, Naczk

Pogoń: Czekirda – Bulczak, Sadurski, Janowicz, Fudala, Butowski, Raguza (Miszkiewicz), Itrych, Mielewczyk, Sadowski (Naczk), Waczkowski

Zasłużonym zwycięstwem zakończył się sobotni mecz naszych juniorów starszych, z Polonią Gdańsk, 2. drużyna PLJ. Wygrana bardzo cieszy, bo zespół Polonii od lat należy do czołówki ligi. Pierwsza połowa wyglądała lepiej dla Pogoni. Lęborczanie grali z wiatrem i stwarzali więcej klarownych sytuacji. Karta mogła się odwrócić w 40 minucie, gdy czerwoną kartkę za wślizg w pobliżu pola karnego otrzymuje Sadurski. Gramy w „10”, a w przerwie trener Małecki dokonuje zmian w ustawieniu.

Początek drugiej połowy to faul bramkarza Polonii metr przed polem karnym na Waczkowskim. Za tą interwencję bramkarz gości otrzymuje czerwoną kartkę i siły się wyrównują. Niedługo później pierwsza bramkę dla Pogoni zdobywa Waczkowski, asystował Fudala. Goście wyrównują kilkanaście minut później. W 88 minucie zwycięską dla Pogoni bramkę zdobywa po solowej akcji Miłosz Nacz. Radości w szatni nie ma końca. 3 punkty zostają w Lęborku.
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy