70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Terminy ligowych kolejek IV ligi - wiosna 2014 Drukuj
Wpisał: Janusz   
22.01.2014.
42-16725378.jpgStart 15 lub 16 marca, meta 21 czerwca o godz. 17. Tak wygl±da „rozkład jazdy” IV ligi Pomorskiej R-GOL.com na rundę rewanżow± sezonu 2013/2014. Pierwsze 2 spotkania Pogoni¶ci rozegraj± na wyjazdach w Redzie i Człuchowie. U siebie po raz pierwszy zagraj± dopiero 29 marca w meczu z KS Chwaszczyno. Sezon kończymy 21 czerwca w Nowym Dworze Gdańskim

Harmonogram gier IV ligi – wiosna 2014:

18 kolejka 15/16 marca 2014
Wierzyca Pelplin - GOSRiT Wikęd Luzino
Anioły Agro North Garczegorze - Wietcisa Skarszewy
Bytovia II Bytów - Amator Kiełpino
GKS Kolbudy - Powi¶le Dzierzgoń
Pomezania Malbork - Olimpia Sztum
Gryf Słupsk - GKS Przodkowo
Gyf 2009 Tczew - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Orlęta Reda - Pogoń Lębork
KS Chwaszczyno - Piast Człuchów

19 kolejka 22/23 marca 2014
KS Chwaszczyno - Wierzyca Pelplin
Piast Człuchów - Pogoń Lębork
Orlęta Reda - Gryf 2009 Tczew
Żuławy Nowy Dwór Gdański - GKS Przodkowo
Gryf Słupsk - Pomezania Malbork
Olimpia Sztum - GKS Kolbudy
Powi¶le Dzierzgoń - Bytovia II Bytów
Amator Kiełpino - Anioły Agro North Garczegorze
Wietcisa Skarszewy - GOSRiT Wikęd Luzino

20 kolejka 29/30 marca 2014
Wierzyca Pelplin - Wietcisa Skarszewy
GOSRiT Wikęd Luzino - Amator Kiełpino
Anioły Agro North Garczegorze - Powi¶le Dzierzgoń
Bytovia II Bytów - Olimpia Sztum
GKS Kolbudy - Gryf Słupsk
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański
GKS Przodkowo - Orlęta Reda
Gryf 2009 Tczew - Piast Człuchów
Pogoń Lębork - KS Chwaszczyno

21 kolejka 5/6 kwietnia 2014
Pogoń Lębork - Wierzyca Pelplin
KS Chwaszczyno - Gryf 2009 Tczew
Piast Człuchów - GKS Przodkowo
Orlęta Reda - Pomezania Malbork
Żuławy Nowy Dwór Gdański - GKS Kolbudy
Gryf Słupsk - Bytovia II Bytów
Olimpia Sztum - Anioły Agro North Garczegorze
Powi¶le Dzierzgoń - GOSRiT Wikęd Luzino
Amator Kiełpino - Wietcisa Skarszewy

22 kolejka 12/13 kwietnia 2014
Wierzyca Pelplin - Amator Kiełpino
Wietcisa Skarszewy - Powi¶le Dzierzgoń
GOSRiT Wikęd Luzino - Olimpia Sztum
Anioły Agro North Garczegorze - Gryf Słupsk
Bytovia II Bytów - Żuławy Nowy Dwór Gdański
GKS Kolbudy - Orlęta Reda
Pomezania Malbork - Piast Człuchów
GKS Przodkowo - KS Chwaszczyno
Gryf 2009 Tczew - Pogoń Lębork

23 kolejka 16 kwietnia (¶roda) lub 19 kwietnia 2014 (sobota)
Gryf 2009 Tczew - Wierzyca Pelplin
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo
KS Chwaszczyno - Pomezania Malbork
Piast Człuchów - GKS Kolbudy
Orlęta Reda - Bytovia II Bytów
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Anioły Agro North Garczegorze
Gryf Słupsk - GOSRiT Wikęd Luzino
Olimpia Sztum - Wietcisa Skarszewy
Powi¶le Dzierzgoń - Amator Kiełpino

24 kolejka 26/27 kwietnia 2014
Wierzyca Pelplin - Powi¶le Dzierzgoń
Amator Kiełpino - Olimpia Sztum
Wietcisa Skarszewy - Gryf Słupsk
GOSRiT Wikęd Luzino - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Anioły Agro North Garczegorze - Orlęta Reda
Bytovia II Bytów - Piast Człuchów
GKS Kolbudy - KS Chwaszczyno
Pomezania Malbork - Pogoń Lębork
GKS Przodkowo - Gryf 2009 Tczew

25 kolejka 1 maja 2014
GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin
Gryf 2009 Tczew - Pomezania Malbork
Pogoń Lębork - GKS Kolbudy
KS Chwaszczyno - Bytovia II Bytów
Piast Człuchów - Anioły Agro North Garczegorze
Orlęta Reda - GOSRiT Wikęd Luzino
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Wietcisa Skarszewy
Gryf Słupsk - Amator Kiełpino
Olimpia Sztum - Powi¶le Dzierzgoń

26 kolejka 4/5 maja 2014
Wierzyca Pelplin - Olimpia Sztum
Powi¶le Dzierzgoń - Gryf Słupsk
Amator Kiełpino - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wietcisa Skarszewy - Orlęta Reda
GOSRiT Wikęd Luzino - Piast Człuchów
Anioły Agro North Garczegorze - KS Chwaszczyno
Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork
GKS Kolbudy - Gryf 2009 Tczew
Pomezania Malbork - GKS Przodkowo

27 kolejka 10/11 maja 2014
Pomezania Malbork - Wierzyca Pelplin
GKS Przodkowo - GKS Kolbudy
Gryf 2009 Tczew - Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork - Anioły Agro North Garczegorze
KS Chwaszczyno - GOSRiT Wikęd Luzino
Piast Człuchów - Wietcisa Skarszewy
Orlęta Reda - Amator Kiełpino
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Powi¶le Dzierzgoń
Gryf Słupsk - Olimpia Sztum

28 kolejka 17/18 maja 2014

Wierzyca Pelplin - Gryf Słupsk
Olimpia Sztum - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Powi¶le Dzierzgoń - Orlęta Reda
Amator Kiełpino - Piast Człuchów
Wietcisa Skarszewy - KS Chwaszczyno
GOSRiT Wikęd Luzino - Pogoń Lębork
Anioły Agro North Garczegorze - Gryf 2009 Tczew
Bytovia II Bytów - GKS Przodkowo
GKS Kolbudy - Pomezania Malbork

29 kolejka 24/25 maja 2014

GKS Kolbudy - Wierzyca Pelplin
Pomezania Malbork - Bytovia II Bytów
GKS Przodkowo - Anioły Agro North Garczegorze
Gryf 2009 Tczew - GOSRiT Wikęd Luzino
Pogoń Lębork - Wietcisa Skarszewy
KS Chwaszczyno - Amator Kiełpino
Piast Człuchów - Powi¶le Dzierzgoń
Orlęta Reda - Olimpia Sztum
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Gryf Słupsk

30 kolejka 31 maja/1 czerwca 2014
Wierzyca Pelplin - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Gryf Słupsk - Orlęta Reda
Olimpia Sztum - Piast Człuchów
Powi¶le Dzierzgoń - KS Chwaszczyno
Amator Kiełpino - Pogoń Lębork
Wietcisa Skarszewy - Gryf 2009 Tczew
GOSRiT Wikęd Luzino - GKS Przodkowo
Anioły Agro North Garczegorze - Pomezania Malbork
Bytovia II Bytów - GKS Kolbud

31 kolejka 7/8 czerwca 2014
Bytovia II Bytów - Wierzyca Pelplin
GKS Kolbudy - Anioły Agro North Garczegorze
Pomezania Malbork - GOSRiT Wikęd Luzino
GKS Przodkowo - Wietcisa Skarszewy
Gryf 2009 Tczew - Amator Kiełpino
Pogoń Lębork - Powi¶le Dzierzgoń
KS Chwaszczyno - Olimpia Sztum
Piast Człuchów - Gryf Słupsk
Orlęta Reda - Żuławy Nowy Dwór Gdański

32 kolejka 14/15 czerwca 2014

Wierzyca Pelplin - Orlęta Reda
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Piast Człuchów
Gryf Słupsk - KS Chwaszczyno
Olimpia Sztum - Pogoń Lębork
Powi¶le Dzierzgoń - Gryf 2009 Tczew
Amator Kiełpino - GKS Przodkowo
Wietcisa Skarszewy - Pomezania Malbork
GOSRiT Wikęd Luzino - GKS Kolbudy
Anioły Agro North Garczegorze - Bytovia II Bytów

33 kolejka 18 czerwca (¶roda) lub 19 czerwca (czwartek) 2014
Anioły Agro North Garczegorze - Wierzyca Pelplin
Bytovia II Bytów - GOSRiT Wikęd Luzino
GKS Kolbudy - Wietcisa Skarszewy
Pomezania Malbork - Amator Kiełpino
GKS Przodkowo - Powi¶le Dzierzgoń
Gryf 2009 Tczew - Olimpia Sztum
Pogoń Lębork - Gryf Słupsk
KS Chwaszczyno - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Piast Człuchów - Orlęta Reda

34 kolejka 21 czerwca 2014 g. 17:00 – termin obligatoryjny
Wierzyca Pelplin - Piast Człuchów
Orlęta Reda - KS Chwaszczyno
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pogoń Lębork
Gryf Słupsk - Gryf 2009 Tczew
Olimpia Sztum - GKS Przodkowo
Powi¶le Dzierzgoń - Pomezania Malbork
Amator Kiełpino - GKS Kolbudy
Wietcisa Skarszewy - Bytovia II Bytów
GOSRiT Wikęd Luzino - Anioły Agro North Garczegorze


 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy