70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Pogoń Lębork - GTS Czarna Dąbrówka 1:1 Drukuj
Wpisał: Michał   
16.09.2006.

IV. kolejka SKO juniorów młodszych, 16 września 2006 r.
Pogoń Lębork – GTS Czarna Dąbrówka 1:1 (0:0)
Bramki: Pirycki 56’ k. – Chadacz 54’

Pogoń: Cydzik 4 – Charzyński 4 (kpt.), Rogaczewski 5, Mielewczyk 3, Smarzyński 3 – Walkusz 3 (60’ Nowak 4), Kołucki 3, Błaszkowski 5, Pirycki 5 – Stankiewicz 4 (60’ Dawidowski 4), Słoniec 3 (41’ Kamionka 4)


    Kolejne punkty straciła w tym sezonie lęborska Pogoń. Tym razem podzieliła się nimi z zespołem z Czarnej Dąbrówki, dla którego była to nie lada gratka. Takiego rezultatu można było się spodziewać już po 1. połowie, która była wyrównana i nie obfitowała w częste sytuacje podbramkowe, a raczej w walkę o piłkę w środku pola. Niewiele lepsi byli gospodarze, którzy częściej zagrażali przyjezdnym, lecz nie przyniosło to efektu bramkowego.
    Druga część spotkania lepiej wyglądała w wykonaniu pogonistów, którzy starali się „usiąść” na rywalach, ale to właśnie im udało się zdobyć bramkę – 54. minucie błąd w pokryciu Patryka Chadacza popełniła obrona miejscowych, która pozwoliła mu przelobować Patryka Cydzika i na raty umieścić piłkę do pustej bramki. Radość GTS-u nie trwała długo – chwilę po wznowieniu w pole karne wpada Karol Walkusz, gdzie rywal podciął go od tyłu. Sędzia bez namysłu wskazuje na wapno, a gola zdobył Łukasz Pirycki. Od tej pory rozpoczyna się powolna dominacja gospodarzy, która z minuty na minutę rosła. Jednak wynik nie ulegał zmianie. Bohaterem gości został ich bramkarz, który kilkakrotnie powstrzymywał szarże Młodych Lwów. Bezsilni wobec jego gry był Łukasz Pirycki, który najczęściej przebywał przed polem karnym rywala, Paweł Mielewczyk, który w sytuacji sam na sam trafił prosto w golkipera oraz kilku pozostałych zawodników: Patryk Nowak, Andrzej Kołucki, czy też Maciej Rogaczewski. Końcówka spotkania to gra na czas przyjezdnych oraz nerwowe i nieudolne ataki pogonistów. Na nasze nieszczęście wynik już się nie zmienił. Podział punktów bardzo zadowolił zawodników GTS-u, a rozczarował Młode Lwy. Podobnie jak przed tygodniem, tak i teraz zabrakło odrobiny szczęścia do kolejnych trzech oczek.

 

Pozostałe wyniki:

Grupa 1

 • Żaki '98 Ustka  - Jantaria/Orkan Pobłocie 2:2
 • Karol Pęplino - Salos Słupsk 0:4
 • Polonez Bobrowniki - Błękitni Główczyce 4:3
 • Stal Jezierzyce - Gryf '95 Słupsk 0:4
 • Leśnik Cewice - Czarni Bruskowo Wlk. 3:3

Jantar Ustka – pauza

Grupa 2

 • Brda Przechlewo - Garbarnia Kępice 8:1
 • GKS Kołczygłowy - Koral Dębnica 6:2
 • Czarni Czarne - Kaszubia Studzienice 2:2
 • Unia Korzybie - Iskra Dretyń 2:5
 • Start Miastko - Piast Człuchów 5:1

MKS Debrzno - pauza
 • Awansem z 8. kolejki: Czarni Czarne - MKS Debrzno 4:0

Zobacz także:
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy