70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Pogoń Lębork - Karol Pęplino 1:0 (sparing) Drukuj
Wpisał: Janusz   
09.02.2014.
Sparing, Junior A 9 lutego 2014r. godz. 13

Pogoń Lębork - Karol Pęplino 1:0 (0:0)
bramka: 1:0 Łukasz Świątek ('81)

Pogoń: Ptaszek (’46 Łapigrowski) – Sadowski (’46 Ropiela), Grzebiela, Wierzbowski, Labuda Paw., Szarkiel (’60 Kaczmarek), Czyżewski (’60 Oszmaniec), Kołodziejski (60’ Świątek), Śliwiński (’60 Keler), Jastrzębski, Madziąg (’46 Wos)

Karol: Petrus M. - Lubański, Karol Petrus, Bartoś, Fominik Gruszka, zawodnik testowany, Hyjek, Nejman, Gorzała, Gołąb, zawodnik testowany. Na zmiany weszli: Tymecki, Kurowski

- Jesteśmy po ciężkich treningach dlatego dziś skupiliśmy się na grze obronnej - tak taktykę na mecz Karolem Pęplino wyjaśniał trener drużyny juniorów starszych Pogoni Michał Pietrzyk. Jego drużyna w niedzielę w Lęborku podejmowała 8. zespół słupskiej 5 ligi Karol Pęlino. - Chłopcy spełnili założenia, brakowało nam dokładnych podań i skuteczności, ale na tym etapie przygotowań jest to dozwolone. Cały zespół pokazał się z dobrej strony, II połowa była żywsza, czego dowodem była strzelona bramka.

W meczu juniorów starszych Pogoni Lębork z Karolem Pęplino padł wynik 1:0 dla Pogoni. Zwycięska bramkę zdobył w 81 minucie Łukasz Świątek.

 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy